koki.veru koki.veru komentáře u knih

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Pěkná odpočinková a romantická knížka. Mám moc ráda knížky od této spisovatelky - vždy se k nim ráda vracím, když už mám thrillerů až až. Tahle knížka se moc pěkně četla a prostředí hypnoterapie bylo velice zajímavé.

26.11.2020 5 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Knížka mě velmi překvapila. Četla se velice dobře, příběh měl spád a to správné napětí a tajemství. Za mě opravdu super počtení :)

29.04.2020 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Moje první knížka od toho autora a myslím, že budu pokračovat dál. Hlavní postava je velice zajímavá (sice mě občas štve, že všechno hned ví a uhodne cokoli, aniž by měl k tomu dostatek informací), ale o to je asi příběh a vyšetřování zajímavější. Kniha se čte velice dobře, je napínavá, takže se určitě vrhnu na druhý díl.

27.02.2020 4 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Knížka je strašně těžká na čtení, ale je nádherná. "Strašný" příběh z koncentračního tábora. Dita jsem si hned oblíbila a obdivovala, jak se se vším vypořádala, stejně jako další postavy. Ze začátku bylo hodně těžké se začíst a připadalo mi, že kniha vůbec neutíká, ale postupně se to zlepšovalo, až jsem knihu nemohla odložit. Silný příběh.

14.02.2020 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Pěkná knížka. Je pravda,jak tady píšou ostatní,že to není thriller,ale spíš psychologický román. Ale povedený příběh od kterého jsem se nemohla odtrhnout.

29.09.2019 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Knížka se mi moc líbila, byla to taková velice oddechová knížka, oddechový příběh, ale po všech těch thrillerech a detektivkách mám občas chuť si přečíst něco uvolňujícího a romantického. Určitě se časem vrátím a pustím do druhého dílu, pravděpodobně za dlouhých zimních večerů.

11.09.2019 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Zatím nejlepší díl, který jsem četla (je pravda, že se to od prvního dílu stále zlepšuje, takže jsem zvědavá, co přijde dál :)) Příběh dvou malých unesených holčiček byl opravdu napínavý a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Úžasná knížka :)

28.06.2019 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Suuuper knížka, super příběh. Opravdu podařený thriller. První polovina s Amber byla suprová, ale druhá část s Daphne, ta byla ještě o trošku lepší :) Knížku doporučuju, vůbec jsem se nenudila, spíš jsem to hltala :D

11.05.2018 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Super knížka, výborné postavy, propracovaný děj. Okamžitě jsem se do této knížky ponořila. Fakt moc moc doporučuji a jdu se vrhnout na další díl.

27.04.2017 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek. Již jsem četla na střední škole, nyní jsem se opět rozhodla po ní sáhnout. Velmi zajímavý jazyk, mnoho humorných scén, opravdu doporučuji všem.

15.04.2016 5 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Super psychothriller. V jednu chvíli mě napadlo, kdo by mohl být vrah, ale pak jsem to zamítla, takže jsem byla ke konci hodně překvapená. Od této autorky jsem četla všechny knížky a i tato byla za mě super. Doufám, že přijde ještě nějaká.

02.11.2023 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Přiznám, že první tři díly mě nějak extra nenadchly, ale tento se mi líbil, a myslím, že se vrátím k této sérii a brzy se pustím do dalšího dílu. Líbilo se mi, že se navzájem prolínaly dva případy, které Harry řešil a byl do nich osobně zapletený.

30.07.2023 5 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Přečteno v rámci čtenářské výzvy. Před pár lety jsem byla na divadelním představení Vánoční koleda (kde hrála Chýlková a Roden) a moc se mi to líbilo. Knížka byla také moc pěkná, přečteno během chvilky. Taková pěkná pohádka na zamyšlení.

29.06.2023 5 z 5

Pořád jsem to já Pořád jsem to já Lisa Genova

Tuhle knížku už jsem před pár lety četla. Teď jsem se k ní vrátila díky čtenářské výzvě (kniha, kterou nebudete číst poprvé). Knížka mě opět dostala a pohltila. Je strašně čtivá a člověk má až pocit, jak kdyby sám tuto nemoc měl.

16.01.2023 5 z 5

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

Nemám ráda tento styl literatury. Přečteno jen kvůli čtenářské výzvě a nakonec to nebylo zas tak špatné, dalo se to číst, ale není to můj šálek kávy.

11.01.2023 2 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Za mě super příběh. Přečteno během pár dní, nenudila jsem se ani chvilku. Ke konci jsem si myslela, že vím, jak to bylo a ono ejhle, bylo to úplně jinak. Fakt super knížka, jdu okamžitě na další z této série.

04.10.2022 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Druhý díl stejně krásný jako první. I když mezi mě nejoblíbenější žánry patří thrillery, občas si ráda přečtu pěknou knihu pro ženy, a tahle trilogie se mi moc líbí. Takže jdu pokračovat rovnou třetím dílem.

25.08.2022 5 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Pěkný další díl od Miniera. Knížka se četla dobře, byla napínavá a konec tak z půlky překvapivý.

07.06.2022 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Nádherný klasický příběh o lásce. Mám velice ráda tyhle příběhy typu Jane Eyrová, Pýcha a předsudek, atd...

18.06.2021 5 z 5

Matyáš Sandorf - Nový hrabě Monte Christo Matyáš Sandorf - Nový hrabě Monte Christo Jules Verne

Tak již asi potřetí přečtena tato kniha. Mám jí strašně ráda, asi nejvíce z Verneovek a velice ráda se k ní vracím. Letos přečteno v rámci čtenářské výzvy (ilustrovaná kniha).

21.05.2021 5 z 5