koki.veru koki.veru komentáře u knih

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Tak za mě jedna z nejlepších knih za poslední dobu. Líbilo se mi vyprávění z více pohledů a především vyprávění o koncentračním táboře. Mám knížky o tomto období velice ráda a obdivuju lidi, kteří ho přežili (já bych to asi nedala). Knížka opravdu nádherná, vůbec jsem se nemohla odtrhnout a těšila jsem se, kdy si najdu chvilku a aspoň chvíli si budu číst. Super.

29.10.2022 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Opět super napínavý thriller. Skvělá série s Bergmanem. Okamžitě se jdu vrhnout na další díl. Líbí se mi, že v podstatě do poslední chvíle netuším, kdo je vrah. I tady to bylo velice překvapivé.

19.02.2022 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Za mě super knížka, nádherný thriller. Napínavé od začátku do konce a velice zajímavé téma. Jsem ráda že jsem objevila tuhle sérii a jdu se hned pustit do dalšího dílu.

01.10.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Wau, tak tenhle autor mě opravdu baví. Super pokračování jeho série s Kate a Tristanem. Doufám, že bude další pokračování.

15.01.2021 5 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Opět super díl. Říkala jsem si, že po tomhle si dám pauzu a proložím to jinou knížkou, ale skončilo to tak "otevřeně", že musím pokračovat dál :D Opět zajímavé postavy, napínavá zápletka, krásný thriller :)

25.06.2020 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Super knížka. Rozhodně lepší než první díl. Naprosto mě pohltila a hltala jsem jí od začátku do konce. Není to tak přehnané, jako první díl - tento je rozhodně reálnější a velice napínavý. Okamžitě se vrhám do dalšího dílu :)

09.06.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Jedno místo,hodně postav a několik mrtvých. Kdo z nich to ale byl? Povedený thriller,napínavý od začátku do konce :-) a vyřešení případu je velice překvapivý :-)

28.10.2019 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Wauuu,zatím rozhodně nejlepší díl :-) strašně se mi líbilo,že to celé nebylo jen o Kim,ale i o ostatních členech týmu. Prostě super thriller a jdu se vrhnout na další díl :-)

20.09.2019 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Konečně pokračování série s Erikou Fosterovou a byla jsem nadšená. Super příběh, skvělá zápletka a překvapivý konec. Zbývalo mi asi 50 stránek a nemohla jsem přestat číst a doufala jsem, že je bez přerušení dočtu. Super závěr. Už se těším na další knihy od R. Bryndzy.

07.01.2023 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Super další díl s Joonou. Opět skvělý thriller plný napětí a nečekaných zvratů.

26.12.2021 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Opět super thriller od této autorky. Překvapivý až do konce, zajímavá zápletka, četlo se velice dobře.

26.07.2021 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Pěkné pokračování romantického příběhu. Kniha se četla velice dobře a určitě se vrhnu i na třetí díl.

18.07.2021 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Wau, bomba knížka. Opravdu další super díl z této nádherné série. Téma se mi velice líbilo, děj byl super, akorát konec velice smutný :( Ale už se každopádně těším na další díl :)

06.04.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Velmi povedený thriller. Velmi mě překvapila závěrečná část, a hlavně informace, kdo za tím vším stojí a jak se mu povedlo to vše naplánovat. Moc moc pěkný a doufám, že se objeví další takováto podobná knížka :)

20.06.2019 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Super knížka. Moc jsem si tuto sérii a hlavně Kim oblíbila, takže určitě se hned pouštím do dalšího dílu. Tenhle se mi líbil ještě víc než první díl.

12.06.2019 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Druhý díl o Josie byl stejně dobrý jako ten předchozí a už se těším,až se pustím do dalšího. Moc jsem si tuto sérii oblíbila.

01.01.2024 5 z 5

Sedm schodů k moci Sedm schodů k moci Josef Klíma

Také jsem první viděla seriál a ten mě doslova pohltil. Proto jsem neváhala, a vrhla se i do knihy. Jak píše předešlá čtenářka, kniha už ničím nepřekvapila, ale mně se moc líbila. Musela jsem přečíst každý den aspoň kousek. Za mě super příběh.

08.12.2023 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

No tak jak jinak, než opět skvělá kniha z této úžasné série. Nemám co dodat, tuto sérii prostě zbožňuju a nemůžu se dočkat, až se dostanu k dalšímu dílu

12.11.2023 5 z 5

Večer a jitro Večer a jitro Ken Follett

Miluju sérii Pilíře země a ani tato kniha to nezměnila. Super příběh, plno postav, zajímavé historické momenty. Opravdu super a jen doufám, že bude další díl.

13.09.2023 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Wau, opět super příběh od tohoto autora. Nemohla jsem se od knihy vůbec odtrhnout a závěr byl velice napínavý a hlavně překvapivý. Čekala jsem, že vrah bude úplně někdo jiný. Postavu kriminalista Joona Linny mám moc ráda a jdu se hned vrhnout do dalšího dílu.

19.06.2023 5 z 5