kocvi kocvi komentáře u knih

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

Tuto knihu jsem dvakrát odložila než jsem ji dočetla. Velice mi vadil styl vyprávění. Každá kapitola je příběhem jiného vypravěče z osudu těchto sourozenců. Chvílemi je jejich příběh odsunut do pozadí a vyslechneme si příběhy ze života ostatních.

05.03.2015 3 z 5

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Oceňuji pointu... važme si toho, co máme a nežijme ve snách (ikdyž se to lehce píše a hůře uskutečňuje)

27.01.2014 3 z 5

Jedenáct minut Jedenáct minut Paulo Coelho

Moje první kniha tohoto autora. Osud Marie zajímavý, i když občas mi chyběl pohled do hloubky příběhu. Konec mi přišel jakoby jej psal někdo jiný. Kniha může končit jako happyend, ale tohle bylo moc kýčovité a neodpovídalo mi to formě psaní příběhu. Proto dávám za 3.

05.03.2015 3 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

Jen o maličký krůček pozadu od prvního dílu, ale i tak pořád čtivá kniha

Gejša Gejša Arthur Golden

Už je to dlouho, co jsem viděla filmové zpracování. Ale jako každý film natočený podle knihy, nedosahuje ani toto zfilmování takovým kvalitám jako je ta knižní. Závěr knihy a filmu je "rozdílný".

04.03.2014 4 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Když jsem začala číst tuto knihu, tak jsem si říkala... pane bože co to čtu? :) Ale stačilo otočit několik stránek, začíst se do textu a neodtrhnete se od toho... Doporučuji

Návštěvy se nežerou Návštěvy se nežerou Radka Heřmanová

Úsměvné čtení... jak už bylo řečeno - oddychovka

Lékařka Lékařka Noah Gordon

Pokud si chcete precist tuto knihu jako treti knihu z trilogie, tak vas urcite zklame.Kniha pusobi nedokoncena, dalo by se rict ze v polovine pribehu. Velke zklamani..

27.01.2014 2 z 5