Kocourek Kocourek komentáře u knih

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Tak moje čtvrtá a začínám být na Strikovi a Robin závislá. Na začátku jsem si říkala, že přečíst ty tlusté bichle bude zápřah. Ale děj se tak hezky proplétal a splétal, a nuda to vůbec nebyla.a už se těším na další.

03.06.2024 5 z 5

Jako stín Jako stín Helen Fields

Napínavé jako vždy, navíc Cotarduv syndrom opravdu existuje.... Nová postava forenzní psycholožky by si zasloužila další příběh. Samozřejmě Luc také.

26.12.2022 4 z 5

Volající Volající Jonathan Dylan Barker

Oddechová napínavá četba. Docela si dovedu představit filmovou verzi. Barker prostě opět nezklamal.

07.11.2022 5 z 5

Nikdy Nikdy Ken Follett

Nezbývá než dát všechny hvězdičky. Perfektně rozvinutý příběh, sbírání jednotlivých nitek a bohužel tak aktuální v současné době. U této knihy si člověk uvědomí, jak stačí jeden blb, co si honí ego a je zahnán do kouta a průšvih je tady.

21.07.2022 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Opět další pecka

22.01.2022 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Autorka nás trochu napínala s vydáním trojky. Na začátku jsem se trochu ztratila, než jsem se rozvzpomněla na předchozí děj, ale kniha nezklamala. Nebyla tak akční, jako předchozí, ale otevírá mnoho otázek. Kniha je sice určena pro adulty, ale i důchodci si jí užijí. A vzhledem k tomu, že autorka má ráda stejné autory jako já, nezbývá než jí fandit a těšit se na další dva díly.

01.09.2021 4 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Moje první kniha s oddělením Q. Vybrala jsem autora podle hodnocení a nebyla to chyba. Kniha měla spád a těším se na další případy Carla .

01.01.2020 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Reklama nezklamala. Nevšední pátrání po vrahovi prostřednictvím vědce a počítačových metod bylo osvěžením mezi detektivkami. Konečně taky hlavní hrdina, který dostane často na budku a utrpí nějaké šrámy, jak to v životě bývá... Těším se na Hračkáře...

29.06.2019 5 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Knížka, která vybočila ze zavedeného scénáře s Harrym ..Napínavé, zajímavé a někdy jsem si říkala, zda se něco podobného (jen bez těch mrtvol) neodehrává v reálu...Nesbo opět nezklamal...

14.12.2018 5 z 5

Temnota Temnota David Lagercrantz

Ojojoj, celá natěšená jsem očekávala super čtení. Ale bohužel Lisbetce to nesahá ani po kotníky. Někdy byla fuška se zorientovat a občas jsem měla chuť kouknout na konec a zaklapnout desky. Nakonec jsem ale vydržela . Lehce zmatený děj, u některých věcí zůstávají otazníky. Tak tentokrát je tři hvězdy.

02.11.2022 2 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Tak ve dvě ráno dočteno a byla to zase jízda. Kolem Sayer se začíná formovat rodina a korunu tomu dala babička. Bohužel propletenec tajných služeb je tak trochu z reálného života. Už se těším na další...

20.02.2022 5 z 5

Ztracené střípky Ztracené střípky Tim Weaver

I bez Rakera se mi kniha líbila a i když se téměř celá odehrávala na jednom místě, napětí si udržovala střípky z minulosti. Autor opět nezklamal.

15.10.2021 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Tak zatím nejlepší příběh, napínavé od začátku do konce. Jsem ráda, ze se také vyvíjí příběh kolem dvou Carlových pomocníků.

01.01.2020 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

První kniha od této spisovatelky a hned dobrá trefa. Klasická detektivka,napínavý. Padoucha jsem neuhodla. Určitě si přečtu další.

11.05.2019 4 z 5

Závěje Závěje Tess Gerritsen

Po dlouhé době přečtené najednou. Napínavé, mělo to spád. Tajemná vesnice,závěje, padouši, vraždy a samozřejmě přátelé. .Vše, co má správná detektivka obsahovat.

30.04.2019 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Prima napínavé čtení, krátké kapitoly. Nakoupila jsem všechny v Levných knihách, že budu číst v létě na koupališti.. No nevydržela jsem...

08.04.2019 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Na začátku mi trochu trvalo, než jsem se prokousala do děje, už jsem chtěla knihu odložit, ale naštěstí pak Raker nezklamal a děj se rozvinul.

01.03.2019 4 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Moje první Weaverova kniha a hned jsem se zamilovala.Další prima autor napínavého čtení a nový hrdina. Už se těším na ostatní...

31.12.2018 5 z 5

Oko Oko Bernard Minier

No velké zklamání. Klidně nechal autor umřít moji nejoblíbenější postavu. Ale opět výborné čtení.

11.02.2024 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

(SPOILER) Moje první setkání s autorkou a dle hodnocení s nejlepší knihou. No, moc mě neoslovil a. Do půlky jsem řešila, jestli vůbec knihu dočtu. Statečné jsem přeskakovala stránky a nakonec dočetla. Konec nijaký. Takže tak. Amy psychouška, Nick trouba. A příběh přitažený za vlasy.

08.06.2023 1 z 5