Kočička911 Kočička911 komentáře u knih

Mengeleho dvojče A-782 Mengeleho dvojče A-782 Pavel Baroch

Hezky napsané a poučné..
Ostatně jako skoro všechny knihy na toto téma.

01.02.2020 4 z 5

Nejúžasnější den Nejúžasnější den Kaira Rouda

Tak tohle mě teda nebavilo.. Minimálně do půlky nuda, pak trochu nějakej zážeh, zase nuda a až na konci nějaký rozuzlení a trochu akce.
Fakt jsem moc nebyla zvědavá na to co on vyprávěl. Celou cestu, což je x hodin mlel o hovadinách.. Pro děj knihy trochu nepodstatných!
Nelíbil se mi styl psaní..

Jinak jsem to četla jen, že jsem to četla. Zajímalo mě, co se stane. Ale ne proto, že by mě to bavilo nebo uchvátilo..

On byl sebestřednej, narcistickej, sobeckej manipulátor.
Ona se jevila jako totální pipina...
Naštěstí nebyla uplně blbá.. a nejen ona..

18.01.2020 2 z 5

Krev za krev Krev za krev Victoria Selman

Knížka se mi moc líbila.
Styl psaní je takový vzdušný, žádné dlouhé odstavce bez přímé řeči.

Do děje jsem byla vtáhnuta okamžitě. A nemohla jsem přestat číst.
Hlavní hrdinka Ziba byla velice příjemná a sympatická žena.
(Trochu mi svým osudem připomínala Eriku Fosterovou z románů Roberta Bryndzy. Obě ženy přišly o manžela, a oba manželé byli též u policie.
Jen teda Ziba se se smrtí manžela vyrovnala líp než Erika, která se v tom plácala na můj vkus hodně dlouho. Ale kdo může posoudit, jak dlouho je dobré truchlit.)
A hlavní padouch Londýnský řezník, tak to je případ sám pro sebe...

Za mě opravdu kvalitní detektivka

07.10.2019 5 z 5

Výměna Výměna Rebecca Fleet

Na knížku jsem se těšila, ale nakonec to nebyla žádná hitparáda. Bohužel. Dočetla jsem i když mi to dalo přemáhání
Občas se mi pletl děj předtím a teď..
Věčně zfetovaný Francis, mi pil krev a Caroline taky..tím že ho nevypakovala už dávno. Kecy kecy kecy sliby.. to by mě doma u chlapa neudrželo.
Ale budiž..
Jen škoda že se vždycky musí stát nějaká katastrofa, aby si lidé uvědomili co chcou a co nechcou..
Ke konci knížky to začlo mít trochu spád a to jen protože do sebe jednotlivé dílky před a ted začly trochu zapadávat.
Konec mi přišel takový moc rychle ukončený.. škoda. Dalo se to zpracovat jinak.

01.10.2019 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Jelikož jsem tuhle knihu četla od autorky jako první, tak se mi samozřejmě líbila.
Zajimavý námět, i když teda v půlce jsem čuchala že to bude jinak než si myslím, ale že až tak moc jinak to ne..
Konec mě dost překvapil, bohužel v negativní slova smyslu..
Ať mi nikdo netvrdí že chlap je takovej jouda a nepozná co za ženu měl.. Myslím po fyzické stránce.
To mi přišlo děsně přitažený za vlasy..

Ale jinak kniha dobrá.. Sice ty předešlé byly lepší, ale pořád je to ten vyšší level

02.07.2019 4 z 5

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

Pro mě to byla ztráta času.
Kniha mi připadala nudná, žadný spád to nemělo.
Vím určitě, že žádnou další knihu si od pana Goffy nepřečtu

04.06.2019 1 z 5