Knihomolka Rů Knihomolka Rů komentáře u knih

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Na tuhle knihu jsem se hodně těšila, ale její obsah si bohužel pamatuji nejmíň ze všech. Byla to zajímavá kniha a líbila se mi, ale chvílemi mě nudila. Pro mě to jednoduše ztratilo kouzlo předešlých dílů.

28.09.2013 3 z 5

Muka Muka Lauren Kate

Kniha mě bavila, ale nemůžu říct že by mě něčím nějak moc překvapila nebo strhla. Miles mi vadil, abych pravdu řekla a Luce se někdy chovala fakt (podle mě) hnusně a nejradši bych jí vrazila :D Na druhou stranu ve mě ta kniha vzbuzovala nějaké emoce, což je zřejmě dobře. Pro mě je to ale stejně pořád prostě průměr.

28.09.2013 3 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Tato kniha se mi líbila, ačkoli byla občas trochu zdlouhavá, udělala na mě celkem dobrý dojem :) Je to vcelku dávno co jsem ji četla, takže si všechno už úplně nevybavuju, ale rozhodně jsem si oblíbila Daniela, ačkoli se mi občas zdál trochu divný. Na této sérii se mi líbí, že se všechno nedozvíme na začátku, ale Luce to postupně objevuje :) myslím si, že je to pěkná kniha :)

Krkavčí brána Krkavčí brána Anthony Horowitz

Tato kniha se mi vážně moc líbila. Rozhodně víc, než třeba druhý, nebo třetí díl, které už mě tolik nebavily.

Nikdo není bez viny Nikdo není bez viny Kiersten White

Kniha byla pro mne možná trochu slabší než první díl, ale musím jí přiznat jedno, dostala mě. Nevím jak to autorka dělá, ale její knihy mě do sebe vždy naprosto vtáhnou a já mám strašný problém přestat číst (což se projevuje hlavně večer, když už chci jít spát, ale Evie mi to nedovolí :D) Většinou si řeknu "tak si přečtu ještě jednu kapitolu.. už jen jednu!" ale vyklube se jich z toho pět a více. Opravdu, tohle mi dělá problém. Ačkoli ta kniha není žádný zázrak, nedokážu se od ní odtrhnout.

Kdybych měla říct něco málo k postavám, no, Jack mi moc nesedl, popravdě mě hodně štval a to konečné rozuzlení... páni musím říct, že jsem to ale opravdu ani ve snu netušila.
Jinak mě docela mrzelo, že tam měl Lease trošku méně prostoru a z Evie jsem občas málem dostávala infarkt.
A to, že se tam opět dostala nějak do okolí a našeho povědomí Raquel, to mě potěšilo, ačkoli jsem ji nikdy nějak moc nemusela, docela mi tam chyběla. I když mě hodně překvapilo (naštvalo?), že se Evie vrátila do MAZP.

Mohla bych to shrnout? Ano, asi ano. Tuhle paranormální sérii jsem si prostě oblíbila i když to není jedna z nejlepších sérií co jsem četla a v některých ohledech by to rozhodně šlo vypilovat, já se nějak nemůžu přimět, abych ji kritizovala. Poslední díl už mám koupený a začínám ho číst. Doufám, že to bude stejná jízda jako ty předešlé (hurá choďme pozdě spát!)

A také nemůžu opomenout autorčino skvělé poděkování. Je to poprvé, co mě u knihy baví číst závěrečné poděkování. U Kiersten White se na něj vždycky těším :)

Označená Označená Kristin Cast

Tuhle sérii jsem vzdala asi po třetím dílu. Naprosto souhlasím s Mishwou. Je to nevhodné, dětinské, chvílemi opravdu nudné, hlavní postava mě docela hodně iritovala a já na tom nenašla snad ani jedno pořádné pozitivum. Jestli tahle kniha byla někdy jednou populární (nebo dokonce pořád je?), tak na tom aspoň vidíme, co se dnešním lidem líbí za druh literatury. Znám mnohem lepší zpracování podobného námětu. Pro mne rozhodně zklamání.

28.09.2013 2 z 5

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Kniha se mi opravdu líbila. Byla napínavá a i když měla pár chyb, mě se líbila. Další díl si rozhodně přečtu. Evie jsem si opravdu oblíbila :)

19.09.2013 4 z 5

Počátek Počátek Jessica Khoury

Příběh byl občas trochu zdlouhavý. Kniha mě chytila asi až někde za polovinou, ale bavila mě, nelituju že jsem ji přečetla :)

18.09.2013 3 z 5

Banka těl - Mladší Banka těl - Mladší Lissa Price

Skvělá kniha. Moc jsem od ní nečekala o to víc mne přikvapila. Mile, nutno říci. Těším se na další díl, ačkoli to bylo občas trochu moc uspěchané a rychlé, kniha se mi líbila i když nebyla bez vady ;)

18.09.2013 4 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Jak já miluju tuhle sérii! Na konci jsem málem brečela, ale jen proto, že jsem se musel s Gwenny a Gideonem opravdu a naposledy rozloučit. Celou sérii zbožňuju a četla jsem ji několikrát po sobě. Je to jedna z mých nejoblíbenějších sérií a až od Kerstin Gier (kterou naprosto obdivuji) vyjde nějaká další knížka, rozhodně si ji koupím.
Tahle kniha byla prostě stejně úžasná jako ty předešlé a je jedna z mých naprosto nejoblíbenějších.

17.09.2013 5 z 5

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Všechny barvy země... tuhle knihu miluju. Nebyla o nic míň lepší než předchozí díly a ještě více překvapivá.
Když to beru jako zakončení celé této série, musím říct, že bylo naprosto dokonalé a nezklamalo mě to. Kniha byla opravdu úžasně propracovaná a vymyšlená do detailu. To co Beth Revis stvořila si zaslouží obdiv. Tleskám jí a docela mě mrzí že už se musím s Amy a Synem rozloučit.

17.09.2013 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Mě se tento poslední díl moc nelíbil abych pravdu řekla, celou dobu mi bylo hrozně líto Christiana. Clara se k němu chovala podle mě tak trošku nefér..

17.09.2013 3 z 5

Napořád Napořád Alyson Noël

Kniha nakonec nebyla podle mě nic moc překvapivého ani strhujícího. Nebyla úplně špatná, to rozhodně ne, vtáhla mě do sebe a já ji přečetla ani jsem nevěděla jak, ale tenhle styl nemám zrovna moc ráda. Příběh byl relativně čtivý, ale není to zrovna jedna z knih, kterou bych si například chtěla přečíst znovu. Kdyby šlo dát tři a půl hvězdičky, bylo by to pro mě objektivnější hodnocení, takhle jí ale musím dát jen tři.

15.09.2013 3 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Tuhle knihu naprosto miluju. Už to, že se odehrává ve Francii. Podle obálky jsem od toho moc neočekávala, ale vnitřek knihy mě strašně mile překvapil. Byla to prostě krásná kniha, ke které se stále ráda vracím :)

15.09.2013 5 z 5

Ukolébavka Ukolébavka Sarah Dessen

Kniha byla na mě trochu moc zdlouhavá, ale ten konec to zachránil :)

15.09.2013 4 z 5

Tajemství Lynburnů Tajemství Lynburnů Sarah Rees Brennan

Tak tohle mě trochu zklamalo...

14.09.2013 2 z 5

Osvobození Osvobození Lisa Jane Smith

Ach jo, tomuhle říkám nekonečná série, nějak už nemám chuť číst dál :D Nejlepších bylo, tedy aspoň pro mne prvních pět knih. Tohle už není ono.

14.09.2013 3 z 5

Samotáři Samotáři Lex Thomas

Nevím, tato kniha mě prostě nějak nezaujala. Nebyla vyloženě špatná, ale že bych nějak toužila koupit si další díl, to asi ne.

14.09.2013 3 z 5

Alchymie věčnosti Alchymie věčnosti Avery Williams (p)

Kniha se mi líbila, ale přišla mi trochu krátká. Druhý díl si asi koupím, jsem zvědavá na pokračování, protože ten konec jsem tak úplně nepochopila a jsem zvědavá, co se stalo :D

14.09.2013 4 z 5

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Pro mne velké zklamání, hrdinka je naivní a dětská, chová se sobecky, děj je hrozně utahaný a mě obecně nějak nesedl autorčin styl psaní ani postavy, které mi přišly hodně umělé.

14.09.2013 2 z 5