Knihomolík2017 Knihomolík2017 komentáře u knih

Únava materiálu Únava materiálu Marek Šindelka

Kéž by takoví uprchlíci byli, ale oni ve skutečnosti moc dobře vědí do čeho jdou a mají velký přehled o tom, jak Evropa vypadá. Nečekají, že budou přijati, valná většina chce žít v ghettech. Pokud je to naprostá fikce s fiktivním světem, tak dávám tři hvězdičky, ale pokud to mělo popisovat trochu realitu, tak dávám jednu hvězdičku, tak tedy průměrně dávám dvě za polootevřený konec a příliš mnoho postav.
Důvodem, proč je takový autor vážený je jen ten, že už nejsou dobří autoři a nebo o nich média nemluví. Vzhledem k tomu, že autor vystupuje v médiích, tak to už je špatně, měl by být schovaný za svou knihou, protože ta by měla říci mnohem více, než sám autor.

04.07.2018 2 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Katastrofa... Autor se neustále opakuje a děj je velice slabý a je to v duchu hororového klišé a myslím, že na takové knihy už není v dnešní době místo, musíme chtít číst nové věci. Slováci to nemají v hlavě v pořádku... jak tohle mohlo získat cenu čtenářů na Anasoftu? :o HNUS a DĚS!!!

28.12.2017 odpad!

Panský klub Panský klub Daniel Kapča

Úplná zbytečnost, není komu fandit v té "knize" a navíc autor píše dost amatérsky a nejhorší na tom je, že právě o takovémto tématu, což svědčí, že nebude úplně v pořádku.

11.07.2018 1 z 5

Nechápu, jak toto mohlo vyhrát Literu :o číst se to nějak dá, ale je hodně moc vidět, že jde o nadšeného pisálka, který se rád opakuje, poněvadž je rád a myslí si, že mu to píše.

07.04.2018 2 z 5

Analytik Analytik John Katzenbach

Konečně thriller bez klišé!!!

30.12.2017 4 z 5

Psychologie Psychologie Pavel Říčan

Ideální knížka pro lidi, kteří chtějí opravdu zjistit o čem psychologie vlastně celá je :) Doporučuji.

30.12.2017 5 z 5