Kniholapka Kniholapka komentáře u knih

Poslední místo, kam se podíváš Poslední místo, kam se podíváš Kristen Lepionka

(SPOILER) Na tuto knihu jsem se těšila. Ovšem i přes vysoké hodnocení zde na databázi cítím lehké zklamání.
Za mě se kniha dost dlouho vlekla a nic moc se tam nedělo. Konec byl za mě tak trochu uspěchaný. Dost dlouho se v knize nic nedělo a najednou je vlastně konec. Přišlo mi, že chybělo takové to mrazivé napětí.
Hlavní hrdinka byla stylizovaná do role ženy, která ztratila otce, jejím kamarádem je alkohol a je tak trochu ztracená ve svém životě. Mně osobně se tato stylizace nelíbí, navíc je více knížek, kde jsou ženské hrdinky takto charakterizované. Za mě je to škoda.
Jinak se mi ale líbilo téma a opravdu mrazivá představa být někde vězněna tak dlouhou dobu jako jedna z hrdinek.

09.02.2021 3 z 5

Vzorný syn Vzorný syn Čong Judžong

Tuto autorku jsem neznala. Tato kniha byla mou prvotinou. Ze začátku jsem měla velký problém se začíst a občas jsem se ztrácela v tom, kdy se děj zrovna odehrává. Každopádně je to hodně neobvyklá sonda do hlavy psychopata. Styl psaní je úplně jiný, než na jaký jsem zvyklá, možná proto jsem měla problém se začíst. Každopádně u mě tato kniha žádný „wau" efekt nevyvolalo. Na druhou stranu jsem ráda, že se mi dostala do ruky, protože je svým způsobem zajímavá!
Na závěr mám jedinou otázku. Jakto, že měl takové štěstí?

18.01.2021 2 z 5

Rande s knihomolkou Rande s knihomolkou Emma Hart

Kniha přesně pro ty, co milují knihy a nedokáží bez nich být. Za mě se v tom každý knihomol/ka najde. Děj rychle ubíhal, příběh byl lehký, vtipný a romantický. Jediné čeho jsem litovala, byly knihy knihy létající vzduchem....to se přece nedělá!!

13.01.2024 4 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Tahle série prostě hladí po duši a hřeje u srdce. Krásná atmosféra hor a divoké přírody tomu dodává správnou dávku divokosti a romantická linka je jak vystřižená z pravého slaďáku. Přestože je to typická romantika, nevadí a nezdá se být naivní ani vnucovací.
Tuto knihu si užijete...

15.10.2023 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Tahle kniha ze série byla povedená a pořádně zamotaná. V jednu chvíli mi přišlo trochu předuchováno, ale celkový dojem je velmi dobrý. Husina byla a zatajený dech občas také....

30.09.2023 4 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Kniha mě nadchla. Romantika, jiskření, napětí i konec...Vše toto zažijete pokud vezmete do ruky tento počin oblíbených autorek. Obě postavy mi byly sympatické a jiskření mezi nimi by si přála každá hrdinka..

22.08.2023 5 z 5

Hacker Hacker M. K. Hardy

Naprosto super kniha, ideální pro letní den/večer. Děj mě přenesl do mých vysokoškolských začátků. Přesně si člověk vybaví nervozitu ze začátku a pak už zaběhnutý rytmus. Kdo je Hacker jsem odhalila rychle, ale kniha mě tak moc bavila, že mi to bylo vlastně jedno....Super počin!

16.07.2023 5 z 5

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Druhý díl za mě maličko slabší než první. Téma je prostě zajímavé a nevšední....jen mi tentokrát chyběla šťáva z první... Zajímalo mě však, jak to bude dál.

26.06.2023 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Bohužel mě tato kniha od autorky lehce zklamala. Oproti ostatním knihám neměla takový spád. Četla se sama to ano, ale chyběla mi tam jiskra, která by mě vtáhla a nemohla bych přestat číst dokud bych nevěděla výsledek.

29.05.2023 3 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

Jednoduché a odpočinkové čtení, ve kterém to pěkně jiskřilo. Není to sice čtení pro paničky, červenat se někteří budou, vulgarismy si taky užijeme, ale chemie hlavních postav je téměř hmatatelná. Příběh mě nenudil a čtení jsem si užila.

08.05.2023 5 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Sandie Jones

Knihu mám přečtenou, ale zdála se mi slabší než Matčina hra. Toto čtení jsem si moc neužila, byla taková zvláštní...styl psaní byl taky zvláštně pojatý...

26.04.2023 3 z 5

Daisy Jones & The Six Daisy Jones & The Six Taylor Jenkins Reid

Úplně jiný žánr než normálně čtu, ale chuť vyzkoušet byla silnější. Neprohloupila jsem. Kniha se četla dobře, dostali jsme se mezi život hudebníků a hudebního průmyslu. Dobře vykreslené postavy a vyprávění.

25.04.2023 5 z 5

Malum – část první Malum – část první Amo Jones

Stále tolik otázek a nezodpovězených tajemství....Rivalové a přesto spojenci. To je přesně ono. tahle autorka prostě umí a nedovedu si představit kam až nás její příběh zavede...

10.03.2023 5 z 5

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

Tento díl se mi líbil a obohatil celý příběh. Zejména proto, že jsme zjistili opravdové hrůzy, které Tyler zažíval. Přispělo to k pochopení jeho chování. Povedená série.

01.02.2023 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

I když si někdy namlouváme, ze lásku nepotřebujeme, není pro nás a nezasloužím si ji, lžeme jen sami sobě. Lásku potřebuje každý.
Chemie mezi hlavními hrdiny byla zřetelná od prvního momentu. Občas mi vadilo, jak si Tate ztěžovala a jak vždycky věděla, jak by se měla zachovat, ale udělala úplný opak. Miles byl tak zahledeny do sebe, ze neviděl nic okolo. Vse však mělo svůj význam a podtrhlo to atmosféru a vztahy.
I sebehroznejsi události by z nás neměly udělat prázdnou schránku. Každý si zaslouží zvládnout a být šťastný a mít vedle sebe někoho, kdo ho šťastným udělá…

31.12.2022 4 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Jakmile si odpovím na jedny otázky, přijde série dalších a proto čtu dál a dál a doufám, že se můj seznam otázek jednou zkrátí či úplně vymizí...No kdoví, ale šílenost je to tedy pořádná.

21.11.2022 4 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Veliká horská dráha, kdy nemá člověk šanci se nadechnout. Tahle kniha mě pohltila a oči lezly z důlků. Super čtení, které se zamotává čím dál více... Originální téma, se kterým jsem se ještě nesetkala. Juchu!

21.11.2022 5 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Laurelin Paige

Kniha se četla téměř sama a moc mě zajímá pokračování. Konec byl tedy překvapivý...

24.10.2022 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Oddechová kniha od které jsem dostala přesně to, co jsem chtěla. Chvílemi jsem se smála a pak sledovala přitažlivost hlavních hrdinů. Super kniha na vypnutí a jen užití.

05.09.2022 3 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Kniha na odreagování možná dobrá....ALE! Čekala jsem romantický příběh s humorem, žhavými chvilkami a aspoň nějakou cestu hlavních hrdinů. Možná to přijde jen mně, ale nedostala jsem toho mnoho.
Příběh mi přišel hodně naivní a nereálné. Jsem u někoho a hned vidím svatbu, zvláštní chování hlavní hrdinky a ani náznak cesty pomocí které by se hlavní dvojice sblížila. Oni prostě najednou nějak spolu fungovali. Těšila jsem se na pořádnou romanťárnu, ale jsem lehce zklamaná a na vážkách, co to vlastně bylo.

25.08.2022 3 z 5