kniha kniha komentáře u knih

Sestra bouře Sestra bouře Lucinda Riley

Nádherný spletitý příběh jedné ze sester. I pasáž z minulosti mě plně vtáhla do děje. Těším se na další díly.

05.02.2019 5 z 5

Sestra Luny Sestra Luny Lucinda Riley

Jako vždy u knížek Lucindy Riley potěšení z příběhu, prolínání časových rovin a příjemný čas strávený v příběhu jedné ze sester. Ještě teď slyším rytmus flamenca.Příběh ke kterému se ráda vrátím.

07.01.2021 5 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Příběh o vztazích.. generacích... odpouštění... vině.. Pro mě opět úžasná J. Moyes

06.10.2020 5 z 5

Ochutnávačka Ochutnávačka V. S. Alexander

Pro mne zajímavý pohled na úsek dějin z pozice ochutnávačky. Velmi čtivé. Doporučuji.

18.11.2020 5 z 5

Nezapomeň na mě Nezapomeň na mě Lesley Pearse

Jedna z knih ke které se určitě vrátím. Silný příběh.

02.06.2020 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Dočteno a byl to mazec. Dva dny jsem prožívala pocity matky a nastřídačku dcery. Nevěřícně otáčela stránky a čekala na konec. Výborně napsané, reálné a ten pocit na konci...

22.02.2020 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Nádherná knížka, kterou chcete stále číst a zároveň vás dostává hloubka myšlenek. Předčila má očekávání a to už se mě dlouho nestalo.

12.07.2018 5 z 5

Manželský pakt Manželský pakt Michelle Richmond

Ta pozvolnost je pro tuto knížku podstatná. Je to psychologická knížka a ne akční. Já jsem si ji proto nejvíc užila kdy ten pozvolný děj ve správnou chvíli gradoval. Je mi vždy líto komentářů, které nepochopí podstatu knížky a pak to ovlivňuje další čtenáře.

15.02.2018 5 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Příběh, který vás nutí číst dál dokud neotočíte poslední stránku.

17.12.2019 5 z 5

Vlci zimy Vlci zimy Tyrell Johnson

Jen dovětek k těm negativním komentářům. Naprosto nepochopení jedinečnosti této knihy. Pro mě tam byl děj v každém slově. Ale já vždy nehodnotím co od knihy očekávám, ale hodnotím co mě každá kniha dává.

06.01.2019 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Skvělá jízda. Kvalitní čtení. Těším se na další knihy této autorky.

18.03.2018 5 z 5

Síla přírody Síla přírody Jane Harper

Četla se skvěle. Napínavá. Když mě knížka vtáhne do děje.. Déšť, džungle..

20.02.2020 5 z 5

Ukrytá Ukrytá Gytha Lodge

Super. Napínavé čtení. Vyšetřování se střídalo s dějem, který se odvíjel od začátku.

27.01.2020 5 z 5

Host Host Andreas Winkelmann

Knížka mě bavila. Napínavá. Začetla jsem se a těšila se na ni. Střídání časových rovin mám ráda.

06.04.2019 5 z 5

Vlci zimy Vlci zimy Tyrell Johnson

Nádherná knížka, užívala jsem si každé slovo a je to jedna z knih na které nezapomenu. Atmosféra, téma.., naprosto jsem nevnímala okolí. Ideální knížka na přečtení na jediný zátah.

06.01.2019 5 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Tak parádní knížka. Je někdy dobré se umět oprostit od očekávání.

02.06.2023 5 z 5

Čtyři vichry Čtyři vichry Kristin Hannah

Na knížky Kristin Hannah pět hvězdiček nestačí. V každé knížce je kus skutečného života a díky těmto knížkám čtení miluju.

27.04.2023 5 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Tak to bylo skvělé čtení, které vyvolalo spoustu otázek a zamyšlení.

07.04.2023 5 z 5

Ještě jedny zavřené dveře Ještě jedny zavřené dveře Nuala Ellwood

Knížka předčila moje očekávání. Stupňování napětí, střídání časových období, kdy se vše postupně doplňovalo a překvapivý závěr. Zasloužených pět hvězd.

04.03.2023 5 z 5

Adresa Naděje Adresa Naděje Mélissa da Costa

To je pro mě další knižní poklad.

07.03.2022 5 z 5