klataworld klataworld komentáře u knih

Nepoučitelná Nepoučitelná Leah Raeder

Od této knihy jsem čekala velmi málo, jen romantickou knihu, jako je každá druhá. Překvapila mě kniha i autorka sama. Dokázala psát o tak pravdivém a krutém světě, o skutečných příbězích v jednom velkém. Láska studentky a učitele se proměnila v napínavý příběh se spoustou překážek, rozloučení a návratů. Nelituji, že jsem knihu četla :)

08.10.2015 5 z 5

Odpusťte mi, váš Leonard Odpusťte mi, váš Leonard Matthew Quick

Krásná kniha, nadchla mě ve všech směrech. Úžasné letní počtení. Vražda, sebevražda, budocnost i tvrdá realita, nádhera :-)

21.08.2015 5 z 5

Šestý zánik Šestý zánik James Rollins (p)

Úžasné...do této knihy jsem se zamilovala po pár stranách. Byla to moje první kniha od Rollinse a také kniha, která rozhodla, že si musím přečíst i všechny předchozí díly Sigmy. Strhující příběh se skvěle propracovaným námětem na vyhubení světa a záchrana téměř na poslední chvíli. Romantika, akce...všechno, co by měla kniha mít :)

21.10.2015 5 z 5

Lásku, ne válku Lásku, ne válku Danielle Steel

Úžasné, smutné, krásné a strhující. Moje oblíbená autorka mě opět nezklamala, ihned se jdu vrhnout na další knihu.

30.10.2015

Anna Elliotová Anna Elliotová Jane Austen

Krásná odpočinková kniha, se spoustou citu i soucitu. Žádná přeslazená, romantická kniha, jen a pouze krásné citové počtení. Na další knihy od autorky se velmi těším :)

25.09.2015 4 z 5

Proti všem Proti všem Tom Clancy

Na začátku nekonečně se táhnoucí kniha, ale po začtení do příběhu jsem se "nekonečného" konce dočkala až velmi brzo. Napínavý a stále se rozvíjející děj dodal knize zvláštnost a autoritu. S každou stranou jsem se stále víc a víc ponořovala do nespravedlivého světa drog a teroristů. Kniha mě uchvátila ve všech směrech; jak dějovým, tak i znaleckým.

07.08.2015 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Životní příběhy, krutost v reálné podobě a neštěstí. Krásně napsaná, pravdivá kniha se spoustou spojitostí mezi postavami. Úžasné, vychytané, smutné,....

18.11.2015 4 z 5

Zrada Zrada Danielle Steel

Kniha byla úchvatná. Jako všechny předchozí, co jsem od autorky četla, byla naprosto skvělá. Takové jednoduché, místama smutné, čtení.

01.11.2015 4 z 5