klarka41711 klarka41711 komentáře u knih

Polibky a croissanty Polibky a croissanty Anne-Sophie Jouhanneau

Celkem mě překvapilo tolik hezkých recenzí. I když jsem tomu dala 3 hvězdičky, vůbec to něco na co bych vzpomínala dobře. Během čtení se to zdá jako krásný, milý a romantický příběh. Taky to je, jenže mně to přišlo takové divné. Já nevím jak to mám říct, ale během čtení to bylo fajn, ale po dočtení jsem jednoduše byla zklamaná. Asi mi to nedalo to, co jsem od toho čekala. Louise jsem měla ráda, teď si říkám, že bych ho nejradši klepla palicí a netuším proč. Mia byla fajn. Balet mi v knize moc bavil. Já dělám scénický tanec, který tedy je úplně jiný, ale jednoduše balet je taky tanec, takže to mě bavilo. Ta Paříž byla skvělá, ale mrzelo mě, že jsem se tak trochu ztrácela v tech místech, protože jsem tam nikdy nebyla. Co se mi opět nelíbilo byl konec. Nechápu co se sakra stalo té hlavní hrdince, bylo to moc divné. Potom tam byla jedna linka, která se točila okolo baletu a Mii rodiny a vůbec mi to nebavilo, bylo to hrozně nezajímavé a těšila jsem se až to skončí. Takže vám to moc nedoporučuji, ale zároveň hodně lidí to recenzuje kladně. Takže to asi je o člověku.

26.02.2023 3 z 5

Cvičení důvěry Cvičení důvěry Susan Choi

Nejhorší kniha mého roku 2022. Neměla jsem na tu knihu nervy, takže jsem ji ani nedočetla. Pane bože, co jsem to četla. Ještě doteď se klepu na čelo, když si na tu knihu vzpomenu. 1. Nevím proč kniha nemá žádné kapitoly. Nesnáším knihy bez kapitol, protože mám pocit, že ta knížka je tak utahaná a neutíká. 2. Vztah Sarah a Davida byl tak zvláštní. V podstatě jsem mu vlastně vůbec nerozuměla. 3. Sarah a David mě vůbec nezajímali a byli mi totálně šumák. Celá ta knížka byla taková zvláštní a nechápala jsem ji. Takže to jen uzavřu tím, že jsem dala jednu hvězdičku jen kvůli tomu, že se autorka nejspíš snažila.

26.02.2023 1 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Tohle bylo moc pěkné. Ilustrace v knize jsou nádherné, spousta kapitol vám předá hodně a na některé kapitoly vzpomínám do teď. Prostě moc pěkné čtení a ano přečtěte si to. Nečekejte ale nic wow, ale prostě si to vezměte s tou myšlenkou, že to bude prostě milé a odpočinkové.

26.02.2023 4 z 5

Miluju tě. Já vím Miluju tě. Já vím Nofreeusernames (p)

Bohužel trošku zklamání. První díl je můj oblíbený a tak jsem se pustila i do druhého, protože mě zajímala kniha o Avě, což byla vážně skvělá hrdinka v navždycky. Jenže tahle knížka nebyla vůbec tak skvělá jako navždycky. Ano nebyla to úplně nejhorší kniha, to rozhodně ne. Ale celkově spoustu chyb tam bylo:( Chrise jsem vůbec neměla ráda. Ani nevím proč, ale prostě mi vůbec nesedl. Ava byla jiná než v navždycky, kde to byla moje velmi oblíbená postava. Tady se stala takovou zvláštní postavou. Mei a Liam byli taky zvláštní a nevím proč. Kniha je ale opět moc hezká, kvůli textových zpráv. Taky je to dost čtivá kniha. Celkově tato kniha nebyla nejhorší, ale oproti navždycky to bylo zklamání.

26.02.2023 3 z 5

Celou tu dobu Celou tu dobu Rachael Lippincott

Od autorů jsem četla pět kroků od sebe, což je moje hodně oblíbená knížka, takže jsem si řekla proč se nepustit i do téhle. Sice nebyla stejně skvela jako pět kroků od sebe, ale byla taky úžasná. Kyle byl skvělý hlavní hrdina, stejně tak Marlene. Bohužel kvůli čemu musím ubrat hvězdu je to, že první půlka knihy byla taková pomalá a utahaná. Ale po zvratu který se stal tak v půlce knize, začala být druhá půlka zajímavější. Takže jo bylo to super a doporučuji.

26.02.2023 4 z 5