KKK KKK komentáře u knih

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Bylo to první setkání s tímto spisovatelem.Každý o něm stále mluví,já byla zklamaná.Čekala jsem více.Ale podle ohlasů tady to snad bude v dalších dílech lepší.Jdu na další.

12.05.2014

Katedrála hrůzy Katedrála hrůzy Jeffery Deaver

Moc pěkné,napínavé,ke konci se mi ani nechtěla knížka odložit,když jsem musela.

28.04.2014 3 z 5

Město noci Město noci Dean Koontz

Já jsem si nepřečetla komentáře a myslela jsem si,že jsou jen tyto dva díly :).A zase v tom nejlepším konec!!!!Chci třetí díííl!!!!

26.04.2014

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Vůbec nezklamala.

16.03.2014

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Zatím čtu,ale protože trpím lehce klaustr. a dusím se,jen když se v televizi někdo potápí,tak scéna na potopené lodi byla pro mě dost síla.Jinak dobré.

20.02.2014

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Prostě mě to nezklamalo!

20.02.2014

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Co říct!Dlouho jsem se odhodlávala po tomto spisovateli šáhnout,stále jsem to odkládala a teď jsem moc ráda,že na něj konečně došlo.Okamžitě jsem věděla,co budu v příštích měsících číst a hned jde mezi mé oblíbené.

12.02.2014

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Začala jsem číst a normálné lituji času,kdy jsem četla něco jiného!!Může mi někdo poradit,jeslti další knihy pokračují nezávazně na sobě,nebo ji tam nějaký sled.

05.02.2014

Dům stínů Dům stínů Dean Koontz

Tak napínavé to bylo dost,Četla jsem jedním dechem.Ale asi bych doporučila si na začátku udělat záložku,kde si napíšete všechna jména a jejich osudy,jinak je to fakt na hlavu...

02.02.2014 4 z 5

Na hraně temnoty Na hraně temnoty David Morrell

Stále jsem musela myslet na to,že se to odehrává v roce 1854,abych si to představovala tak jak to má být.Moc dobrá kniha,líbil se mi styl vyprávění formou deníku Emily.

24.01.2014 5 z 5

Tajemný Thomas Tajemný Thomas Dean Koontz

No,můžu řict,že mě dost ovlivnilo hodnocení ostatních.Ale prostě mám Koontze ráda a vše mu odpustím.Ale je mi trochu líto.že jsem si jí koupila za plnou cenu v knihkupectví:)

22.01.2014

Tajemný Thomas Tajemný Thomas Dean Koontz

Vcera jsem zakoupila a začala číst.Tak uvidím.Půjčuji kamarádce knížky a Koontzů už mám 23.Kámoška vždy říká:" Hlavně ne toho ukecaného!!"

09.01.2014

Úžasný Mauric a jeho vzdělaní hlodavci Úžasný Mauric a jeho vzdělaní hlodavci Terry Pratchett

Já po tom šáhla asi omylem,že to zkusím,ale...Zatím čtu,ale u teď se těším,až si zalezu a budu pokračovat....Já jsem naprosto nespolehlivej!Já jsem kočka!....Jen ty části,kde jsou krysy nacpané v klecích a tak blbě končí mi nějak vadily a to nejsem jejich fanda:(

02.12.2013 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Tak jsem se rozhodla,že třetí díl už číst nebudu.Škoda času.

28.10.2013 2 z 5

Nic neříkej! Nic neříkej! Karen Rose

Knížky od této spisovatelky jsou opravdu trochu červená knihovna,ale děj je jinak dost napínavý.Tato knížka ve mne nechala hodně hluboký dojem z hlediska týrání žen.

16.10.2013 5 z 5

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Tak takovou zápletku může vymyslet jen King.Ale taky jsem se ztrácela v postavách.Hlavně ke konci.Ale jinak dost dobrý.

10.10.2013 4 z 5

Nevděčný syn Nevděčný syn Dean Koontz

Knížku jsem začala číst s tím,že nemám druhý díl a to jsem neměla dělat!!Myslela jsem si,že to bude uzavřené a pokračování volné a ono to v tom nejlepším končí.Jak nemáte další díl,tak nečtěte!!Jinak jako vždy dobrá.

29.09.2013 4 z 5

Mrtvá zóna Mrtvá zóna Stephen King

Docela mě unavovalo to politické pozadí i když vím,že tam patří.Jinak dobrá.

29.09.2013 4 z 5

Nefalšovaná kočka Nefalšovaná kočka Terry Pratchett

Přečetla jsem zrovna,když jsem se stala hrdou ,,Paničkou" milého koťátka.Kdy u nás byli....?

02.09.2013 5 z 5

Temná odhalení Temná odhalení Duane Swierczynski

Nemužu říct nic jiného,než všichni ostatní.Z jedničky jsem byla unešená a každý další už byl slabší.Bohužel.

22.06.2013