kimChristopher kimChristopher komentáře u knih

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Už mě bolí pusa z toho, jak se pořád musím usmívat nad touhle knížkou. Je opravdu pěkně napsána! Po celou dobu jsem prožívala radost a napětí s pocitem, že nevím co se stane dál. Příběh je roztomilý a hodně doporučuji!!

01.07.2022 5 z 5

Srdcerváči. Kniha 2 Srdcerváči. Kniha 2 Alice Oseman

[Četla jsem online vezi komiksu, takže nevím jaké kapitoly tento příběh zahrnuje, ale stejně mám stejný názor pro všechny díly...]

Perfektní, úžasné, nádherné. Je to opravdu milý příběh o lásce a je to hodně emocionální. Všichni bychom potřebovali Nickovu lásku a Charlieho roztomilost. Doporučuji!!

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Upřímně, díl druhý z této série jsem si zamilovala víc. Bylo v něm hodně plot twistů, které jsem vůbec nečekala. Objevilo se i pár slz. Ale hned to vylepšil Spencerův humor a šarm, do kterého jsem se zamilovala. Dawn jsem si oblíbila už z prvního dílu a nebylo tomu jinak i v tomhle. No bodejť když byl o ní :D.
Každopádně nemůžu udělat nic víc, než doporučit!!

14.08.2022 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Kniha se mi líbila od začátku do konce. Velmi mi sedl styl psaní. Taky jsem si hodně oblíbila Allie, Kadena a jejich přátele. Nemůžu se dočkat až budu číst Věřit znovu. Doporučuji!!

[edited] Nemohla jsem odolat a knížku jsem si objednala :D. Dávám přednost půjčování knih z knihoven, ale tahle mě oslovila. Navíc je koupená z bazaru (zde z DK) takže byla levnější a taky miluji myšlenku second - handů, takže super. Opravdu jsem si knížku zamilovala a myslím, že se mi bude líbit celá série Znovu.

29.07.2022 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Kasie West je úžasná autorka. A to vám můžu říct s naprostou jistotou, přestože jsem od ní četla pouze dvě knížky. Umí text nádherně obohatit a vnést do nich život a emoce. Občas (no, vlastně skoro pořád) se mi stává, že se do příběhu vžiju tak moc, že mám pocit jako kdybych hlavní hrdinka byla já a příběh byl o mě. Doufám, že nejsem jediná :D
Jinak jak už jsem říkala, tak při čtení budete prožívat hodně emocí. Nad knížkou se objevil úsměv, ale i slzy. Stoprocentně doporučuji každému a všem :3

27.05.2022 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Knížka se četla jedním dechem. Autorka uměla děj nádherně vysvětlit a zpestřit. Splnila mé očekávání a stává se jedna z mých oblíbených. Vřele doporučuji :)

19.05.2022 5 z 5

První První Kiera Cass

America je bojovnice a všechny strasti statečně překonala. Příběh přinesl mnoho emocí, hlavně pláč - ať už slzy štěstí nebo smutku. Tahle kniha ve mě zanechala stopu a dlouho na ni nezapomenu. Nemůžu se dočkat na další díl. Rozhodně doporučuji!!

24.09.2022 5 z 5

Srdcerváči. Kniha 3 Srdcerváči. Kniha 3 Alice Oseman

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Kniha se mi hned ze začátku nelíbila, ztrácela jsem se v ní. A říkala jsem si, že 423 stran takhle nikdy nemohu přečíst.
Ale stalo se a jsem za to moc ráda :). Celý děj byl napínavý a plný emocí. Radost, slzy, strach, vztek. Do knihy jsem se úplně zamilovala a ty stránky ubíhaly rychle jako voda. V knížce se objevili i nějaké spicy~ scénky, ale to (asi) nikoho nezabije :P. Každopádně je to skvělá kniha a stojí za přečtení.
Rozhodně doporučuji!!

09.07.2022

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Knihu jsem si zamilovala. Hned od začátku se mi kniha líbila. Děj hezky plynul a zase (jak jinak) se v mém obličeji i duši promítlo hodně emocí. Doporučuji!!

26.06.2022 5 z 5

Čtenářský diář 2023: Databazeknih.cz Čtenářský diář 2023: Databazeknih.cz Daniel Fiala

Krásný dárek na Vánoce, moc mě potěšil. Design je nádherný jak zvenku, tak zevnitř. Těším se až si do něj bude zapisovat věci, které budu muset udělat a taky Čtenářskou výzvu. Doporučuji!!

26.12.2022 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Já nemám slov. Ze začátku mi kniha připadala jako něco úplně jiného než jsem si navykla u série Znovu. Myslela jsem si, že mě bavit nebude.
Opak byl však pravdou. Příběh se pomalu, ale jistě rozjížděl a stálé nabíral na rychlosti. Všechny emoce, které jsem cítit měla, se ke mně dostavily a hned byl příběh lepší.
Vůbec nevím jak si mám vysvětlit ten konec. Nutně potřebuji další díl s perfektní a úžasnou Ruby a nevyzpytatelným idiotem Jamesem. Těším se na další díl a rozuzlení příběhu, který se dost zamotal :D. Doporučuji!!

10.12.2022 5 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Jsem maximálně spokojená. Je to přesně to co jsem očekávala. Je pravda, že všechny díly série Znovu byly založené na tom samém, přesto to byla fajn oddechovka. Pěkný konec série. Doporučuji!!

28.11.2022 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Upřímně jsem nečekala, že tahle kniha bude vyprávěna z pohledu Eadlyn. Příjemně mě to překvapilo.
Ale vadila mi její osobnost. Připadala mi chladná. Někdy tomu tak nebylo. Například druhá polovina knihy byla už podstatně lepší. Chápu, že je těžké si pustit některé lidi více k sobě - navíc když je jich 35 a jsou vám úplně cizí. Ale přesto si myslím, že lásku potřebuje každý :3
Stejně to bylo hezké čtení a těším se na Šťastně až na věky a konečně Koruna.

30.09.2022 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Třetí díl série Znovu byl lepší než jsem čekala. Plno zvratů a nečekaného najdete právě v této knize. I ten na pohled nejsilnější člověk - jako právě Sawyer - je citlivý a potřebuje lásku. A jsem ráda, že ji našla. Knížka skončila happy endem. A jestli vás zajímá jaká ta cesta byla, neváhejte číst.

22.08.2022 5 z 5

Srdcerváči. Kniha 4 Srdcerváči. Kniha 4 Alice Oseman

První opravdový polibek První opravdový polibek Kasie West

Úžasná knížka. Líbilo se mi téma, kde se většina příběhu vyvíjela - film. Zápletka byla taky fajn a kniha díky ní byla napínavější. Rozzuzlení bylo takové nic moc, mohlo to být víc rozebrané a rozepsané, proto za to dávám jednu hvězdu dolů. Naopak se mi líbilo, jak na konci každé kapitoly byl útržek ze scénaře. Doporučuji!!

06.08.2022 4 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

(SPOILER) Příjemná oddechovka. Přesto dávám jenom čtyři hvězdičky.

Důvod je, že knížka se rychle četla. Na tom není nic špatného, ale zdá se mi, že se všechno stalo moc rychle.
Rozchod Gii s Bradleym se stal během vteřiny.
Našla si "náhradního Bradleyho" neboli Haydena.
Znepřátelila si Bec stejně rychle, jako se s ní skamarádila.
Její kamarádky se od ní odvrátily a i když chápu, že byly naštvané, přišlo mi jejich chování přehnané. Přece jenom šlo o problémy Gii a taky o to, že se bála Jules. Stejně ji nikdo nevěřil a myslely si, že Jules je zlatíčko. Jenomže ta se v tom vyžívala, když vyděla, jak je Gia zdrcená. Mohli ji vyslechnout lepším způsobem. Lhaní je lhaní, to ano, ale přesto se jí nedivím. Neměla to vůbec jednoduché.

Každopádně to byl roztomilý a hezký příběh a nelituji toho, že jsem si ho přečetla.

03.08.2022 4 z 5

Možná tentokrát Možná tentokrát Kasie West

Kniha se mi líbila. Mám ráda všechny knížky od Kasie West, které jsem doposud četla. A tahle nebyla výjimkou. Byla to příjemná oddychovka, ke které jsem se vždy s radostí vracela. Doporučuji!!

21.06.2022 5 z 5

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Série z Maxthon Hall je nesmírně krásná. Moc jsem si tu jízdu užila. Zamilovala jsem si celý příběh a jeho všechny postavy. Škoda, že tohle byl poslední díl.
Mona Kasten znovu dokázala, jaká úžasná spisovatelka je!

10.03.2023 5 z 5