Kikityna19 Kikityna19 komentáře u knih

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Přečteno jedním dechem.. celá série přečtena během týdne .. je to skvělý a jsem z toho nadšená. Doporučuji všem, kteří potřebují odejít od všedních starostí, a trochu se začíst do problémů někoho jiného. Skvělej sarkasmus, a výborné hlášky..(a to oceňuji nevíc).

Lov Lov Elle Kennedy

Nejoblíbenější díl ze série Briar U. Fitze jsem si zamilovala už v knize Plán ze série Off Campus, a doufala, že se dočtu i jeho příběh. I přes to, že tyto série od Elle Kennedy už nepatří mému věku, chytlo mě to, tak, že během týdne jsem přečetla obě série. Tenhle díl je ale moje srdcovka.

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Totální, ale opravdu totální roztrhání na kusy...
Opravdu Epická zápletka, která ve mě vyvolala až pocity na zvracení a bezmoc, a nebudu lhát i pár slz mi ukáplo (a ten kdo tvrdí, že jemu ne, tak lže.. nebo prostě jen nemá srdce).
Fakt to je silný příběh, který ve mě opravdu zanechal stopu. A dlouho trvalo, než jsem se s příběhem vyrovnala a mohla číst další knihy.
Za mě nejlepší kniha od Colleen Hoover.

Palác lží Palác lží Erin Watt

Lži, intriky, rodina - ne rodina.. takhle žijí bohatí?
Bylo to skvělý, takový to epický rozuzlení, nad kterým Vám zůstane hlava stát, a i když je to někdy až moc, jakože fakt až MOC, tak to do toho příběhu sedí.. prostě super.

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Dost jiné téma knihy než na která jsem od Colleen zvyklá, trochu mě to vykolejilo. Rozuzlení se mi moc nelíbilo, až mě to spíš vyděsilo, protože jsem to asi nečekala. Ale možná právě tím mě to trochu zasáhlo. A tak nějak, i když bych možná raději na tuhle knihu zapomněla, protože z ní vážně nemám dobrý pocit, ve mě stejně zůstala. To prostě knihy od Colleen dělají..

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

(SPOILER) Colleen miluju, opravdu mě její příběhy vždycky chytnou za srdce. A tenhle jakbysmet. Kniha mě lákala hlavně proto, že se tam objeví sluchové postižení (je to asi konečně něco jiného co mě na příběhu přitahovalo) Myslím, že to autorka zvládla na jedničku. Ta hluchota mi přišla dobře promyšlená, příběh mi nepřišel laciný... a upřímně jsem jim tu zamilovanost a rozpolcení co je správné udělat a neudělat věřila. Za mě moc dobré čtení.

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

(SPOILER) Kniha byla velmi čtivá, je pravda, že toho vyznávání lásky tam bylo na mě až moc. :D
Chápu dva traumatizovaní a osamocení, potřebovali si to dokazovat.
Moc se mi ale líbilo, že se tam znakovalo, bylo to něco nového, a o to více zajímavého.

Co musím říct, že mě zklamalo úplně nejvíc..je prostě ta obálka.. Ráda si vybírám knihy dle přebalu, ale kdybych měla vybrat tuto knihu, tak ji nikdy nepřečtu.

Škoda, že dobrý knihy mají na houby obaly.

20.01.2023 3 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Moc ráda čtu knihu i z druhého pohledu, a musím se opakovat, když napíšu, že je i tahle knihá skvělá... Tak jako Bez naděje, mě i Holderův pohled na věc velice uchvátil. Mělo to fakt hloubku a i když už člověk ví co se tam bude dít, stejně jsem slzu uronila... zase... Pekca

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

Jsem trochu na rozpacích, knihu jsem přečetla jedním dechem, zároveň jsem přemýšlela jestli ji opravdu napsala J.L. Shen.. Vážně jsem si chvílema připadala jako když jsem schizofrenička.

Nakonec po dlouhém přemýšlení jestli se mi kniha líbila, musím konstatovat, že ta kniha je tak divná až se mi sakra líbila.

Opravdu příjemná oddychovka a humor se mi líbil.

19.01.2023 3 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Nečtu fantasy, ale tohle....
Sarah J. Maas jsem si naprosto zamilovala. Po přečtení série skleněný trůn, (ze kterého jsem jen tak mimochodem byla tak odvařená, že jsem týden nemohla nic jiného číst, abych se mohla rozloučit s postavami) jsem chtěla navázat na její další příběh, a ikdyž ten první díl mi opravdu nesedl, tak pokračování je prostě epický... její příběhy mi prostě zůstanou v srdci...

14.07.2021 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

(SPOILER) Ke knize jsem se dostala jen díky tomu, že ji má sestra dostala k Vánocům. Upřímně je to pro mě jen příjemná oddychovka, líbí se mi styl psaní, jak se čtenáře snaží zapojit do knihy, jako by jsme tam byli (je to zase něco jiného), a taky to, že je to z pohledu chlapa. Dost se mi líbil vztah mezi Drewem a jeho neteří Mackenzie, vlastně celá ta rodina byla trochu praštěná. Ale něco tomu chybělo, a nedokážu přijít na to co..

06.03.2021 2 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

(SPOILER) Tessa - naivka.. totální ..
Hardin - pokérovaný drsňák, který má trauma z dětství.
Jenže trauma z dětství máme všichni, co si budeme..ale i přesto, že kniha je o toxic vztahu, ale tak mega toxic až to není hezký, stejně každá svým způsobem Hardina milujeme, přesně proto jaký je.. After je můj epický příběh, který jsem přečetla jedním dechem (musíme ale brát v potaz, že jsem znuděná máma na mateřský, která chce od tohoto typu knih nějaký to vzrůšo - a to se povedlo). Projely mnou všechny možný emoce...naštvání, napětí, zhrození, vzrušení i odsuzování.. A myslím si, že přesně tohle v nás má dobrá kniha vyvolávat.. a tohle je pro mě prostě dobrá kniha..

P.S. První film je fakt velkej propadák, ale druhý díl filmu se dá snést díky vtipnosti a dvojsmyslům o který tam není nouze.

06.03.2021

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Díl o něco málo slabší než předchozí díly, ale ty prvky detektivky se mi líbili. Ruku na srdce, když už jste začali číst sérii Royalů, ikdyby ta poslední kniha stála za houby, stejně by jste jí přečetli, protože to jsou prostě ROYALOVÉ!
A nakonec doufám, že budou autorky tak hodné, že nám přinesou příběh ještě o dvojčatech, ať se to může celé uzavřít..

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Tak jo, viděla jsem seriál a ten je bez diskuze perfektní. Po zjištění, že se jedná o knižní předlohu jsem byla nadšená, v knihách je vždy víc než v seriálech. Musím ale říct, že pro mě to bylo velkým zklamáním.

Bylo to nezáživné, utahané, a chybělo tomu takové to jak Vám běží mráz po zádech, když čtete dystopii..

Je to asi mnou, kdybych knihu četla před seriálem, mohla by se mi i líbit. Ale za mě to kromě nápadu, nemá nic. Ale na druhou stranu, kdybych to nejprve četla k seriálu bych se asi nedostala, protože konec knihy by pro mě byl velkým zklamáním.

05.07.2023 1 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

(SPOILER) Moc jsem si od toho neslibovala, ale musím říct, že nakonec jsem knihu přečetla jedním dechem. Byla to paráda.

Elena mě někdy točila ale vynahradil to Nico.. protože Nico...děvčata co si budem, každá z nás by chtěla mít někoho jako Nico, kterýmu svítí v hlavě jen jedno slovo: Moje.

Opravdu hezky napsaný se správnou dávkou mafiánského prostředí i erotikou.

19.01.2023 4 z 5

Ve skrytu stínů Ve skrytu stínů Bianca Iosivoni

Já se na tu knihu tak těšila, a ve výsledku to bylo takový nemastný - neslaný. Nevím jak jinak to popsat. Nápad to nebyl špatný, ikdyž mám pocit, že to prostředí jsem už někde viděla... ha napadlo to někoho z vás?

Nejhorší byl konec, ano pokud mermomocí chcete vědět jak to skončí, tak si další díl přečtete. Ale, že by Vás to fak nutilo a byl tam na konci nějaký boom... to fakt ne. Trošku zklamání.

25.09.2022 2 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

(SPOILER) Opravdu zbožňuju fantasy knihy od Maasové, a dost dlouho mě jiné fantasy než od ní moc nebavilo. Vůbec to nepřirovnávám, chraň Bůh.. ale Ranhojička se mi líbila víc než bych čekala. Hezky vše vysvětleno, děj dobře zpracovaný a četla jsem jedním dechem... líbilo se mi, že autorka neobdařila Kivu nějakými schopnostmi proto, aby zvládla zkoušky, což je opravdu příjemná změna, že hlavní hrdinkou ve fantasy je smrtelnice. Bylo tam dost překvapení a konec knihy? To Vás prostě nutí se těšit ne druhý díl!!

Fakt povedený.

25.09.2022 4 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Propracovanost knih Massové mě nepřestává udivovat. To jak vše na sebe navazuje, jak vše se vším souvisí. Celá série Dvorů je skvěle propracovaná, někdo by se mohl zaleknout velikostí knih ale tohle jsou přesně ty, které mám doma v tištěné podobě i přesto, že čtu přes čtečku.

K těmhle knihám se totiž budu vracet. A budu je číst znovu a znovu.
Miluju Massovou a její knihy.

BTW - Nesta a Cassian - žeru tyhle dva, víc k tomu nemusím snad dodávat.

05.07.2023 5 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

I přes to, že téma šikany je snad ve všech YA, co jsem za poslední dobu četla.. se mi to celkem líbilo a bylo to takové jiné. Zvláštní ale jiné. Ale ve výsledku Neurazí ani nenadchne. (možná jsem ten den byla jen ve špatném rozpoložení, když jsem knihu četla...)

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Nevěř ničemu, co slyšíš, a jen z půlky věř tomu, co vidíš.

Pěkné, lepší než první díl, ale i tak oddychovka, u které jsem se docela nasmála, Delores je prostě skvělá co si budeme.