kh1989 kh1989 komentáře u knih

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Fantastická kniha. Do poslední chvíle jsem netušila, kdo je vrah. Dlouho jsem nečetla, tak výbornou detektivku. Klobouk dolů Agatho.

04.01.2021 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Ať si říká, kdo chce, co chce, mě se to líbilo. Tato kniha ve mě na dlouho zanechá stopu.

14.11.2021 5 z 5

Babička Babička Božena Němcová

Každý by si měl jednou za život přečíst klasiku.

09.08.2021 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Pan romantik by jistě dokázal splnit mé největší představy. Byla to pohádka... A pokud existujes, kde jsi ????

02.07.2021 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Tak to byl mazec. Moc se mi líbila. Alyssa mu to všechno dala pěkně sežrat. Konec byl však šťastný.

31.10.2021 5 z 5

Dobrodružství Toma Sawyera Dobrodružství Toma Sawyera Mark Twain (p)

Kniha mého dětství. Jaké lumpárny mě díky Tomovi inspirovali.

04.08.2021 4 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Skvělé pokračování příběhu. Těším se na Maddoxe.

30.05.2021 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Na třetí díl jsem se těšila a nezklamal. Uvidíme, co přinese Reid. Tak to bude taky zajímavé.

01.07.2021 4 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

(SPOILER) Zajímavý příběh dvou osob, kteří se v mládí poznali v kostele a navzájem se neznali a po několika letech se opět potkávají jako profesor a studentka, kteří se do sebe zamilují a v té chvíli se začne objevovat tajemství z minulosti a tím se vše zkomplikuje.

25.06.2021 5 z 5

Sága rodu Hardacrů Sága rodu Hardacrů C.L. Skelton

Nádherná kniha, avšak velmi smutná. Pokaždé když zemřel někdo z rodiny z důvodu války, po porodu či přirozenou smrtí, pobrecela jsem si. Líbilo se mi, jak Sam měl obchodnického ducha a zbohatl prodáváním ryb, párků atd. Že si mohl později dovolit koupit sídlo pro svoji rodinu, která se pro každého stala domovem. Jediné, koho jsem nemohla vystát z rodiny byl Joe, hajzlík jeden, okrást otce, to musel mít silný žaludek. Tak jak skončil mu patřilo.

17.04.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Skvělá, zábavná, lehce erotická a přečtená za jediný den.

20.02.2021 5 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Pěkná strašidelná knížka. Sherlock nikdy nezklame.

31.10.2021 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Velice dojemná knížka. Který chlap by byl tak trpělivý?
Moc se mi líbilo, jakým způsobem autorka pojala obsah. Dávám plný počet hvězd.

Jedno je jasné.... Tohle se v běžném životě nemůže stát, ale snít můžeme.

20.07.2021 5 z 5

Sběratel přání Sběratel přání Mia Sheridan

Nádherný tajemný příběh. Pohádka se vším všudy. Šťastné konce mám ráda. Určitě se znovu ke knize vrátím.

13.06.2021 5 z 5

Rouhání Rouhání Douglas Preston

Tato kniha mě tolik nebavila. Víra, náboženství, scvoknuti lidi nebylo nic pro mě.

19.11.2022 3 z 5

Obraz Doriana Graye / Cantervillské strašidlo Obraz Doriana Graye / Cantervillské strašidlo Oscar Wilde

Knihy Oscara Wilda miluju. Nikdy nezklame.

27.08.2021 5 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Byla to výzva. Bylo to jako když máte talíř plný jídla a ono to neubývá a neubývá.

07.06.2021 3 z 5

Hřbitov nevěst Hřbitov nevěst Tomáš Boukal

Pane profesore nic moc. Sice to je inspirováno skutečností, ale není to propracované. Bestselleru tímto stylem nedocílíte. Dvě hvězdy.

09.04.2021 2 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Kniha se mi velmi líbila, těším se na Aidna, Maddoxe, Reida a Vana :)

25.02.2021 5 z 5

Zvěrolékař mezi nebem a zemí Zvěrolékař mezi nebem a zemí James Herriot (p)

Moc se mi líbila pasáž o kocourovi seladonovi a kočičce, která pokadila celé auto pana Herriota... Smála jsem se, až jsem se za břicho popadala. Kniha byla velmi čtivá.

11.01.2021 4 z 5