Keporkakyně Keporkakyně komentáře u knih

Divergence Divergence Veronica Roth

Další díly této telenovely raději vynechám.

04.09.2021 2 z 5

Hra na nikdy Hra na nikdy Jeffery Deaver

Colter je fakt sympaťák a právě tahle postava je jediná nadprůměrná vlastnost knížky, vše ostatní se ztrácí spíše v šedi.

23.03.2021 3 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Nepochopím lidi, kteří obětují práci svůj život. Také nechápu, jak může někdo snášet ponižování a totální ztrátu sebeúcty (z vlastní vůle) . Proto mi hlavní postava ani nemohla být sympatická. Kniha je nicméně velmi čtivá a bavila.

16.12.2020 4 z 5

Konec Konec Mats Strandberg

Navození atmosféry bylo výborné, i několik slz jsem uronila...

11.12.2020 4 z 5

Bludná sdělení Bludná sdělení Sophie Hannah

Ne, ne a ne!!!

25.09.2020 1 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Ani jedna z postav mě nedokázala upoutat - bylo mi celkem jedno, jak to s nimi dopadne i jak dopadne celý příběh.

06.09.2020 3 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

"Je to noční můra každé matky..." Spíš noční můra každého čtenáře... Absurdní zápletka, hloupé a nesympatické postavy, zejména Alice byla totální blbka. Takže celkem ztráta času.

25.05.2020 2 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Anna mi bohužel moc nesedla. Vadilo mi to její neustálé podlézání vlastní dceři. Nicméně příběh to byl zajímavý a napívaný. Přečteno velmi rychle.

06.04.2020 4 z 5

Městečko Pines Městečko Pines Blake Crouch

Knihu jsem nedokázala dočíst. Jednání hlavního hrdiny bylo hodně hloupé. Nad větami typu: "Ze zkušenosti věděl, že všude, kde žijí dobří lidé, žijí i lidé špatní." jsem si mohla ukroutit oči. Beru jako urážku, když někdo tvrdí, že toto je knížka pro fanoušky Městečka Twin Peaks. Spíš bych to viděla na fandy Věřte nevěřte.

12.12.2019

Všechny tvoje lži Všechny tvoje lži Harriet Tyce

Myslím, že na námět knihy by mohla vzniknout pěkná minisérie, která by perfektně zapadla třeba do programu TV Prima. Ženy středního věku by jistě fandily sympatické hlavní hrdince, užily by si zajímavé a uvěřitelné dialogy, u nejedné situace by si i možná okousaly několik nehtů, jak by to bylo nervydrásající, no a z toho překvapivého konce by dlouho měly otevřená ústa, protože toto tedy nikdo nečekal.

19.05.2022 1 z 5

Teď mlč Teď mlč Emily Elgar

Z knihy by člověk mohl získat dojem, že zdravotní sestry pracující v nemocnici tráví většinu času vysedáváním u pacientů a povídáním si s nimi či s jejich rodinami...hmmm...tak to je dost mimo. Kromě zmíněného obsahuje knížka i další hlouposti, nicméně jsem se u ní dobře bavila. A za ten závěr a odvahu autorky, dávám čtyři hvězdy.

10.09.2020 4 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne