Kayla Kayla komentáře u knih

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Krásný příběh zamilované dvojice ❤️❤️❤️ V průběhu příběhu jsem měla chuť brečet. Ale nakonec jsem se jen tak tak udržela a četla dál, ale posledních 80 stránek už jsem probrečela. Ale takovým způsobem, že jsem nebyla schopná tu knihu dát na jeden zátah. Musela jsem ji několikrát odložit, abych se vzpamatovala. ❤️ Nakonec jsem ji zvládla a zůstali mi akorát zarudlé oči. Prostě nádhera. Musím tedy přiznat, že někdo může namítnout, že je ten příběh hrozně nereálný a přitažený za vlasy, ale je to přece jen kniha, která je spíše fiktivní, než aby to byla realita. U mě kniha splnila účel

05.02.2018 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Nesud knihu podle obalu. Musím říct, že na tuhle knihu jsem narazila jen náhodou. Měla jsem chuť si přečíst nějaký erotický roman a myslela jsem si, že když na obalu je polonahý muž, že to bude na způsob Božského bastarda, který se mi líbil. Jenže ouha. Spletla jsem se. Ale v pozitivním smyslu. Z knihy se vyklubala parádní oddechovka. Erotika tam byla také, ale nebylo to tak extrémně přehnané jako v některých knihách. Prostě to zkrátím. Líbila se mi a to hodně. Postavy byly velmi sympatické a u některých pasážích jsem se upřímně zasmála, což se mi tak často nestává. Určitě doporučuji.

26.12.2016

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Začala jsem tuto knížku číst na doporučení své kamarádky, která byla touto knížkou nadšená. Pustila jsem se dočtení, ale bohužel jsem někde těsně před půlkou knihy musela přestat. Pro mě byla tato kniha hotovým peklem. To bylo před rokem. Nedávno jsem si ovšem říkala, že té knize dám ještě jednu šanci a zkusím jí přelouskat. Bohužel opět jsem tuto knihu nedočetla. Tentokrát jsem skončila u sté stránky a jaksi už dál číst nemohu. Předtím jsem odstíny hodnotila dvě mi hvězdičkami, ale tentokrát musím dát hodnocení - odpad.

18.07.2014 odpad!

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Tak tahle série je vážně úžasná. Jsem upřímně ráda, že jsem si počkala až vyjdou všechny díly, jinak bych to čekání nevydržela. Nemám slov. Autorka se nebála jít do pořádné akce a násilí. Co bych v knize ještě uvítala je víc scén a prostoru mezi Sofi a Lucou. Přišlo mi, že jim autorka dala malý prostor, zatímco mezi Nicem a Sofii toho prostoru bylo zas dost. Ale je to můj subjektivní názor. Přiznám se, že jsem hodně velká romantička. Ale i přesto je to NÁDHERNÁ SÉRIE ❤️❤️❤️

06.03.2018 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Páni. Právě jsem ji dočetla a pořád jsem v šoku, co autorka dokázala vytvořit. Hodně silná kniha, i když dle mého názoru trošku předvídatelná ( jen můj pohled). Všechny postavy mi byly hodně sympatické až tak, že jsem se s nimi nechtěla rozloučit. Běhá mi ještě teď mráz po zádech, jak autorka ten příběh vykreslila tak jak je to fakt ve skutečnosti. Kniha mi zlomila ❤️

02.09.2018 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Kniha úspěšně dočtena. Konečně. Kniha má zajímavý námět a má určitou čtivost, ale to je asi tak všechno co bych na této knize hodnotila kladně.
Hlavní hrdinka Abby to nemá v hlavě zcela v pořádku. Přijde mi, že je dutá jako bambus. O hlavním hrdinovi Travisovi se raději zmiňovat moc nechci. Takového kluka bych nechtěla, očividně není srovnaný sám se sebou a má agresivní a majetnické sklony.
Další co bych vytkla je styl psaní. Je to hrůza děs jak je děj popisován. V jedné větě je doma a v druhé je najednou venku. Autorka se měla zaměřit víc na detail a podrobný popis událostí či popsat jednotlivé kroky.
Kniha byla pro mě velkým zklamáním. Četla jsem na ní velmi pozitivní recenze a díky těmto recenzím jsem se pustila do čtení. To byla chyba. Po dlouhé době je to kniha, kterou jsem si neoblíbila a kterou nemusím. Proto jsem měla velký problém jí dočíst. Další díl z pohledu Travise číst nebudu, byla by to akorát ztráta času. Za mě jen 1 hvězdička.

19.04.2016 1 z 5

Vypálená nenávist Vypálená nenávist Angie Thomas

Knihu odkládám a momentálně nemám chuť se k ní vracet. Ale možná časem ( cca za pár měsíc u) se k ní vrátím.Téma a obálka se mi líbí, ale to zpracování je prostě příšerný. Řeší se tam dokola jen tenisky. Příběh má slibný potenciál, ale autorka to zabila fakt nevěrohodným popisem událostí. Fakt je to špatně napsané.

17.01.2019 1 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

No páni... tato série mě fakt dostala. I tenhle díl byl podle mého názoru velmi pěkně zpracovaný. Na tuhle sérii jsem si fakt vypěstovala těžkou závislost, to se mi snad nikdy nestalo. Už se těším, až si přečtu další díl.
Hodně lidí se možná tenhle díl nelíbil, ale pro moji dušičku tenhle díl byl perfektní. Vůbec mě ty výlevy hrdinky nevadily ba naopak :D Asi jsem sadistka :D Prostě dokonalost.

14.03.2016 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Dočteno a musím říct, že tenhle díl nebyl rozhodně slabší než předchozí díly. Dokonce jsem si více oblíbila i Simona a Maiu. Miluji tuhle sérii. Doporučuji !

26.09.2016 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Páni...to je to slovíčko co vystihuje tuto knihu. Původně jsem si Divergenci chtěla přečíst už v době kdy vyšla, ale abych byla upřímná, tak mě hodně odradil ten obal. Vyřadila jsem jí proto ze seznamu knih, které jsem si chtěla přečíst. Nebýt filmu, který se mi hrozně líbil tak bych si tuto knihu nikdy nepřečetla. Což by byla ta největší chyba. Nakonec jsem si počkala na vydání knihy s filmovou obálkou a hned jsem se do knížky začetla. Kniha je luxusně napsaná a pořád se tam něco děje :-) Doporučuji :-) Zařazuji mezi mé oblíbené série.

06.03.2016 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Páni, tenhle díl je podle mého názoru ještě lepší než ten první. Uvítala bych kdyby autorka napsala další knížku z pohledu Jase... Jase je nejlepší a samozřejmě Terka taky :-) Super dvojka

23.09.2015 5 z 5

Najít Sky Najít Sky Joss Stirling (p)

Kniha je čtivá a musím říct, že jsem byla na této knížce závislá. Zamilovala jsem do Zeda a jeho rodiny. Jen je velká škoda že knížka má jen 240 stran. Jinak nemám knížce co vytknout. Je prostě dokonalá.

08.12.2013 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Autorku mám hodně ráda, ale musím přiznat, že je to od ní dle mého názoru asi nejslabší kniha, kterou jsem od ní četla, což mě trochu i mrzí. Hlavní postava Quinn mě docela štvala, zatímco Grahema mi bylo líto. Ale úplná tragédie to taky ovšem nebyla. Takový průměr, ale Collen má navíc.

28.04.2020 3 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Krásná oddechovka. Autorka opět nezklamala ????

10.02.2019 4 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Když jsem poprvé knihu spatřila v knihkupectví, věděla jsem, že se mi bude určitě líbit. Je to vlastně můj oblíbený žánr. Jen cena mě odrazovala od koupi, ale pak jsem ji sehnala v bazaru a já byla spokojená. Jen jsem si ji chtěla přečíst až na ni budu mít trochu víc chuť. Přece jenom ta kniha má přes 420 stránek. Té tloušťky jsem se děsila, bála jsem se, že kniha bude nudná a že tolik stránek nakonec budu číst celou věčnost. Ale nakonec okolnosti se změnily, když jsem neměla po ruce žádnou jinou knihu na čtení. Tak jsem se pustila do čtení do této knihy a musím říct, že nelituji. Kniha se četla velmi dobře. A hlavně rychle, což mě samotnou překvapilo. Sice se tam skoro nic neděje a hlavně existuje i mnoho jiných knih, které jsou na stejné téma, ale mě to vůbec nějak nevadilo. Je to parádní oddechová kniha, která vás v určitých chvílich rozesměje. Postavy jsou sympatické, ale je pravda, že by autorka je mohla podrobně popsat. Ale na kráse knize to neubírá. Za mě určitě doporučuji

01.07.2018 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Kniha Falešný polibek byla pro mě velkým překvapením. Anotace slibovala velmi zajímavý příběh a to ta kniha na 100 % splnila. Mám z ní jen a jen pozitivní pocity. Ani začátek mi nepřišel moc zdlouhavý.
Autorka si se čtenářem trochu pohrává a nechává nás dlouho hádat, kdo je vrah a kdo princ. Musím se přiznat, že jsem se netrefila. A to jsem byla hodně přesvědčená, že jsem to odhadla dobře. Jaké bylo překvapení, že jsem se netrefila...Myslela, jsem si že mě klepne :D Byla jsem v šoku.
Knize nemůžu nic vytknout, teda až na jednu věc - ten konec... ten mě naštval. Akutně potřebuji další díl, vypěstovala jsem si na knize závislost. Řadím jí mezi oblíbené knihy. Určitě se k ní brzy vrátím.

04.08.2017 5 z 5

Růže pro Charlotte Růže pro Charlotte Elizabeth Craft

Kniha se mi hodně líbila. Začala jsem jí číst v letadle a během dvou dnů ve Španělsku jsem ji zhltla jako malinu. Je pravda, že určité části mohla autorka/y více vysvětlit a rozvinout, především ten konec mohla více rozepsat. Ale nevadí. I přesto je to výborná oddechovka. Doporučuji

25.06.2017 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Začátek knihy mi přišel trošku zvláštní. Zprvu jsem se nemohla vůbec začíst, ačkoliv kniha je napsaná velmi čtivě. Také mi chvíli trvalo, než jsem si zvykla na ty neobvyklá jména, ale v polovině už mi ty jména nedělaly žádný problém a já jsem se krásně začetla do velmi zajímavého příběhu.
Siréna je perfektní oddechovka. Mohu jen doporučit :-)

09.04.2017 5 z 5

Nečekané setkání Nečekané setkání Gail McHugh

Kniha je napsaná dle mého názoru velmi hezky. Četlo se to samo :-). Příběh byl lehce naivní, ale to mi ani tolik nevadilo, neboť jsem si u knihy odpočinula. Doporučuji :-)

17.02.2016 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Páni... Kniha mě velmi pohltila a za boha jsem se od ní nemohla odtrhnout. Autorka je čím dál lepší a lepší...Takovéto příběhy miluji...Za mě 5 hvězdiček.

31.12.2015 5 z 5