katynais katynais komentáře u knih

Bubny podzimu Bubny podzimu Diana Gabaldon

31.12.2012 3 z 5

Sedmilháři Sedmilháři Zdeněk Jirotka

Pokud se chcete uvolnit a zasmát, tak tohle je ta pravá kniha

21.11.2012 5 z 5

Denník Anny Frankovej Denník Anny Frankovej Anne Frank

Takové to knihy by se měly číst, aby se nezapomnělo na ty hrůzy

28.02.2011 5 z 5

Jiskra života Jiskra života Erich Maria Remarque (p)

kniha je strhující, ale to jsou všechny jeho knihy. Asi moje nejoblíbenější kniha od Remarque

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Když jsem knihu dostala, tak jsem si myslela, že to bude brack, napodobenina Twilight, ale byla sem mile překvapena, je to moc dobré a velmi čtivé, vtáhne do děje. Takže teď nedočkavě čekám až vyjde poslední díl.:)

Vepsáno krví vlastního srdce Vepsáno krví vlastního srdce Diana Gabaldon

Pro mě nejslabší díl:( hodně pasáží jsem přeskakovala, protože byly nudné a o ničem. kdyby se polovina vyhazela, bylo by to lepší..

26.02.2022 3 z 5

Tak tohle snad byla nejhorší knížka co jsem kdy četla. Naprosto nezáživné čtení a to jsem veliká milovnice Anglie, ale toto...

08.09.2020 odpad!

Volání minulosti Volání minulosti Barbara Wood

Woodová nezklamala:)

18.08.2020 3 z 5

Café Groll Café Groll Jan Štifter

Tohoto autora jsem si velmi oblíbila, protože jeho knihy jsou jiné, nejsou tuctové, ale zajímavé. Musíte si je dávkovat a po dočtení na ně ještě nějakou dobu musíte myslet

17.02.2020 3 z 5

Děkuji, sestřičko... Děkuji, sestřičko... Hana Marie Körnerová (p)

V tomto díle mě Jana už hodně vytáčela a řekla bych, že na dva mladé lidi připadlo hodně zlého, neměli to vůbec lehké, ale i přes to vše, dokázali být šťastní

05.02.2020 3 z 5

Anglické listy Anglické listy Karel Čapek

No...miluju Anglii, ale tohle jsem nepobrala, az konec vlastne vystihl krasne celou podstatu anglie

14.04.2019 1 z 5

Dům na jezeře Dům na jezeře Ella Carey

Krásný romantický příběh, plný napětí

13.02.2019 4 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Celou dobu jsem si rikala, ze je mi to nejake povedome, jako bych to uz cetla. A pak jsem na to prisla, je to skoro kopie ,,Udoli rozhodnuti". Autorka se ani neobtezovala pouzit jina krestni jmena u Paula a Marie. Pokud chcete mnohem lepsi pocteni, zvolte puvodni knihu Udoli rozhodnuti

17.12.2018 2 z 5

Fabrika Fabrika Kateřina Tučková

Katerina Tuckova dokaze vyvolat takovy zvlastni pocit, jakobyste v te dobe byli a citite tu atmosferu.To se mi i moc libilo v teto knize, bylo zajimave sledovat rodinnou historii, ale v tech jmenech jsem se ztracela

23.01.2018 3 z 5

Vstup do ráje zakázán Vstup do ráje zakázán Jarmila Loukotková

Porad jsem doufala, ze to dopadne alespon zrochu dobre, ze preci nemuze mit ta dospivajici divka tak hrozny zivot.Jako matka nechapu jak se rodice k diteti muzou tak chovat, ale z vlastniho detstvi bohuzel vim ze to jde.Oba rodice byli nespokojeni, nestastni se svym zivotem a misto aby stim neco delali vylejvali si to na dreri. Pravdiva knizka ale hodne smutna

01.11.2017 3 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Musela jsem cist a cist, abych vedela jak to dopadlo, do posledn chvile jsme doufala. Pro me velice silna a desiva knizka. Zbytek noci jsem mela desive sny, takze cist jen ve dne:)

27.12.2016 5 z 5

Rose pod palbou Rose pod palbou Elizabeth Wein

zklamani. Po predcteni autorciny prvni knihy Verity, jsem byla nadsena, ale tato kniha me nedokazala vtahnout. Mozna je potreba dat mezi knihami casovy odstup

22.12.2016 2 z 5

Krycí jméno Verity Krycí jméno Verity Elizabeth Wein

Úžasná kniha, styl jakým byla psána, se mi moc líbil

26.11.2016 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Po katastrofalnim druhem dilu, byl tento milym prekvapenim

17.05.2016 3 z 5

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Krasna, inspirativni kniha, kazdy kdo hleda cestu, by si ji mel precist. Celou dobu jsem opravdu myslela, ze to ta kocka doopravdy vypravi

05.04.2016 5 z 5