katslana katslana komentáře u knih

Polibek Polibek Anna Todd

Od prvních slov mě kniha chytla,bavila a nepustila. Líbil se mi vývoj postav. Z milé a nesebevědomé slečny se stává silná žena. A z naoko bezstarostného a tvrdého týpka se stane kluk s city,trápením a bolestmi. Opravdu hezky napsané. Konec byl krutý.

29.06.2019 4 z 5

Válečníkova svatba Válečníkova svatba Janet Chapman

Takový zlatý průměr. Neurazilo ani nenadchlo. Nápad prima ale nedotažené :-)

26.12.2018 3 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Příjemná kniha,která nenadchne ani neurazí. Přečetla jsem ji za pár dní na dovolené. Jedním slovem oddechovka :-)

17.09.2018 3 z 5

Inferno Inferno Catherine Doyle

Tak toto bylo daleko lepší než 1.díl. Bylo to víc dramatičtější a čtivější. A konec jsem naprosto nečekala :-) Překvapil mě.

25.08.2018 4 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

No asi takhle. Ty postavy mi přišly na svůj věk až moc vyspělé. Já takový dialogy nevedu snad ani ve svých 25 :-D První půlka mě vyloženě nudila ale překousla jsem to. Poslední čtvrtina začla být konečně o něčem a začlo to mít ko*le :-D Proto průměr za 3.

18.08.2018 3 z 5

Cesta časem Cesta časem Nora Roberts

Nebylo to špatné. U první časti jsem chvílemi přeskakovala. Ne a ne se začíst.Ke konci už jsem otáčela jednu stránku za druhou i slza ukápla. U přiběhu Sunny a J.T. už se četlo snáz. Byla jsem v obraze. Takže sumasumárum dobrý průměr :-)

16.06.2018 3 z 5

Břicháč Tom & Lucie: tajemství naší kuchyně Břicháč Tom & Lucie: tajemství naší kuchyně Tomáš Kosačík

Ráda z této knihy čerpám inspiraci. Jednoduché recepty z dostupných surovin.

19.02.2018 5 z 5

Velká bylinková lékárna Velká bylinková lékárna Angelika Throll

Krásná kniha. Bylinky popsány jasně stručně. Zaměřeno na české bylinky. Přiloženy recepty na čaje,tinktury a mastičky.

23.02.2018 5 z 5