Katka7922 Katka7922 komentáře u knih

Pan O Pan O Lauren Blakely

Mě se tenhle díl líbil víc než první. Oblíbila jsem si oba dva což jsem u prvního dílu neměla. Spencer se mi v tomhle díle zamlouval víc než v tom jeho příběhu, možná proto, že ho tu nebylo moc.
Harper je skvělá sebevědomá žena, která podle mě jen předstírá, že to s muži neumí, aby dostala šanci svést toho pravého :-) a ten pravý se samozřejmě moc rád nechá.

07.11.2022 4 z 5

Utrpení těla Utrpení těla Monica J. O’Rourke

Odporné, neskutečné, děsivé, hrozné a ještě jednou odporné. Tak tohle jsem si celou dobu říkala. Ale protože jsem nejspíš asi větší úchylačka než jsem si o sobě myslela tak jsem se nemohla odtrhnout dokud jsem to nedočetla. Celou dobu se mi chtělo zvracet asi dokonce vícekrát než samotné Zoey.
Teď když mám první a hlavní část knihy přečtenou si říkám kam nejrychleji zajít, aby mi na všechny trička, svetry, mikiny atd. našili nápis - svoje kila navíc miluji a nechci se jich zbavit.
Jestli se mě v brzké době někdo cizí zeptá jestli náhodou nechci s něčím pomoct, tak vezmu nohy na ramena a zamknu se doma na 10 západů a neotevřu ani kdyby dorazila celá policejní jednotka.
Tentokrát nezvládnu "ohvězdičkovat" tuto knihu, protože fakt netuším jestli se mi to líbilo nebo jestli převládá ten odporný pocit v žaludku co mám. Ale jedno je jisté nikdy jsem nic takového nečetla a už vlastně ani nic takové číst nechci. To co má autorka v hlavě to ji tedy vůbec nezávidím.
Dočtu ty dvě krátké povídku, protože jsem prostě nejspíš cvok a pak si dám něco děsně romantického a sladkého.
Na tohle, ale opravdu dlouho nezapomenu.

28.07.2022

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Tak moc jak se mi líbily předchozí díly mě tenhle vlastně zklamal. Bylo to od začátku do konce až moc předvídatelné. U Viciouse si člověk řekl wau, když se provalilo tajemství, které skrýval. U Ruckuse tam byl takový ten efekt na konci, kdy se vlastně celou dobu děsíte toho co příjde a tady? Nic.
Vůbec mi nevadí vztah třicetičtyřletého chlapa s osmnáctiletou holkou, však ona byla víc dospělá než její matka i Val dohromady, jen mi prostě v tom příběhu chyběla jiskra.
Celou dobu prostě člověk ví, kdo je T..., je jasné co udělá její matka (i když pro mě další variantou byla vražda :-) a ani bych se jí nedivila), a v neposlední řadě musím říct, že i to co udělal Jordan a Val jsem prostě čekala.
Jinak mi kniha přišla zbytečně dlouhá, asi jako můj komentář tady :-), klidně mohla mít o 80 - 100 stránek míň.
Líbí se mi titulní stránka a epilog taky ušel :-) i když v předchozím díle byl prostě ten epilog lepší :-)

13.06.2020 3 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Tak jo holky, mám to za sebou. A když píšu mám to za sebou tak to tak myslím. Tohle se podle mého názoru vůbec nepovedlo. Pro mě je tahle kniha největším zklamáním roku 2020 a to s plnou vážností i když vím, že je teprve duben.
Neskutečně jsem se na tuhle knihu těšila. Když v loni v zimě baronet oficiálně oznámil, které knihy letos budou vydávat, tak tahle byla v mém žebříčku na 1 místě.
Slintala jsem blahem z toho že bude nová Kennedy. Moc a moc jsem se těšila na Huntera a na to jak zvládne svůj celibát.
Ale víte co, pořád si říkám: tohle bylo jako ono? Však to nemělo žádnou šťávu, žádný říž, žádnou jiskru. Mezi Hunterem a Demi to vůbec neklapalo. Ani trochu se k sobě nehodí. Postavy kolem Demi jsou příšerné - úplně všichni. TJ bych shodila ze střechy (a to myslím vážně). Nikdy bych nedovolila někomu, aby takhle neustále reagoval na člověka, kterého mám ráda.
Celou knihu jsem dočetla jen proto, že je to Kennedy.
Můj dojem z celé knihy nespravil ani ten celkem dobrý konec. Hollis a Rupi fakt překvapili, ale tohle bylo přesně to co by od nich člověk čekal.
A nakonec - tedy spíš na začátek hvězdička na 100% dolů za tu šíleně hnusnou titulní stránku.
Kdybych nezbožňovala Kennedy jako takovou tak bych po této knize podle titulní stránky nikdy nesáhla.

14.04.2020 2 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Ale jo, šlo to :-) Trvalo mi dlouho než jsem knihu přečetla a přitom jsem neměla problém se začíst, ale když jsem musela knihu odložit z nějakých nepodstatných důvodů jako je práce nebo spánek tak pak další den jsem neměla pocit jako u jiných knih, že musím hned teď číst nebo to nepřežiju. Knihomolky vědí co myslím.
Příběh se mi líbil, ale byly tam pro mne i wau části, kde jsem čekala, že to bude jinak. Jak při únosu tak v Jackově životě.

21.01.2020 4 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Tenhle příběh mě pohltil a vyplivl mě až na úplném konci totálně rozloženou a složenou - naštěstí to ti dva urovnali tak jak se na správný romantický příběh sluší a patří.
Kdybych měla tentokrát jednu nebo dvě hvězdičky navíc vůbec bych se nestyděla je tam šoupnout.
Už v první díle bylo jasné, že oni dva budou pár k pohledání. Bylo jasné, že má Dawn za sebou tíživou minulost v podobě Nate, ale to co potkalo Spencera a jak se s tím vypořádával bylo velkým překvapením.
Musím říct, že mě vůbec nepřekvapovala reakce Dawn na některé situace spojené s láskou, protože zlomené srdce fakt ku**vsky bolí a není jednoduché začít věřit znovu :-)
A poslední věc: většinou nečtu poděkování, ale tentokrát jsem prostě chtěla přečíst i poslední písmenko této knihy a tak jsem z poslední věty autorky neskutečně nadšená.
Pro ty co nečetly - shledáme se ve svazku 3 !!!!!
Jen doufám, že na třetí díl (který bude o Sawyer, že? a co třeba Isaacovi :-) - můj tip) nebudeme čekat rok.

29.11.2019 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Kniha se mi líbí, takové oddechové čtení. Ale než jsem se stihla "zamilovat" do hlavních postav tak byl konec příběhu. Nevím proč, ale čekala jsem, že to bude delší. Rory mi nějak lezl na nervy a ani nevím proč.
Jinak je kniha celkem smutná a hlavně ukazuje jak malé okamžiky v životě rozhodují o budoucnosti.

20.09.2019 4 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Helen Hoang

Kniha mě opravdu moc bavila. Od začátku do konce. Stella je úžasná plachá dívka s velmi odvážným srdcem, vzhledem k tomu jakou diagnózu má. Aspergerův syndrom není vždycky takhle "jednoduchý" jako v této knize to mi věřte. Ale i tak je kniha báječná a doporučuji přečíst.
Vzhledem k tomu, že je tohle 1 díl tak se hodně těším na 2 a mohl by být manželským pokračováním těchto dvou. Asi bude zajímavý pohled na to jak Stella zvládne vše kolem manželství a třeba i dětí.

17.08.2019 5 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Já byla nadšená. Kniha je vtipná, veselá a zábavná. Těším se na další díl.

08.05.2019 5 z 5

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Pro mě určitě nejlepší díl ze všech. A to se mi i předchozí díly moc líbily.
Oblíbila jsem si Brenn už v předchozích dílech a tady je prostě boží.
Láska mezi nimi je mezi řádky skoro hmatatelná :-) Vůbec mi nevadilo, že se tolik nehašteřili jako v předchozích dílech. Vývoj jejich vztahu je prostě nádherný.
Bylo moc fajn, že jsme na jejich první sexík nemuseli čekat až do třetí třetiny knihy.
Rye mi byl sympatický už v předchozích částech a teď taky je božský. Moc se k sobě s Brenn hodí.
Prostě je miluji a je mi moc líto, že zatím není Whipův příběh.

02.02.2024 5 z 5

Sleduj mě Sleduj mě Stacey Kennedy

Tenhle díl se mi líbil ze všech nejvíc. Jediný problém byl, že to bylo moc krátké, ale i tak jsem se stihla do Hunta zamilovat.
Příběh Lottie mě zajímal hned od začátku a moc se povedl. Napínavý, zajímavý a nakonec parádně napsaný.
Hunt a jeho trpělivost, oddanost a přesvědčovací metody :-) no prostě nádhera. Ten chlap je prostě jednička.

25.05.2023 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

No tedy tohle bylo nabité sexem od začátku do konce :-)
Nechápu proč jsem se téhle sérii tak dlouho vyhýbala. Přitom anotace parádní, obálka skvělá, recenze bomba a já to zdárně ignorovala až do teď.
Jen doporučuji dočítat knihu třeba odpoledne a ne tak jako já v noci, když už po dočtení poslední stránky jdu normálně spát. Ale copak se tohle dalo jen tak zavřít a nezačít 2 díl :-).
Miluju Logana je to neskutečný chlap. Skvělý v sexu a ještě si jde vždy a za každých okolností za svým. Evelyn je to samé, takže když se tyto dvě osobnosti dají dohromady tak je o zábavu postaráno.
Už se moc těším na Payton a jejího ročního panice :-) (to jsem se dočetla na začátku 2 dílu :-))

14.12.2022 5 z 5

Získej mě Získej mě Stacey Kennedy

No tak tohle mě fakt moc nebavilo.
Příběh Nessy a Ronana mi vůbec neseděl do téhle série. Celé to bylo rychlé a necítila jsem vůbec žádnou jiskru mezi těmi dvěma.

29.02.2024 2 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Zase jedna kniha ve které je jasně ukázáno, že někteří lidé by neměli mít děti.
Pro mě mohla být překvapivě kniha trochu delší. Konec byl až moc uspíšený, ráda bych viděla rozvoj i jiných postav než jen Kaleba.
Tohle přesně vystihuje druhou půlku knihy - Jeden z nich ji má. Druhý ji chce. Ale on - On si ji nechá.
Jednu výtku přeci jen mám - v knize se nachází hodně překlepů a proto strhávám jednu hvězdičku.

12.12.2023 4 z 5

Královsky obdařen Královsky obdařen Emma Chase

Další nádherný příběh z pera (tedy dnes už nejspíš z klávesnice) této autorky. Moc se mi líbí, že se příběh odvíjí prakticky od začátku jejich setkání až do šťastného konce a že to trvá roky. No Ellie je zamilovaná okamžitě, to jsme věděli již od 1 dílu, ale city nebojácného a hrdinného osobního strážce nám byli až do tohoto dílu tajeny.
Ze ztřeštěné dívky, co při každé příležitosti udělá nějakou bláznivinu, se nám před očima a řádek za řádkem, stává překrásná mladá dáma, která má obrovské srdce, která patří jen Loganovi.
Při scéně, kdy se Ellie zjeví na schodech a Logan zjistí, že je na živu jsem brečela jak malá holka :-)
Moc se mi líbilo, že tu byl dán velký prostor předchozím párům (Olivie + Nicholas, Herry + Sarah) a také samozřejmě královně Lenoře na jejíž příběh se chystám a velmi těším.

Nemůžu za to, že mě klíče pořád opouští. Dám je na určité místo, abych je tam pak našla a přísahám bohu, narostou jim nohy a utečou.
Houdiniho bastardi.

Je to víc než kamarádka? Kamarádka taky rádka?

Můj krásný, naštvaný, strážný anděl.

A celý tento sladký příběh bych zakončila slovy - Šťastné konce jsou pro všechny.

26.06.2023 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Stacey Kennedy

Příběh Hazel a Kierana byl fajn, ale bylo to pro mě moc krátké, takže než jsem si k nim stihla vytvořit vztah, tak bylo po všem. Konec byl předvídatelný a jediné zajímavé co mělo potenciál na zápletku, bylo vyzrazení identity osob z fotografie a potažmo celého klubu. Ale toho autorka nevyužila vůbec.

28.04.2023 3 z 5

Remy Remy Katy Evans

No co Vám budu psát - pořád ho miluji a je můj favorit :-) Jen mě trošku naštvala autorka, že se víc nevěnovala času kdy byla naše dvojice od sebe. To že se obsah hodně opakoval mi nevadilo, ale mohlo a mělo tam být i něco navíc. Pak by to bylo za 5 hvězdiček jako všechny Remyho díly :-)

18.10.2019 4 z 5

Hřích Hřích Sharon Page

To bylo fakt porno :-) Ani by mě nenapadlo, že napíšu někdy tuhle větu - toho sexu tam mohlo být klidně méně :-)
Jinak příběh za mě byl v pohodě, zápletka dobrá.
Chystá se samozřejmě na další díl, takže jsem toho evidentně ještě neměla až tak moc :-)

- na stránkách vydavatelství jsou u knihy tři papričky asi jich tam mohlo být o dost víc :-)

06.03.2024 3 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Tenhle kousek byl opravdu ze všech nejlepší.
Mělo to děj, rychle to ubíhalo a mělo to i opravdový příběh :-)
AJ mi bylo líto. To jakou dobu si hrál na jiného "dokonalého" syna, kámoše a přítele muselo být ubíjející. Až jednoho krásného dne se mu ten jeho "dokonalý" plán zvrtnul a to tak, že se zamiloval do rebelky Brett.
Scénka ze svatby gayů a to jak to pak popisoval Brett to bylo fakt neskutečně vtipné. Zase v tom bylo poznat, že je to práce Elle Kennedy.

24.02.2024 5 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Opět velmi hezký a rychlý příběh. V téhle sérii se s tím autorka fakt nepáře :-) Líbí se mi, že 100 stránek neřeší námluvy a trable. Je to fakt jen taková oddechovka, ale mě to baví.

16.02.2024 4 z 5