Katka7922 Katka7922 komentáře u knih

Drž mě Drž mě Stacey Kennedy

Já to věděla :-) Tenhle díl byl o hodně lepší než ten první. Archer by mi klidně mohl vstoupit do života i se svými přáteli :-)
Elise je báječná mladá dáma co přežila něco co by se žádnému dítěti nemělo stát. A Archer je prostě hrdina :-)
Mezi oběma to jiskřilo už v prvním díle, tak bylo prostě jasné, že to bude příběh plný erotického náboje a nakonec se z toho, zase jako už to v těchto příbězích bývá, stala velká láska.

10.11.2022 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Miluji tuhle knihu

27.09.2020 5 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

Já prostě nemůžu jinak než 5 hvězdiček, protože REMY :-). Přesto, že je v této knize za hlavního hrdinu někdo jiný tak pro mě je největším hrdinou zase Remy. Racer byl boží a už se těším na jeho dospělou verzi.
Maverick je stejný jako Remy v době, kdy si nárokoval Brooke :-)
Jak už některé psaly, chybí mi tam hlavně Pandora, protože jejich příběh zůstal trošku nedovyprávěn.
Jinak po pravdě si myslím, že některé přechozí díly byly o něco málo lepší než tento :-)

04.12.2019 5 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Tak v tomhle příběhu mi Remy ani nechyběl. Ne že by přestal být mým oblíbencem, to určitě ne, ale Pandora prostě zvládla sama ukrást moje srdce.
Smála jsem se s ní, nenáviděla stejně jako ona, truchlila jsem pro její lásku a nakonec jsem tak jako ona propadla Kennově lásce a jeho stříbřitě šedým očím.
Jeho ukolébavka mě dostala do kolen a spustila potůček slz.
Prostě jsem musela dát téhle knize 5 *.
PS: rajčata byly fakt skvělý nápad jak upoutat jeho pozornost Pandoro :-)

31.10.2019 5 z 5

On On Elle Kennedy

Rozhodovala jsem se mezi 3 a 4 hvězdičkami a EPILOG z toho udělal čtyřhvězdičkovou knihu :-)
Jinak jsem čekala víc humoru, protože od Elle a Sariny to prostě člověk čeká :-)
Mám moc ráda v knihách pohledy obou aktérů, ale tady by mi stačil klidně jen jeden, protože jsem měla často problém uvědomit si čí myšlenky vlastně čtu jestli Jamieho nebo Wese.

31.08.2019 4 z 5

Milovaný nevlastní bratr Milovaný nevlastní bratr Penelope Ward

Bomba, bomba, bomba. Tohle bylo prostě jedním slovem dokonalé.
Od prvního řádku mě kniha vtáhla do sebe. Příběh Eleca a Gréty si budu dlouho pamatovat.
Hltala jsem každé slovo, každý řádek, každou stránku, každou kapitolu a nakonec jsem potřebovala docela velké množství kapesníčků.

Skrze smrt vzniká nový život, skrze nenávist se rodí láska

26.02.2024 5 z 5

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

Epilogy skvělé a pět hvězdiček jsem dala, protože tuhle sérii prostě miluji. Něco jiného je to co si o tomhle celém myslím.
Jako vydat epilogy samostatně jako další knihu to mi už hlavně nebere. Vážně mám pocit, že už opravdu neví na čem vydělávat. Tohle mělo být součástí každého dílu a nikdo mě nepřesvědčí o opaku.
Epilog Tristana a Claire byl jako celý druhý díl pro mě nejlepší. Milovala jsem je, když jsem jejich příběh četla a tohle tomu dodalo tečku.
Epilog Christophera a Hayden byl přesně takový jaký jsem si představovala, že měl být v jejich knize.
Ostatní byly samozřejmě také skvělý.
Docela by bylo dobré, kdyby autorka pokračovala s mladší generací. "Materiálu" si na to připravila v epilozích fakt hodně :-)

11.02.2024 5 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

I když je podle mého tento díl o trochu slabší než ten první tak i tak si ode mě zaslouží plný počet hvězdiček, protože jsem se fakt bavila. Nikki Sloane se stává další mou oblíbenou autorkou.
Dominik se teda pěkně "vybarvil". Myslela jsem, že to bude obráceně, že Payton bude zaučovat jeho :-). Nakonec se z Dominika stal král sexu a z Payton závislačka :-) No holky, přiznejme si, všechny co tohle čteme, bychom mu podlehly, že?
Jsem moc zvědavá na Josephův příběh. Nevím, ale jak si v hlavě vymažu představu padesátiletého pasáka, kterou jsem získala z předchozích dvou dílů :-)

17.12.2022 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Z knihy mám velmi rozporuplné pocity. Nejdřív mě moc nebavila, pak zase jsem se od ní nemohla odtrhnout a takhle se to střídalo možná 3x.
Sawyer i Isaac byli oba úžasní a hodně jsem si je oblíbila. Isaac na můj vklus prošel proměnou až moc rychle, dokázala bych si přestavit pozvolnější vývoj jeho přeměny a trochu víc srandy u toho.
Musím velmi pochválit obálku. Je kouzelná.
Jinak za mě tento díl byl asi nejslabší.
PS: podle komentářů, které tu čtu to vypadá, že mám spíš jen nějaký čtenářský blok :-)

27.04.2020 3 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Tak jsem to nakonec dočetla i když ze začátku jsem měla opět nutkání to odložit a už vůbec neotevřít.
Začátek mě vážně hodně nudil, ale když se to trochu rozjelo tak už to bylo lepší. Je to podle mého zatím autorova nejlepší kniha, ale stejně to má nějaké mouchy.
Hodně mi vadí některé často používané výrazy.
Po pravdě nějak jsem v tom příběhu necítila jiskru, vůbec netuším čím to je, ale tento autor u mě prostě neboduje.

16.02.2020 3 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Od prvního dílu jsem závislá na Uragánovi, takže mi tam prostě chyběl, hlavně ze začátku než jsem se začetla. :-)
Když se příběh rozjel tak už jsem vnímala jen dvojici Mel a Greye. Bylo to hodně moc povedené čtení, ale nakonec jsem ubrala jednu hvězdičku a to ze dvou důvodů.
Jak už jsem psala - chyběl mi tam Remy :-) a ten druhý důvod je titulka - to jako vážně, kde má sakra Greyson ten svůj piercing? Kdyby to bylo v knize zmíněno třeba jen jednou tak OK to se dá přehlídnout, ale jakmile byl bez košile tak jsme všechny věděly, že má piercing tak proč to sakra není vidět na obalu !!!

28.10.2019 4 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Tak kniha přečtena. A jedním slovem to tentokrát neumím popsat. Možná z ní mám trochu rozporuplné pocity. Začátek trochu zdlouhavý. Vadilo mi to, že autorka až zbytečně moc popisovala dění kolem těch muzikantských věcí - prostě mi to tam nesedělo.
Jinak Ayden i Jet si ve svých životech prošli peklem a hledali se tak dlouho až se nakonec našli. :-) I když Ayd byla pro Jeta fakt tvrdý oříšek.
Na tvrďáka z metalové kapely mi přišel Jet až moc "měkký" i když co já vím, třeba jsou metalisti takový :-)
A ještě poznámka k titulce - tahle za mě teda ne. Sice asi správně vyjadřuje temnotu toho příběhu, ale i tak mohla být o něco světlejší. A že by kluk na obálce byl nějak moc sexy mi prostě nepřijde. Ale to může být jen můj názor.
Shrnutí - Rule byl pro mě o dost lepší a jsem ráda, že se vztah R + S rozvíjí i dál :-) Na další knihu se moc těším jen by nemusely ty knihy vycházet s tak dlouhou pauzou. To člověk skoro zapomene co bylo v předchozím díle.

26.10.2019 4 z 5

Šance Šance Katy Evans

Tak jo jsem oficiálně zblázněná do Remy "Uragááááána" Tate. On je prostě BOMBA. Kniha je prostě pro mne skvělá. A to co všechno Remy udělá pro svou rodinu a hlavně pro Brooke je úplně to nej, nej, nej.

14.10.2019 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Tak tohle byl prostě URAGÁÁÁÁÁN. Vůbec, ale jako že vůbec netuším proč jsem se téhle sérii do teď vyhýbala.
Celá kniha je prostě klišé, ale tak krásné a přitom brutální až se mi z toho svíral žaludek.
Ten poslední boj mi zvedal žaludek stejně jako Brooke, ale vzhledem k tomu že už mám pár knih přečtených :-) tak jsem důvod prostě věděla. Jen jsem se modlila, aby Remy přežil bez úhony.
Zamilovala jsem se do jeho modré verze a zbožňuji černou verzi.
Trošku mi v knize vadilo časté opakování stejných frází, ale stejně jsem prostě musela dát 5 hvězdiček, protože Remy ani Brooke by si jiné hodnocení nezasloužili.
Poprvé jsem si poslechla písničku Iris a úplně mě dostala. Použít písničky místo slov je prostě dokonalý nápad.

12.10.2019 5 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Oba díly byly skvělé. Bavila jsem se od začátku do konce. Mělo to vše - lásku, nenávist, legraci, tajemství ..... Prostě báječné čtení

14.06.2019 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Já byla asi ovlivněná vzpomínkami na 1 díl. Ten se mi fakt moc líbil a tohle pro mne bylo takové nemastné, neslané :-) Nevím jak to vysvětlit. Vůbec jsem nepochopila Rushovy myšlenkové pochody. Proč zrovna v ten okamžik se rozhodl. Já bych to pochopila, kdyby to bylo o něco dřív (ti co četli vědí kdy myslím).
Giu jsem obdivovala jak byla trpělivá, ale láska už taková prostě je.
A ten konec byl prostě hrozně rychlý. Mohl být delší :-)

04.06.2019 3 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Tohle byla zase BOMBA.
Přesto, že byl sex až v poslední třetině knihy, tak to bylo tak moc sexy a úžasné, že nemám slov.
Autorka je fakt skvělá ve vymýšlení vtipných hlášek. Špičkování ze strany Sophie muselo roztavit i to nejzatvrzelejší srdce manažera. Gabriel tedy odolával neskutečně.
Scéna v koupelně s kalhotkami mě dostala, smála jsem se jako blázen a bylo to fakt žhavé.
Miluji tuhle bandu a už se moc těším na Jaxe.

15.01.2024 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Já je prostě miluji. Nechápu proč jsem se téhle sérii celou dobu vyhýbala (no možná vím - moc mě nezaujaly obálky). Ale jak se říká nesuď knihu podle obalu :-)
Liberty je dokonalá. Vesnická holka, která si z rockového boha na zadek nesedne.
Killian je prostě hvězda a ví to o sobě. Jen musí najednou řešit život nejen soukromí, ale i pracovní. Krásně je tu ukázáno, že mít kapelu a slávu není zas taková slast jak by se mohlo zdát.
Jejich společné pošťuchování a flirtování je prostě úžasné. Jsou spolu zábavní a bez sebe utrápení a člověk to z knihy cítí.
Písničky, které jsou všechny v knize vzpomenuty jsou prostě top a vřele doporučuji si je k tomu poslechnout.

Jax mi v tohle díle lezl neskutečně na nervy, ale vzhledem k tomu, že jsem si přečetla všechny dostupné anotace tak se moc těším i na jeho příběh.
Doufám, že brzy bude v češtině i Whipův díl, protože bude taky jistě oříšek k nakousnutí :-)

11.01.2024 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Mně se to moc líbilo. Bylo to od začátku vtipné a i když Christopher byl na zabití skoro celou knihu tak jsem si to užila.
Jednu hvězdičku strhávám za trochu nezáživný prostředek a hlavně za neskutečně rychlé ukončení knihy. Jsem si říkala, to jako vážně. Nechybí mi tam ještě pár stránek? Nebo co takhle epilog.
No i když je konec sladký a vypadá to, že žili spolu šťastně až do smrti, tak mi tam prostě ta třešnička na dortu chybí.

26.08.2023 4 z 5

Tři drobné chybičky Tři drobné chybičky Nikki Sloane

Jedna hvězdička dolů za překlad. Ten byl fakt hrozný a hned po pár stránkách jsem věděla, že tohle překládá jiná osoba než ta, která překládala 1 a 2 díl (to byla paráda). Takže jsem hned zjišťovala a k mému velkému zklamání jsem zjistila, že tato překladatelka bude dělat i 4 díl.
Kniha byla super. Na Josephův příběh jsem se nijak zvlášť netěšila, protože jsem ho tak nějak z předchozích dílů měla za záporáka a nepřála jsem mu krásný a milý konec :-). Ale nakonec jsem se v něm asi pletla a vztah, který si spolu s Noemi vytvořili jsem jim moc přála.
Tohle bylo hodně o BDSM, kam se hrabe 50 odstínů :-)
Příběh fajn a jinak hodně a hodně sexu. Vlastně jsem i docela ráda, že na 4 díl si musím chvilku počkat. I když bych to do sebe neřekla, ráda si teď přečtu něco, kde je toho sexu o trochu míň.

29.12.2022 4 z 5