Katka.Z Katka.Z komentáře u knih

Já to dokážu Já to dokážu Louise L. Hay

Další motivační kniha. Na trhu v ČR mi přijde ,že jich začíná být spousty. Čím se liší Louise L. Hay od ostatních? Přijde mi to realistické , netvrdí ,že se během jedné noci stanete úspěšným miliardářem. Je to spíš o tom milovat sebe, jací jsme. Kniha je spíš malou příručkou. Ale jsou tam podstatné věci. :)

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Jojo Moyes je skvělá,pro mě další kniha ,která byla výborná,nevím jak to spisovatelka dělá,ale její příběhy ve mě nechají něco hlubšího,v teto knize se mi líbila hlavně část v období války,ale celkově byla kniha krásná

28.01.2016 5 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Nejdříve jsem si myslela ,že to bude další stupidní upíři kniha,ale zmýlila jsem se! :) Kniha velice dobře napsaná a dokonce mi přišla i celkem originální :))

30.04.2014 5 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Kniha mě velice nebavila, ale byla rozhodně jiná než jiné detektivky. Kniha je originální :)

04.08.2014 2 z 5

Blankytné hříchy Blankytné hříchy Laurell K. Hamilton

Tento díl se mi nelíbil,vadí mi,že už není v knížce podstatné vyšetřování vražd,ale sex zabere polovinu obsahu knihy

02.11.2013 2 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

výborná knížka !!!!! :)

Inkubovy sny Inkubovy sny Laurell K. Hamilton

Tenhle díl mě zklamal, většinu knihy řeší Anita sex, a skoro žádný případ,je to zdlouhavé, a mě bavily spíš staré případy Anity, kde byla spousta akce.Doufám,že se to v nových dílech zlepší

03.10.2013 2 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Jsem jediná koho ta knížka, prostě nebavila? Mám ráda tyhle knihy, ale prostě tuhle knihu jsem četla celkem dlouho. ???? námět skvělý, ale to zpracování mi prostě nesedlo i když vím, že se tím názorově liším od většiny.

19.08.2019 1 z 5

S láskou tě nenávidím - 13 povídek o ničemnosti S láskou tě nenávidím - 13 povídek o ničemnosti * antologie

Za mě veliké zklamání, pozitivně bych tu hodnotila asi jen obálku knihy,která je fakt hezká.

07.09.2018 odpad!

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Kniha je lepší jako předchozí. Musím podotknout, že i pro mně je kniha nepředvídatelná. Je to série u které se dívám na vydání dalšího dílu. A těším se jako malé dítě. Spoustu jako ostatních čtenářů ze začátku moc nebavila část Manon, po čase mně ale také chytla. A už si to bez ní nedokážu představit. Celý děj se rýsuje a já se těším na další díl :)

Oči dokořán Oči dokořán Raine Miller

Tahle knížka mi přijde nejlepší ze všech těch milostných románů. :))

30.01.2014 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

dobrá knížka, s dobrým hororovým dějem :) !

Bez srdce Bez srdce Chelsea Cain

výborná kniha,spisovatelku neznám takže mě to překvapilo,těším se na další knížku :)

25.08.2013 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Další skvělý díl v podání Sarah Janet Maas. Někomu se to může zdát dětské ,ale mně se to osobně velmi líbí. Jedinou výtku co mám je měnění lásky hlavní hrdinky snad každou knihu. I přesto jsem knihu řekla bych zhltla :D Určitě si koupím další díl :)

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Tato trilogie je vážně dobrá.Každý dil mně velice bavil a toto zakončení bylo stejně dobré jako předchozí díly. Což mně velice překvapilo ,protože jsem od této trilogie pro mládež nic neočekávala. Kniha se lehce čte ,ale rozhodně sem se nenudila :)

26.07.2015 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Kniha byla zdlouhavá,některé pasáže knihy mi přišly zbytečné, autorka měla dobrou myšlenku a byla originální, ale jinak mě kniha velice překvapila prostě mě pulka knihy nebavila a pulka knihy byla výborná :D

04.08.2014 5 z 5

Nejsem sériový vrah Nejsem sériový vrah Dan Wells

Kniha byla dobrá,lehce čtivá :) autor dobře popisuje vlastnosti člověka ,který chce zabíjet :D

04.08.2014 3 z 5

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Souhlasím s ostatními , oproti prvnímu dílu zklamání. Děj mi přišel celkem nudný a už vůbec nebyl napínavý ani strašidelný . Tato kniha mi přišla spíše oddychová :)

01.05.2014 3 z 5

Dívka z přístavu Dívka z přístavu Tania Crosse

knížka se mi velice líbila! nemám ráda romány ,ale tuhle knihu jsem přečetla jedním dechem :)

Třetí poločas Třetí poločas Ray Kluun

kniha se mi nelíbila z důvodu toho,že manžel mi byl velice nesympatický a tím mi to zkazilo celý dojem na knihu

17.10.2013 odpad!