Katie46 Katie46 komentáře u knih

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Romány běžně nečtu a tak jsem neměla velké očekávání a tak mě mile překvapilo, jak mě kniha vtáhla do děje. Přečetla jsem ji během jednoho dne. Děj byl poutavý, vtipný a jiskření mezi hlavními hrdiny mě bavilo.

01.08.2023 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Opět skvělý napínavý díl s Kate a Tristanem. Bavil mě o něco víc než předchozí. Přišel mi více promyšlený, pátrání bylo složitější a prostě neodtrhla jsem se opět od toho dokud jsem to nedočetla. Trochu jsem se motala v postavách, měli dost podobná jména. Měla jsem typ na vraha ale nečekala jsem, že to je až tak zamotané.
Za mě to byl dobrý díl!

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Kniha se četla velmi dobře, jak už je tu zmíněno, je to tentokrát poklidnější průběh vyšetřování i když podle názvu jsem čekala něco temnějšího. I tak se mi děj líbil, zaujal a já si knihu užila.

01.08.2023

10 rande naslepo 10 rande naslepo Ashley Elston

Romány čtu jen výjimečně a tato kniha si mě získala obálkou, která je dokonalá! A příběh? Tak ten je taky naprosto skvělý. Přišel mi vtipný, originální (možná to je tím že moc romány nečtu) s rodinou atmosférou a samozřejmě Vánoce. Za mě skvělá kombinace. Milostný příběh byl pěkný, milý a děj proložený sms zprávama byl fajn.
Knížku určitě doporučuji.

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Opět dobře napsané, poutavé a akční. Zatím mě tyto detektivky neomrzely a myslím, že se ani nestane. Těším se rozhodně na další případ Eriky. =)

20.10.2019 5 z 5

Bez duše Bez duše Lusy Adams (p)

Za mě opět skvělá kniha z pera této autorky. Líbí se mi ten svět, příběh a hlavní hrdinka se mi zamlouvá trochu víc, jak to v Odstínech života. Bylo to napínavé, překvapivé, vtipné a magické.

10.04.2022 5 z 5

Odstíny života Odstíny života Lusy Adams (p)

Mám doma nové vydání této knihy a jsem nadšená. Mám ráda fantasy svět a všechny monstra co tam patří, tak že nesmějí chybět vlkodlaci, upíři, čarodějnice a spousty jiných. Samozřejmě lovci, napětí, trochu sarkasmu a vtipu a nějaká milostná lince.
Hlavní hrdinka mi zatím k srdci nepřirostla ale příběh se mi líbí. Navíc od české autorky, což mě velice překvapilo a potěšilo.
Za mě palec nahoru!

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Kniha jak jsem čekala se mi líbila. Bylo to poutavé, napínavé i zábavné. Jen trochu ten rozjezd škobrtal. Jinak ale kniha očekávání splnila a v to jen v dobrém. Už abych měla druhý díl.

02.02.2016 4 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Kniha se rozhodně dobře čte. Je poutavá, zábavná a no, je to krásná romantika pro náctileté o první lásce. Kniha se mi líbila, postavy byli super ale ten konec. Nemám ráda takové utnuté a ještě nedokončené konce i když to vlastně skončilo dobře.

28.01.2016 4 z 5

Bez dechu Bez dechu Lusy Adams (p)

Kniha byla skvělá! Zábavná, napětí a zároveň jiskření mezi hlavními postavami bylo fajn. Děj byl zajímavý, překvapivý a zauzlený a mě to neskutečně bavilo. Knihu určitě doporučuju.

01.08.2023

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

Milá oddechová knížka s hlavní hrdinkou knihomolkou. Příběh sice předvídatelný ale i tak mě to bavilo číst. Taková romantická vtipná jednohubka. Moc pěkný styl psaní.

10.04.2022 3 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Přestože jsem byla zvědavá jak kniha skončí, tak mě tento svět moc neohromil a hlavní postavy mi nijak nepřirostli k srdci.

03.08.2019 3 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Po dlouhé době kniha, která mě pohltila a nechtěla jsem, aby vůbec skončila. Moc hezky sepsané myšlenky o tom, jak si udělat ten život hezčí a nebát se plnit si své sny, ať jsou jakékoli. =)

18.09.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Detektivky moc nečtu ale tato mě zaujala na první pohled. Myslela jsem, že jí budu nějakou chvíli číst ale přečetla jsem jí jedním dechem. Děj byl poutavý, příběh pro mě nepředvídatelný. Do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo je vrah a překvapilo mě, pak jeho odhalení.
Pro mě dobrá kniha, čtivá a poutavá. Rozhodně se pustím do dalších dílů u Erice Fosterové.

22.11.2017 5 z 5

Neferetino prokletí Neferetino prokletí Kristin Cast

Konečně jsem v knihovně našla knihu Neferetino prokletí. Moc jsem se na tu knihu těšila a nezklamala.
Příběh je pěkný, zajímavý a smutný. Přesto všechno jsem čekala, že se o Neferet a jejím minulém životu dozvím něco jiného.
Něco, co mi k ní sedí. Rozhodně to podle mě nevysvětluje, proč je ve Škole Noci ta zlá.

03.09.2014 4 z 5

Třinácté znamení Třinácté znamení Elizabeth Briggs

Začátek knihy mi přišel průměrný, četla se dobře, hlavní hrdinka byla fajn ale tak do půlky knihy jsem si říkala, že to není nic, co by mě vystřelilo a pohltilo. Rozdělení vlkodlaků podle zvěrokruhů je na jednu stranu dobrý nápad, na druhou stranu mě to k vlkodlakům vůbec nesedělo. Byla jsem z toho dost rozpolcená. Celkově byl příběh pěkný ale nebála bych se ho víc rozvést.
Nakonec mě kniha ale mile překvapila, bavila a dost pohltila a po přečtení jsem ji nedostala z hlavy a fakt si říkám, že už by mohl být další díl.

01.08.2023 4 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Poutavé čtení, které neurazí. Romantika, napětí, démoni, andělé. Dobře napsáno. Mě se kniha líbila a ráda bych si přečetla pokračování..

20.07.2019 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Skvělé pokračování této série. Odehrávající příběh, který vás nenechá v klidu a nutí vás číst dál a dál. Vtipné, plné napětí i romantických chvil..Za mě palec nahoru!!! Po dlouhé době série, která je naprosto dokonalá!

16.02.2019 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Opět skvěle napínavý příběh od kterého se dost těžko odtrhávalo. Za mě palec nahoru. =)

26.12.2018 5 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Nejvíc se mi na knize líbí ta dokonalá Vánoční obálka. Příběh mi nepřišel nijak zvláštní, popravdě spíše průměrný. Dva teenageři, co prožívají rozchod o Vánocích, každý z jiného koutu země a přesto se potkávají v NY a prožívají spolu nečekané dobrodružství.
Myslím si, že příběh mohl být více poutavý.

19.03.2018 2 z 5