katerina5544 katerina5544 komentáře u knih

Zbouchnul jsem Satanovu dceru Zbouchnul jsem Satanovu dceru Carlton Mellick III

Nemůžu říct, že bych se u knihy nasmála, spíše občasné pousmání a to mě trošku zlamalo, čekala jsem,že to bude větší jízda. Rodina démonů byla docela dobrá. Závěr jsem čekala trošku jiný. Něco takového jsem četla poprvé, pro zpestření to nebylo špatné, ale po dalších dílech autora už se dívat nebudu.

10.01.2020 3 z 5

Autismus & Chardonnay Autismus & Chardonnay Martin Selner

Uzasna kniha a vrele doporucuji. Je lidska, dojemna, humorna a psana s laskou. Tesim se na dalsi dil.

01.01.2020 5 z 5

Děti Halloweenu Děti Halloweenu Brian James Freeman

Kniha me docela zklamala, cekala jsem neco jineho. Pohled z obou stran se mi libil ale ten konec...? Nepochopila jsem a nedavalo to smysl. V podstate jsem celou dobu cekala kdy prijde "šok" nebo neco a ono nebylo nic. Nemuzu psat vic abych nespoilerovala ale za me slabota. Hvezdy davam za ctivost, mela jsem precteno za 3 hodiny.

31.12.2019 2 z 5

Sekera Sekera Ed McBain

Vyborna detektivka. Nebylo v ni hluche misto a hodne mne bavila. Doporucuji!

27.11.2019 5 z 5

Agathe Agathe Anne Cathrine Bomann

Krasna knizecka. Mohla by byt tak dvakrat delsi. Postavu psychiatra jsem si zamilovala a prala mu happy end :-) po precteni knihy jsem se usmivala. Vrele doporucuji.

28.09.2019 5 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Libila se mi. Film i kniha.

05.07.2019 5 z 5

Poslední deska Poslední deska Andrew Cartmel

Bavilo me to. Sice jsem se trosku ztracela v tom vsem jazzu ale nevadi. Knizka je ctiva a je to zase uplne neco jineho nez bezne ctu. A konec me fakt prekvapil :-)

24.01.2019 5 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Uzasna kniha. Dojemna, pozitivni. Hrdinku jsem si zamilovala a prala ji to nejlepsi. Vrele doporucuji!

20.01.2019 5 z 5

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová

Romány pro ženy čtu velice málo, ale tahle mě fakt pobavila, klobouk dolů. Je vtipná, čtivá a chytrá, není to žádný romantický patos. Hlavní hrdinka je rozmazlený spratek ale hrozně mě bavila. Chystám se na další díl. Tato kniha je jedna z těch, které budete číst znovu, protože je prostě fajn :-)

14.05.2018 5 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Já jsem z knihy nadšená, přečtená za pár hodin, jedna z nejlepších co jsem kdy četla! Napínavá, téma psychiatrické kliniky super, navíc autor ví o čem mluví, spousta informací o psycho poruchách, no prostě bomba! Navíc je příběh lidský, smutný a v životě by mě nenapadl .... doporučuji!!!

17.04.2016 5 z 5

Mrtvé ženy Mrtvé ženy Martin Štefko

Vynikající. Český Chris Carter což je král thrillerů tak asi ani není třeba nic dál dodávat ;) jen toho humoru je tady trošku méně ;)

23.04.2021 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Jako vždy přečteno za pár hodin a nedalo se odtrhnout. Zápletka mi přišla hodně zajímavá.

Méně brutality?...no...ty vraždy mi brutální tedy přišly tak nevím a spíš nechápu,že to někteří tak vyžadují...

Konec nemusel být úplně ve stylu superhero,ale i tak dávám plný počet. Carter může psát o čemkoliv a bude to stát za to, navíc v těch podmínkách za kterých to psal...

08.04.2021 5 z 5

Valard & vejce na draka Valard & vejce na draka Jan Marvel Horn (p)

Úžasné,vtipné, originální :) těším se na další díl! Doporučuji!

21.02.2021 5 z 5

Sněhurčina rakev Sněhurčina rakev Kerstin Signe Danielsson

Opět další vydařený díl. Je lepší číst tuto sérii od začátku kvůli postavám, jejich životy se vyvíjejí. Příběh opět originální,promyšlený a vysvětlení toho co se vlastně stalo....wow, výborný nápad! Trošku jsem ke konci tušila, ale úplně neuhádla :) Nicméně kniha je spíš pro ty,které baví vyšetřování krok za krokem a chtějí si čtení opravdu užít než číst omletou mainstreamovou klasiku o brutalnim sériovém vrahovi (jako např Bryndza apod). Vše je vysvětleno a určitě nás čeká další díl :)

01.05.2020 5 z 5

Tíha Tíha Liz Moore

Kniha je moc pekna, ale zaroven vetsinou hodne smutna. Behem cteni na me padla tíseň. Nicmene je v ni i velka nadeje...je velice ctiva, hlavni postavy jsou sympaticke. Oba jsem si zamilovala a prala jim happy end. Je to takovy hodne emotivni lidsky pribeh a určitě doporučuji k přečtení.

29.03.2020 5 z 5

Kar Kar Miloš Urban

Kniha se mi moc libila. Styl jakym je psana me bavil. Celou dobu jsem si rikala co z toho vyleze a zapletka byla nakonec hodne zajimava a rozhodne jsem ji necekala. Moje prvni kniha od tohoto autora a urcite pujdu i do dalsich knih. Doporucuji a nechapu to docela nizke hodnoceni, ja jsem velmi spokojena.

04.03.2020 5 z 5

Podfuk Podfuk Janet Evanovich

Pekna kniha pro odpocinek. Rozhovory dvou hlavnich postav byly super :) pribeh pekne odsypal a cetl se dobre. Doporucuji :)

24.02.2020 4 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Skvela kniha! Originalni pribeh,lehce se cetl, vtipny sarkasmus hlavni postavy me bavil. Vrele doporucuji :)

10.02.2020 5 z 5

Hřbitovní hlína Hřbitovní hlína Máirtín Ó Cadhain

Čtení to nebylo jednoduché, ale skvělé! Catriona Paídínova neměla chybu :-D v Irsku jsem žila takže jsem i znala místa o kterých se v knize mluvilo. Určitě si knihu přečtu znovu, doporučuji k přečtení a nejdřív si projeďte konec knihy - poznámky, uvidíte kolik se toho v knize vlastně skrývá z irské literatury, mýtů, legend, zvyků atd. Klobouk dolů před samotným autorem a českým překladatelem, hodně, hodně vydařené!

26.01.2020 5 z 5

Volání anděla Volání anděla Guillaume Musso

Jedna hvezda dolu za nerealny pribeh :) to bylo proste pritazene za vlasy. Jinak se kniha cetla velice pekne a bavila me. Doporucuji jako oddechovku.

18.01.2020 4 z 5