Kateřina259 Kateřina259 komentáře u knih

Papírový palác Papírový palác Miranda Cowley Heller

Moc se mi líbilo jak je kniha napsaná, všechny surové popisy, pocity, příběhy postav, všechno to působilo tak reálně. Musím ale přiznat, že jsem se úplně ztratila v čase, nevěděla jsem co je přítomnost a kolik je hlavní hrdince, částečně to připisuji vlastní nepozornosti, ale i tak mi to přišlo zmatené.

11.08.2023 3 z 5

O čarodějnici, která se nenechala upálit O čarodějnici, která se nenechala upálit Amanda Lovelace

Už podle hodnocení jsem nečekala nic převratného. Pár básní/textů se mi líbilo, v některých mi přišlo že se nám autorka snaží na sílu něco vnutit. Neurazí ani moc nenadchne.

13.07.2023 3 z 5

Ohnivá krev Ohnivá krev Elly Blake

V prvním díle se nám snažila autorka ukázat krásu ledu, musím však říct že oheň, který nám více představila v tomto díle, se mi líbí mnohem víc. Hltala jsem jednu stránku za druhou. Nemám ráda milostné trojúhelníky, ale tady mi to vůbec nevadilo. Těším se na poslední díl!

07.07.2023 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Toto je moje první kniha od autora, slyšela jsem na něj samou chválu, a tak jsem měla vysoké nároky, kterým bohužel moje kniha nedostála. Na začátku mě příbeh nadchnul, v polovině knihy jsem se ale začala nudit a čekala jsem na konec. Kapitoly byly krátké a celkově kniha byla čtivá, jen mě tolik nenadchla.

02.07.2023 3 z 5

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Když jsem si v knihovně tuto knihu půjčovala, myslela jsem, že to bude takové průměrné fantasy... Ze začátku tomu tak bylo a svého přesvědčení jsem se držela až skoro ke konci, kdy se všechno otočí a získá nový rozměr. Jelikož je to první díl, tak chápu proč příběh na mě tolik nezapůsobil, ale vím, že se to s dalším dílem určitě zlepší.

01.06.2023 4 z 5

Krvavé hry Krvavé hry Faye Kellerman

Upřímně, u této knihy jsem čekala, že se dočkám strašně napsané detektivky, ale opak byl pravdou. Milostná linka dodala příběhu na váze a díky ní je kniha podstatně lepší. Musím uznat, že chvilkami to bylo i napínavé, takové příjemné oddychové čtení.

04.04.2022 4 z 5

Principy králíčka Sameťáčka Principy králíčka Sameťáčka Toni Raiten-D´Antonio

Ze začátku jsem měla s knihou velký problém. Kniha je totiž vystavěna na pohádce o králíčkovi, ze které se vyvozují ponaučení. Každé druhé slovo je: opravdový, skutečný, králíček. Na druhou stranu některé věci (cvičení) mi trošku pomohly, abych lépe pochopila sama sebe.

01.01.2022 3 z 5