katasukivasukim katasukivasukim komentáře u knih

Promlčení Promlčení Jiří Březina

Kniha mě chytla hned po prvních stránkách.Je poutavě psaná a příběh byl super.
Hned dneska skočím na další knihu od pana Březiny.Těším.se co se dočtu.

20.07.2022 5 z 5

Krev není voda Krev není voda Dominik Dán

Zase příjemné čtení.
Pořád se něco dělo, jo bylo to fajn.Jdu na další..

04.05.2024 5 z 5

Na podpatcích Na podpatcích Dominik Dán

Další kniha od pana Dána.
A jo, příjemně se četla.Dva připady,dvě vyšetřování.Něco málo ze soukromí vyšetřovatelů z vražd.Klidně půjdu do další knihy.

26.04.2024 4 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Ty jo,tak tuto bylo zase trochu jiné čtení.
Strašná spousta postav,trochu jsem se v tom ztrácela,ale je pravda,že každá postava tam měla své místo.Fakt mě udivilo,že ta potvora Kirsten to měla takhle zmaknutý.Za mě dobré čtení,ale CARTER je CARTER.Chichi

30.12.2023 4 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Tak ,třetí kniha a dle mého názoru je to u každé další knihy u Miniera lepší.Popis prožívání nátlaku bylo mrazivé.Trošku mi chyběl Martin,ale nakonec to opět zvládl.Jo,já pálím na další titul.To prostě chceš.

23.11.2023 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Tak,vůbec to nebylo špatné. Jen mi přišlo trochu moc zbytečných stránek.Ale Martin příjemný,člověk s obyčejnými problémy.Trochu mě zarazila frekvence homosexuálů v řadách policie,ale nakonec.....proč ne.

04.11.2023 4 z 5

Chalupa Chalupa Pavlína Křivánková

Jo,to byla taková jednohubka,které jsou taky třeba.Pěkně to frčelo,a moc se nemuselo myslet.Pohodovka,klídek.

06.08.2023 4 z 5

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Jedna z mých nejoblíbenějších knih.Krásný příběh prostě top.Vracím se k ní již od mládí.Vždy mě z ní mrazí.

14.06.2022 5 z 5

Myší díra Myší díra Simona Votyová

Mám ráda knihy,kde je spousta příběhů a na konci zjistíte že všechno se vším souvisí.
Každá postava má spojitost a osudy se prolínají.
Moc se mi líbila a jdu do další knihy od teď už mé oblíbené autorky.

06.05.2022 5 z 5

Lovec přízraků Lovec přízraků Viktorín Šulc

Po shlédnutí filmu Metoda Markovič Hojer, jsem neodolala a pustila jsem se do této knihy.
No, teda mazec.Velice zajímavý pohled do práce detektivů z kriminálky.Reálné fotky doplňující knihu,jsou maso.
Co všechno jsou si lidé schopni udělat a co všechno se zločincům honí v hlavě.Jako i ostatním i já jsem se přistihla k jakési náklonosti k pachateli v kauze Hojer.
Až jsem se otřásla.
Každopádně toto dílko doporučuji.Pan Markovič byl třída.

23.03.2024 5 z 5

Houpačky Houpačky Lucie Konečná

Ty jo, to byla fakt sranďalka.Já jsem teda taky éro a zdaleka mi není 70 let,ale tuto bych teda chtěla zažít. Asi to taky zkusím až k tomu věku dojdu. Být svobodná a užít si krásně stáří.Pokud mi to zdraví dovolí. Bylo to moc prima čtení doporučuji a budete se smát a to je moc dobře. Protože,když se blížíme do finiše, mělo by to být s úsměvem na rtech.

05.01.2024 5 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Nóó,tak druhá kniha se mi líbila víc,než Mráz.Byla poutavější a víc frčela.Urcitě jdu do další..

13.11.2023 5 z 5

Pamatuj na smrt Pamatuj na smrt Aleš Novotný

Začátek byl takový pomalý,ale pak se to rozjelo.Bavil mě styl psaní a popisování vnitřního dění v hlavě Adama.Již druhá kniha od pana Novotného,no za mě byla tato víc. Takže jo fajn a já určitě přečtu další knihy od autora.

14.10.2023 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Já to řeknu asi takto.
,,HODNĚ ČTU,,

20.09.2023 5 z 5

Uzel Uzel Dominik Dán

Moje první kniha od pana Dána.
Jo,bavilo mě to,doba v které se kniha odehrává,byla fakt drsná.Příběhy lidí jsou trefně popsané.Fakt se tak moc pila vodka?
Určitě půjdu do dalších knih.

22.08.2023 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Přečteno jedním dechem.
Moc se mi kniha líbila,vlastně ,byla to PECKA.

05.10.2022 5 z 5

Podíl viny Podíl viny Veronika Martinková

Tak, to bylo velice příjemné čtení.
Nejen vyšetřování, ale i pracovní a soukromé vztahy. Určitě si s radostí přečtu i další autorčiny knihy.
A víte co? Těším se.

17.04.2024 5 z 5

Pohřbená tajemství Pohřbená tajemství Linda Castillo

Tak, to je jasný, tady jedu na jistotu. Opět přečteno jedním dechem. Dva dny studené večeře, tiché večery, protože zkrátka musím přijít na vraha.Dovolila jsem si přečíst poslední knihu, jen proto, že má v květnu vyjít nová. Jinak bych si ji šetřila. Až ji budu mít v knihovně, budu zase čekat na další.Chichi.
Byla to peckovice, jako vždycky. Paní Castillo klobouček.

11.04.2024 5 z 5

Děda Děda Jan Novák

Kniha mě zaujala asi v polovině.Do té doby to bylo, takové od všeho něco. Ale pak už to frčelo.Když se kniha začala zaměřovat, jen na dědu.Jsem z vesnice a děda byl sedlák.Sedláky o všechno obral stát, a to na čem celé generace pracovali,šlo organizováně do kopru. Jo děda v knize byl borec stál si za svým a pečoval nadále s láskou na svém zabraném gruntu.Asi by o tom měla dnešní generace vědět víc.Ale bohužel, dnešní mladí nevědí ani zda jsou kluk holka, nebo ono.

06.04.2024 3 z 5

Dokonalé propojení Dokonalé propojení Jana Jánská

Tak,máme další fajn spisivatelku krimošek.
Bylo to svižné,mělo to spáď,žádná zbytečná omáčka.A docela zajímavý závěr.Teda musím se přiznat,že jsem na pachatele přišla,ale jistá jsem si nebyla.Určitě přečtu i další tituly autorky.

16.07.2023 5 z 5