Káťa Káťa komentáře u knih

Bůh pouště Bůh pouště Wilbur Smith

Čekala jsem, že tato kniha bude dalším skvělým dílem Wilbura Smitha. Ale bohužel, začátek mě nadchl, v prostředku jsem se začala nudit a konec mě velmi zklamal. Více, jak egypskou historii mám raději řeckou, proto mě zklamalo, že autor do knihy dal konec Mínojské kultury. Celkově si myslím, že autor, měl dobrý nápad, ale nepodařilo se mu tak skvěle, jako to bylo v ostatních dílech Řeky bohů.

26.03.2016 3 z 5

Poslední harém Poslední harém Peter Prange

Kniha mě velmi zaujala. Velmi podrobně pojednávala o životě v té době a hlavně nemlčela o arménské genocidě co na nich páchali turci. A zároveň do tohoto tématu autor dal příběh, který člověka přímo pohltí, vřele doporučuji :)

21.08.2015 5 z 5

Řekové: Poklady starobylých civilizací Řekové: Poklady starobylých civilizací Stefano Maggi

nádherná kniha, plná krásných fotografií a zajímavých informací :)

23.07.2015 5 z 5

Encyklopedie starověkého světa - s odkazy na internet Encyklopedie starověkého světa - s odkazy na internet Jane Bingham

Tuto encyklopedii velmi doporučuji. Není strohá, ale naopak se například zabývá životem obyčejných lidí v té době.

31.07.2014 5 z 5

Trůn slunečního boha Trůn slunečního boha Patricia L. O'Neill

Druhá část trilogie mě už tak nenadchla. Jsem zvědavá na závěr trilogie. Snad bude lepší.

08.06.2016 3 z 5

Faraonka Faraonka Patricia L. O'Neill

Tato kniha se mi četla velmi dobře. Poutavý příběh, velmi dobře zpracované historické téma, moc pěkné :) Vřele doporučuji

19.04.2016 5 z 5

Richard Krajčo Richard Krajčo Dana Čermáková

Kniha se mi četla dobře, až na ty recenze, ty jsem občas přeskočila.

14.03.2016 4 z 5