Karloska Karloska komentáře u knih

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Bezchybné zakončení! Třetí díl mě nezklamal, ale překvapil!
Doporučuji!

15.06.2016 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Páááni! Šla jsem do knihovny s tím, že si půjčím Romea a Julii-knihu k maturitě. Romeo s Julií nebyli k dostání a tak jsem "zabloudila" i jinam.. Knížku jsem čapla a doma ji měla přečtenou hned, protože se od ní nedalo odtrhnout-to doslova. :) Do příběhu jsem se nechala vtáhnout a při posledních stránkách si říkala, že ještě nechci konec.
Lehké čtení oživené krásnou poezií. :')

16.09.2015 4 z 5

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Čtivá zábavná kniha, ke které se budu určitě s radostí vracet. Přečtenou jsem ji měla hned, smála jsem se u ni, ale i prožívala zrovna ne příjemné chvíle.

17.08.2015 5 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Precetla jsem ji jednim dechem... Krasna knizka,ktera me zaujala v knihkupectvi a hned jsem si ji koupila:-) jeste by mohla mit nejake pokracovani nebo vice stranek... budu se k ni s radosti vracet.:-)
Vrele doporucujii

14.07.2014

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Nejlepší díl!

09.02.2014 4 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Moc se mi tato knížka líbila!!
Čekala jsem na ni dlouho, protože ji v knihovně neměli, ale teď jsem to nevydržela a musela si ji "běžet" koupit! :D A jsem za to moc ráda! Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Je to krásné zakončení celé série! :) Budu se k této sérii určitě vracet!
Doporučuji !!! :)

01.06.2013 5 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

Kniha mě nezklamala. Opět jsem se nemohla odtrhnout,žila jsem v příběhu a přemýšlela,co by se stalo kdyby..

17.07.2021 5 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Nejde hodnotit jinaknež plným počtem hvězdiček. Čtivá, napínavá kniha, kterou doporučuji! Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Jodi P. opět nezklamala. :)

27.06.2017 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Marika Šoposká

Dávám tři hvězdičky. Knížku jsem přečetla za jedno odpoledne. Lehké čtení, při kterém jsem se i zasmála. Nijak zklamaná nejsem!!

21.01.2017 3 z 5

Snídaně u Tiffanyho Snídaně u Tiffanyho Truman Capote

Velmi čtivá knížka. Zaujala mě a budu se k ní vracet.
Působila na mě vesele, ale i "bláznivě" a smutně. Dávám plný počet hvězdiček.

07.12.2016 5 z 5

Tracyho tygr Tracyho tygr William Saroyan

Knihu jsem přečetla 'jedním dechem'.
Zajímavá, jedinečná, prostě si ji přečtu určitě znovu.
Má smysl

05.09.2016 5 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Těžko popsat mé pocity po přečtení Inheritance.... smutek, zmatek, nezodpovězené otázky...
Poslední díl série Dračích jezdců mě nezklamal.
Vím jistě, že si všechny díly přečtu znovu a pak ještě znovu.
Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla.

26.08.2016 5 z 5

Nejdříve jsem knížku odložila a chtěla ji vrátit zpátky do knihovny, ale nakonec jsem ji přečetla jedním dechem. Poutavý a zajímavý děj. Žádné nudné dlouhé pasáže.
Fotografie mají své kouzlo a dodávají celé knížce originalitu a větší napínavost. DOPORUČUJI!!!

13.04.2014 5 z 5

L. N. Tolstoj - Anna Karenina L. N. Tolstoj - Anna Karenina Václav Dušek

Viděla jsem film, ale ten mě moc nezaujal. Rozhodla jsem se ale, že si knihu přečtu. Nelituji toho. Vracet se k ní nejspíše nebudu, ale části s Kitty mě moc bavily.
Hodnotím tedy za dvě.

30.09.2013

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Začetla jsem se do ní a po přečtení jsem si hned šla vypůjčit i další díl. :) Knížka se mi líbila.. Mám přečtenou celou sadu této série Drahokamy a byla perfektní!!!

01.06.2013 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Předchozí díl jsem přečetla jedním dechem a druhý taky.. Tento díl mě zaujal o něco více.. Už se nemůžu dočkat dílu třetího... :) Jsem zvědavá, jak to dopadne. :D :)

08.03.2013 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Tato knížka mě velice bavila.. Mám přečtený už i druhý díl a nemůžu se dočkat dílu třetího. :) Ráda se budu k této knížce vracet. :)

08.03.2013 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Byla jsem na tomto díle v kině. Docela mě to zklamalo, jelikož každý očekával bitvu a pak, když se ve skutečnosti neodehrála, všichni jsme říkali: ˇNo to snad ne! To si dělají srandu! ´ Bylo to až komické. :D Vím jistě, že bych na to do kina znovu nešla.

24.01.2013

Šest žen Jindřicha VIII Šest žen Jindřicha VIII Paul Rival

Kniha se mi líbila. Popisuje podrobně život Jindřicha a jeho žen. Našla jsem v ní několik zajímavých a nových myšlenek.

23.01.2013

Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč Michel Odoul

Přehledné přiblížení čínské medicíny.
Určitě nelze počítat s tím, že se po přečtení staneme znalci. :-) Ale jako malý přehled doporučuji.

22.11.2023 5 z 5