Karinka2012 Karinka2012 komentáře u knih

Nela a stříbrný jednorožec Nela a stříbrný jednorožec Darcey Bussell

Super kniha, moc se mi líbila. Napínavý příběh o holčičce Nele, která se snaží, s Bílým kocourem, zachránit Stříbrného jednorožce a jiná zvířátka ze zakletého kolotoče.

20.06.2019 5 z 5

Sny se vyplní Sny se vyplní Linda Chapman

Úžasná kniha, napínavý příběh, moc se mi líbila. Vypráví o koníkovi, který se bál skákání. Ale kvůli záchraně blízkého člověka svůj strach musel překonat, nebo se o to alespoň pokusit ... Jak to všechno dopadlo, se dočtete v knize.

Společnost kouzelných jednorožců Společnost kouzelných jednorožců Selwyn Phipps

Knížka je krásně ilustrovaná, ale obsah mne zklamal. Čekala jsem příběhy o jednorožcích, ale kniha je plná jejich popisů. Název, vlastnosti, .... Knihu jsem dočetla, ale těšila jsem se, až budu na konci.

30.04.2019 3 z 5

Lucka Luciperka Lucka Luciperka Ivona Březinová

Napínavý příběh, miluji napínavé příběhy. Kniha vypráví o malé holčičce, která neustále zlobí. A proto na Mikuláše dostane jen brambory a uhlí. Lucku to tak naštve, že se rozhodne vydat za Mikulášem a žádá vysvětlení. Setkání s Mikulášem nebude jen tak, doporučuji přečíst tento usměvavý příběh....

Školní strašidlo Školní strašidlo Zuzana Pospíšilová

Krásná a vtipná kniha. Zaujala mě hned od první stránky. Příběh vypráví o třídě, ve které někdo zlobí... děti a paní učitelka neví, kdo to je. Velmi zajímavý příběh. Doporučuji přečíst!

Konec zlobení Konec zlobení Zuzana Pospíšilová

Knížky Zuzany Pospíšilové jsou u nás doma BUĎ a NEBO. Buď je absolutně super a nebo nezaujme. Tato kniha bohužel nezaujala. Velmi jednoduchý příběh, pro mne nezajímavý. Knihu jsem odložila, nedočetla. Dávám hvězdičky za krásné ilustrace.

30.04.2019 2 z 5

Báječné přátelství Báječné přátelství Ina Brandt

Je to super kniha, mám doma tři díly a z toho jsem, zatím, přečetla dvě. Je to prostě fascinující. Flóra a Miri jsou nerozlučná dvojka. Jednoho dne do jezdeckého klubu přivezou koně jménem Luna, protože její pán měl úraz. Luna je smutná, ale když poznává svůj nový domov, začíná být opět šťastná.

13.04.2019 5 z 5

Pohádky z babiččina kufříku Pohádky z babiččina kufříku Lucie Křesťanová

Byla to skvělá kniha. DOPORUČUJI.

13.04.2019 3 z 5

Lišák Ferina Lišák Ferina Simona Petrová

Krásně ilustrovaná kniha, krom obrázků nás, bohužel, více neoslovilo. Knihu zůstala nedočtena.

16.03.2018 1 z 5

Čarodějnice Kanihůra Čarodějnice Kanihůra Simona Petrová

Knížka nás vůbec neoslovila. Byl boj ji vůbec dočíst. Těžká, neobvyklá slova.

16.03.2018 1 z 5

Okáček - Veveří kluk z Jánského vrchu Okáček - Veveří kluk z Jánského vrchu Jan Lebeda

Je to super kniha o životě veverčího kluka, který se jmenuje Okáček. Odehrává se to v lese, kde se narodil a má spousta kamarádů. Knížka se moc dobře četla, moc mě bavila. Všem ji doporučuji.

16.03.2018 5 z 5

Klub divných dětí Klub divných dětí Petra Soukupová

Na knihu jsem si musela zvykat, čte se špatně, je v ní hodně nespisovných výrazů a zatím jsem se s tímto stylem psaní nesetkala. Nicméně jsem knihu dočetla a byla pěkná. Ale další knihy od této autorky, právě kvůli nespisovnosti, vyhledávat nebudu.

31.12.2020 4 z 5

Jak pohlídat dědečka Jak pohlídat dědečka Jean Reagan

Kniha o ničem. Dávám hvězdičku pouze za ilustrace.

08.12.2020 1 z 5

Sesterstvo ve Snové říši Sesterstvo ve Snové říši Lucie Hlavinková

Zklamání, první díl byl lepší. Kniha odložena...

20.10.2020 2 z 5

Karlík a velký skleněný výtah Karlík a velký skleněný výtah Roald Dahl

Dávám jednu hvězdičku, protože knihu psal můj oblíbený spisovatel. Knihu jsem nedočetla, velké zklamání, nuda.

20.10.2020 1 z 5

Emil se bojí Emil se bojí Aurélie Chien Chow Chine

Pěkná knížka, ale příliš krátká. Čtení na pět minut.

16.05.2020 4 z 5

Kouzelné pastelky Kouzelné pastelky Marcela Kotová

Hezká knížka o malé holčičce Kateřině, která se snaží mít kamarády. Milé vyprávění o kouzelných pastelkách. Ač už nejsem začínající čtenář, moc se mi líbila. Škoda, že nebyla delší.

14.05.2020 5 z 5

Je to pravda, Tygříku? Je to pravda, Tygříku? Byron Katie

Skvělá poučná knížka. Moc se mi líbila. Mrzí mě jedině to, že je moc krátká.

19.04.2020 5 z 5

Nejzlobivější jednorožec na sportovním dni Nejzlobivější jednorožec na sportovním dni Pip Bird

Hezká vtipná knížka.

24.03.2020 5 z 5

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (ilustrované vydání) Harry Potter a vězeň z Azkabanu (ilustrované vydání) J. K. Rowling (p)

Prostě normální Potter. Opět napínavé, čtivé a opět lepší než film. Nicméně u mě stále nejvíce vede první díl Pottera / Kámen mudrců. Kniha krásně ilustrovaná.

24.03.2020