Karinka2012 Karinka2012 komentáře u knih

Ledové království: Nejkrásnější kolekce příběhů Ledové království: Nejkrásnější kolekce příběhů Walt Disney

Kniha se mi moc líbila. Četla jsem 2krát.

25.01.2020 5 z 5

Pohádky z pražských uliček Pohádky z pražských uliček Lucie Křesťanová

Milé hezké příběhy, bavilo mě.

25.01.2020 5 z 5

Velká psí láska Velká psí láska Marty Becker

Knihu jsem odložila ... nebavilo

23.01.2020

Buď jako jednorožec – a ber život z té lepší stránky Buď jako jednorožec – a ber život z té lepší stránky Sarah Ford

Výborná vtipná miniknížka.

12.01.2020 5 z 5

Zachránci zvířat Zachránci zvířat Julian Clary

Kniha se mi líbila, byla vtipná.

12.01.2020 5 z 5

Čti mi před spaním Čti mi před spaním Charlotte Cooke

Dávám hvězdičky pouze za krásné ilustrace. Kniha bez příběhu. Text téměř žádný.

12.12.2019 2 z 5

Vánoční hvězda a splněná přání Vánoční hvězda a splněná přání Zuzana Pospíšilová

Tak tohle se povedlo! Krásná knížka. Škoda, že není druhý díl.

09.12.2019 5 z 5

Oprsklovi Oprsklovi Julian Clary

Byla to moc hezká knížka. Dobrodružná , napínavá a hlavně vtipná. Určitě chci druhý díl.

12.08.2019 5 z 5

Pohádky do hajan Pohádky do hajan Zuzana Pospíšilová

Krátké příběhy, občas nějaká chybička. Kniha je rozdělena na tématické části. Pohádky o sportu, pohádky o oblečení, o zvířatech, o zpěvu a tak dále....

17.07.2019 5 z 5

Na stopě Na stopě Kiki Thorpe

Kniha mne nezaujala, nedočteno ....

15.07.2019 1 z 5

Emušáci - Ferda v tom zase lítá Emušáci - Ferda v tom zase lítá Michaela Dostalová

Psychologie pro děti, která je názorně ukazována v dětských příbězích. Knihu četla sama dcera, je jí 6 let, a dle jejích slov: "Je to encyklopedie, která je psaná jako pohádka, aby to bavilo děti. Knížka mě bavila, protože byla někdy napínavá, někdy smutná, žárlivá, naštvaná, o radosti taky - záleželo, jaká tam byla moucha. Obě knihy o Emušácích byly super."

15.07.2019 5 z 5

Chci všechno, já jsem tady král! - Dost už zlobení Chci všechno, já jsem tady král! - Dost už zlobení Alberto Pellai

Krátká kniha, do deseti minut. Některá slova jsou psána písmem, které dítě "prvňák" nedokáže přečíst. Kniha je veršována. Neurazí, nenadchne.

03.07.2019 2 z 5

Strašpytlík Strašpytlík Walt Disney

Krátká kniha o malém kuřeti, jménem Strašpytlík. Vtipné vyprávění se zvířátky.

03.07.2019 5 z 5

Nela a tančící kocour Nela a tančící kocour Darcey Bussell

Další krásný příběh malé balteky. Kniha vypráví o dvou dívkách, které se k sobě nechovaly moc hezky. A v závěru knihy zjistily, jak je přátelství důležité. Tato kniha se mi zatím líbíla nejvíce ze všech, které jsem, z této série, četla. Jediné zklamání - byla příliš krátká ;)

03.07.2019 5 z 5

Záhadné bludiště Záhadné bludiště Oldřiška Ciprová

Kniha odložena, nedočtena. Knihy série Ema a jednorožec mne nezaujaly.

02.07.2019 1 z 5

Rosa a tři přání Rosa a tři přání Darcey Bussell

Další skvělá knížka ze série Malé Baletky.

02.07.2019 5 z 5

Ela a dobrá víla Ela a dobrá víla Darcey Bussell

Krásná knížka s napínavým příběhem a dobrým koncem.

01.07.2019 5 z 5

Kouzelná oslava Kouzelná oslava Linda Chapman

Jsem milovnice knížek o jednorožcích. A tato kniha se mi moc líbila. Zajímavý příběh, krásné ilustrace.

01.07.2019 5 z 5

Piráti útočí! Piráti útočí! Ruth Gellersen

Je to docela hezká kniha. Vypráví o třech kamarádkách (Lenka, Ema, Verča), které spolu chodí do školy a mají tam dvě nepříjemné spolužačky a navzájem si škodí. Více se dozvíte v knize.

22.06.2019 4 z 5

Barbie a kouzelná dvířka Barbie a kouzelná dvířka neznámý - neuveden

Pohodová knížka, ale moc mě nenadchla.

22.06.2019 3 z 5