Čti mi před spaním

Čti mi před spaním https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356012/bmid_cti-mi-pred-spanim-eTi-356012.jpg 3 21 6

Tato knížka pomůže vašemu dítěti lépe usínat! Její předčítání před spaním zbaví dítě úzkosti a uklidní jeho mysl. Vyprávění o tom, jak se zvířata ukládají k spánku, vyvolává představy, které pomáhají uvolnit tělo. Opakování klíčových slov ukolébává a uvádí do ospalého stavu. Spojení čteného slova s klidným a důvěrně známým vyprávěním vytvoří pro dítě příjemnou atmosféru potřebnou ke spokojenému usínání... celý text

Vousa
03.01.2024 1 z 5

Hvězda jen za krásné ilustrace. Jinak bída.

MamaKnihomolka
02.01.2020 3 z 5

Krásná kniha i pro nejmenší posluchače, kteří neudrží dlouho pozornost. Je navržena tak, aby dítě připravila ke spánku, aby ho uklidnila a navodila příjemnou atmosféru. Což si myslím, že se opravdu povedlo. Krátké věty, nádherné ilustrace dítě zaujmou. Knihu napsala psychoterapeutka a je znát ten skrytý smysl, který pomůže dítěti usnout.

Karinka2012
12.12.2019 2 z 5

Dávám hvězdičky pouze za krásné ilustrace. Kniha bez příběhu. Text téměř žádný.

Varjohukka
21.11.2019 4 z 5

Musím především pochválit nádhernou obálku i ilustrace uvnitř. Příběh samotný už tak skvělý není, ale dcerce se kniha líbí. Svůj účel ale úplně nesplnila, žádné uspání se nekonalo :D

tereza8146
20.11.2019 5 z 5

Doporučuji, U dcery opravdu příjemně působí před večerním spaním na uklidnění. Když se čte jak radí autor v úvodu, opravdu pomáhá na usnutí. Dceři 2,5 let

muchomurka
17.05.2019 4 z 5

Zajímavá knížka, na kterou jsem náhodou narazila v obchodě, když jsem hledala úplně jinou. Hned mě zaujaly krásné ilustrace a to, že kniha má pomoci s uspáváním. Ano, příběh není žádné terno, ale třeba funguje. Za pár let si to ověřím. I kdyby ale nefungoval, tak ty obrázky za tu knížku stojí.