karantena karantena komentáře u knih

Kruh Kruh Bernard Minier

Paráda!Doporučuji.

28.02.2018 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Pokud nemáte dobrou představivost,tak před čtením knihy si o Tribeči něco zjistěte na internetu.Když se potom do knihy pustíte,tak to teprve bude stát za to.Já hvězdičky ubírám za začátek,který mě opravdu moc nebavil a napětí pro mě začínalo na 100 stránce.Horor od toho nečekejte!Tajemno a neviditelné nebezpečí ano.

18.02.2018 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Nespala jsem,nejedla jsem, jen četla.Naprosto dokonalé,jako všechny knihy od tohoto autora.

19.11.2017 5 z 5

Čekání na smrt Čekání na smrt Lisa Jackson

Všechny knihy od Lisy Jackson mám přečtené,ale tato kniha byla nejhorší!Neskutečně nudné!Neustále se řeší těhotenství Pescoliové,její náctiletá,pubertální dcera,která je na facku a o jejím bývalým ani nepíšu.Takže časem zapomenete jaký zločin se vlastně vůbec stal,kdo je kdo apd.Nelíbila se mi!

19.11.2017 1 z 5

Ďáblův potok Ďáblův potok Todd Keisling

Jsem nějak nechápala co to vlastně čtu.

05.01.2024 2 z 5

Popel všechny zarovná Popel všechny zarovná Dominik Dán

Tak tento díl mě nebavil.Ani nedočteno.Zdlouhavý,utahaný,samé kecání a vyšetřování žádné.Do toho politika ,prostě nuda.

17.10.2021 1 z 5

Poslední den Poslední den William R. Forstchen

Celá série byla čtivá.Možná bych uvítala méně politiky a amerikanismu.Knihy bych doporučila spíše mužům.Dost vojenské taktiky,popisování útočných zbraní, vrtulníků apd.Pro ženy trochu romantiky a některé si i popláčou.Moc mě to bavilo.

14.01.2021 5 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Doporučila bych číst knihy postupně.Potom je to ten správný šok.

18.08.2020 4 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Tak toto nemělo chybu!Napětí nechybí,kniha má spád.To bylo počteníčko.hmmmmm.

19.08.2019 5 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Člověk z toho má noční můry.Tolik bolesti a utrpení,které člověk musel vydržet je neuvěřitelné,ale přesto pravdivé.Toto téma by mělo být stále nezapomenutelné,aby si lidstvo vážilo toho co má a neřešily se zbytečnosti.

21.02.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Opět skvělý příběh s Erikou Fosterovou.

14.10.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Napínavé,kniha má spád.Super a doporučuji.

14.10.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Kniha měla spád,žádné zbytečné natahování.Napětí nechybělo,ale konec trochu divný .Celý požizek mi neskutečně kazila Baxterová,která se svou povahou,alkoholismem ,neschopností a žárlivostí absolutně do knihy a celého příběhu nezapadla.Kniha by se bez ní obešla a přitom by jste o nic nepřišli.Dnes se pouštím do Loutkáře.

23.09.2018 4 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Tak únavný a zdlouhavý příběh kde se něco začne dít až na 380 straně jsem tedy nečekala.Ani děj z tohoto prostředí mi nesedl.Mám od tohoto autora přečtené téměř vše,ale toto bylo velké zklamání.Údolí mrtvých bylo jiné kafe.

18.09.2018

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

kniha napínavá,čtivá.

07.05.2018 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Příběhy Kim mi velmi připomínají knihy od Grahama Mastertona o komisařce Katie Maguirové.Bílé kosti,Rozbití andělé atd.Nechybí napětí.

22.03.2018 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Napínavá,čtivá kniha.Tentokrát rychlá akce jedna za druhou.Ale!Závěr proč jsem nějak postrádala.Od Fosterový si na chvilku ráda odpočinu.Její chování a nerespektování nadřízených a pak následné omlouvání a divení se,že již dávno nebyla povýšena mi začalo vadit.Já osobně bych takového člověka ve svém týmu taky nechtěla.Dává z hrdosti výpověď,potom chodí prosit ať ji vezmou zpět.Jakmile se oklepe,začíná opět kolem sebe kopat.Pro povýšení je ochotná udělat cokoliv i riskovat život kolegů.Těm kdo mají Fosterovou rádi se bude kniha líbit.

16.03.2018 5 z 5

Prašné víry Prašné víry Roger Smith

Kniha mi přišla spíše dobrodružná a jako dobré čtení pro muže.Nicméně,dočtu každou knihu a nakonec mě i tato uchvátila.

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Napětí knize nechybí.Čtivá,