Kampino Kampino komentáře u knih

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Páni...
Nejraději bych zkopírovala komentář Anička.pa ;-) jako by mi četla myšlenky :-D jen s rozdílem, že jsem filmech věděla, ale netušila jsem, že jsou podle knižní předlohy. První knihu jsem zhltla za pár večerů a jsem nadšená.

29.09.2020 5 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

NO... jako luxusní styl psaní.
Moje první kniha od pana Kulhánka. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout, perfektní čtení. Nečekané zvraty, napětí, humor... Nic tomu nechybí. Prostě sekec mazec!

24.01.2014 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Úžasné čtení, jen si vyčítám, že jsem viděla film dříve než jsem přečetla knihu, nejspíš bych byla více napnutá a plná očekávání co se stane a jak to dopadne. I tak plný počet a hurá do dalšího dílu ;-)

01.10.2020 5 z 5

Střet králů 1 Střet králů 1 George R. R. Martin

První část byla velmi pozvolná, o to více poutavá je druhá část. Kniha obsahuje pasáže při kterých jsem si nahlas říkala, že to nemůže být možné, takhle to přece nemůže být. Prostě napínavé, strhující a plné zvratů, takže hurá do další knihy.

16.08.2013 5 z 5

Hra o trůny 2 Hra o trůny 2 George R. R. Martin

Fůůů, druhý díl mě totálně pohltil. Příběh má spád. Poslední kapitola mě donutila okamžitě otevřít první díl druhé knihy.

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Moje první kniha od pana Browna. Velmi čtivé a napínavé, jen ten konec, profesor Robert Langdon by strčil agenta 007 do kapsy.

09.03.2015 5 z 5

Co napsat, když už bylo vše napsáno. Knihu jsem přečetla jedním dechem bez mrknutí. Pan Tolkien dokáže dokonale vtáhnout do svého světa.

13.12.2013 5 z 5

Jako kus masa! Jako kus masa! Josef Strauss

K přečtení této knihy jsem se odhodlávala skoro rok, ze strachu co se dočtu. Bolest, strach, beznaděj proti odhodlání a neutuchající naději na svobodu.

24.10.2014 5 z 5

Bouře mečů 2 Bouře mečů 2 George R. R. Martin

No panečku.... To se zase přihodilo věcí a závěr, z toho mi naskočila husina.
Nebudu tady vypisovat co už bylo několikrát napsáno ostatními čtenáři, prostě to si musíte přečíst a pro ty co sledují jen seriál, třetí série pobrala tak třičtvrtě knihy a myslím si že to podstatné v seriálu chybí.

23.09.2013 5 z 5

Střet králů 1 Střet králů 1 George R. R. Martin

Trohu volněší tempo než předchozí Hra o trůny, ale stále čtivé.

08.08.2013 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Tato kniha mě zklamala, očekávala jsem že všechny příběhy budou stejně propracované jako Příběh tří bratří.

02.07.2013 2 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Draci, moje nejoblíbenější fantasy postavy. Kniha se četla sama, doporučuji všem kteří se chtějí nechat vtáhnout do jiného světa.

Hra o trůny 1 Hra o trůny 1 George R. R. Martin

Krásná fantasy, autor knihu rozdělil do kapitol podle postav. Přehledné, odpočinkové čtení.

02.07.2013 5 z 5

Také bych občas potřebovala, aby mi nějaký prot poradil co dělat. Pohodové čtení.

13.11.2014 5 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

Výborné čtení, nezbývá než doporučit. Závěr trochu nostalgie starého Nočního klubu. Určitě se k Nočnímu klubu vrátím.

30.01.2014 5 z 5

Hostina pro vrány 1 Hostina pro vrány 1 George R. R. Martin

Přiznávám že tímto dílem jsem se musela trochu prokousat, mnoho postav a kniha nemá takový spád jaký jsem čekala.

20.11.2013 4 z 5

Bouře mečů 1 Bouře mečů 1 George R. R. Martin

Prostě paráda... co dodat. Opět struhující, napínavé, překvapivé.

03.09.2013 5 z 5

Memento Memento Radek John

Knihu jsem četla jako 14ti letá puberťačka, některé věci jsou hodně podrobně popsané a odrazující. Doporučuji přečtení všem náctiletým, ať ví že drogy nejsou jen o zábavě.

08.08.2013 4 z 5

Rychlé šípy, 1. díl Rychlé šípy, 1. díl Jaroslav Foglar

Když mi bylo 10, objevila jsem tyto komiksy u babičky v knihovně, přečetla jsem všechny tři během dvou dnů. Dnešní děti ani nemají ponětí co jsou Rychlé šípy.

10.06.2013 5 z 5

Hostina pro vrány 2 Hostina pro vrány 2 George R. R. Martin

Z této knihy jsem upřímně zmatená, na čas jsem ji musela odložit. Mnoho nových postav, některé jsou mrtvé nejsou mrtvé, oživlé... Stále se časově ztrácím. Inu co... zvědavost je silnější tak hurá o páté knihy.

17.06.2014 3 z 5