kalimaskry kalimaskry komentáře u knih

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Asi zatím nejslabší příběh, co jsem od LM četla. Charakteristika osob dobrý, námět dobrý.. rozuzlení a ukončení by si zasloužilo lepší zpracování. Za mě ***

17.05.2018 3 z 5

Podfuk Podfuk Janet Evanovich

Tak toto je parádní oddechovka, už se těsím na další díly. Škoda, že knihy máme s letitým zpožděním :(

31.08.2016 5 z 5

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Eva a Gideon, tolik času sem s nimi strávila a moc se těšila na toto pokračovaní.Kdyby se raději autorka v tomto díle věnovala její matce, tak je asi záživnější. Jedním slovem mě to zklamalo, když to srovnám s předešlýma 4 dílama. Bohužel mi přišlo nucené, jako kdyby psala na čas a stihla knihu odevzdat. Škoda.

17.08.2016 3 z 5

Potkáme se v Praze Potkáme se v Praze Julie Caplin

Nevěděla sem, že kniha má par stránek, že se jedná o krátkou povidku :) jsem zklamaná :-)
Ale toto? Krasny priběh a Praha je tak odflákla. Škoda....

21.12.2023 2 z 5

Dávám 4* je to/byl to přece Chandler...
Musíte si přečíst a udělat si názor vy. V knize je vidět, co udělá s člověkem, když není rodina a výchova na 100%

07.11.2023 4 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Tak tahle kniha bavila! Jak se autorka každou knihou zlepšuje je hezké cítit, číst a být u toho. Těším se na další díl. A teď je na řadě nějaký thriller, po těch srdíčkách :)

01.05.2023 5 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Tak tohle jednoznačně nejslabší kniha autorky. Konec byl nejlepší :)

15.03.2023 2 z 5

Byt v Paříži Byt v Paříži Guillaume Musso

Ze začátku jsem se nemohla začíst, vadilo mi přeskakovaní z jednoho na druhou, proč pátrají. Případ mi byl nechutný ( mám malého syna ), ale je to jen důkaz, jak autor píše. Pak sem knihu zhltla, jak malinu. Bravo...

Dávám 5* a dostávám nového autora.

07.03.2023 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Moje první kniha po porodu, oddychová, lehká na čtení, červená knihovna :)

20.01.2022 4 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Ani nevím kolik dát*. Možná moje nejdelší kniha, co jsem četla - než jsem ji dočetla. Příběh dobrý, ale prostě se to táhlo, bez akce-reakce... Ale asi to bude tím, že jsem zvyklá na jiné žánry.. Tak to knihou asi nebude :) Dávám 3*

10.03.2021 3 z 5

Můj tajný život Můj tajný život Lucie Hříšná

Zpověď ženy, která měla ráda sex a to se jí hodilo... Její zaměstnání jí bylo zábavou.

19.01.2021 3 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Vtipný příběh, ale top to není..

02.01.2021 3 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Byl to hezky napsaný příběh, nad kterým musíš přemýšlet. Konec bravurní.

03.11.2020 4 z 5

Gabrielův slib Gabrielův slib Sylvain Reynard

Včera jsem začala a dnes dokončila. Ač nějaké pasáže byly zrychlené, stála kniha za to. Bylo fajn si připomenout Gabriela a Julian a být chvilku s nimi :)

20.09.2020 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Nejsem na tento styl žánru, ale tento příběh mě bavil. Svižné tempo, hlavní hrdina byl sympatický a škoda, že nebude druhý díl.

13.05.2020 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Lehce se četla, humorná, erotická. Ale něco tomu chybělo.

30.04.2020

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Mrzelo mě, že se v knize nevyskytují známe tváře, takže se kniha úplně odtrhla od předchozích dvou. Ale aspoň Nina byla příjemná. Za mě slabší příběh, proto 3*

19.02.2020 3 z 5

53 dopisů pro mou lásku 53 dopisů pro mou lásku Leylah Attar

Klidný, odpočinkové čtení. Hlavní hrdinové mě bavili, ale něco tomu prostě chybělo, proto 4*

14.01.2020 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Můj první horor.
No, co dodat. Nebyl špatný, ale rozhodně jsem se nebála a čekala jsem víc. Nicméně psáno hezky, svižně, hlavní postava příjemná, a tak uvidím zda dám další horor někdy...

06.09.2019 3 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Výborně napsané, prolínání děje postav, napínavé a někdy přímo detailně popsané situace. Pátý díl se povedl a těším se na další díl.

14.12.2018 5 z 5