kalimaskry kalimaskry komentáře u knih

Pekárna s vůní skořice Pekárna s vůní skořice Ruth Kvarnström-Jones

To byla tak hezká kniha, že se těším na druhý díl.

01.03.2024 5 z 5

Deník japonské manželky Deník japonské manželky Veronika Ageiwa

Příjemná a milá dobrodružná kniha :) no ještě, že Japonsko mě nelaká ????

27.12.2020 4 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

I přesto, že knihu jsem přečetla za den, tak mi tam něco chybělo. Průměrná červená knihovna.

28.09.2020 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Jak jsem uvedla u prvního dílu, tak je to jízda... Ač sice drsně popsané vraždy, ale aspoň to má díky tomu styl a dělá tu správnou detektivku. Na mě by tam mohla být troška humoru, ale to by asi ztratilo tu vážnost. No třetí díle těš se....

21.07.2020

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Od této autorky kniha zklamat prostě nemůže! Přijde mi, že píše a píše a bude jednou mezi uznávanými autory. Jak jinak můžu říci, že knihu doporučuji číst.

01.07.2020 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Skvěle napsaná kniha, i přesto ze byla na můj vkus krátká, tak byla dostačující. Konec jsem překvapil! Doporučuji přečíst .

09.06.2020 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

První díl mě zklamal a váhala jsem zda mám číst druhý díl. Ještě, že jsem si tu knihu otevřela :) Ač jsem se nebála, tak je lepší, čtivá, příběh je detailnější. Jsem zvědavá na třetí díl..

01.06.2020 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Dlouho jsem se k ní nutila a musím říct, že kniha je fakt dobrá. V polovině se to zlomí a spadne vám čelist! Rozhodně doporučuji.

04.12.2019 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Takové správné letní oddychové čtení.

22.07.2019 5 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Přes počet postav v knize, se člověk dobře orientuje. Místy opět vtipné, čtenáře autor opět drží v napětí..

Za mě rozhodně 5* a těším se na další díly, prý jich má být 10 celkem, co jsem četla :)

27.02.2019 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Nejprve jsem si říkala, co to je .. míchání postav a od půlky se teda kniha rozjela.
Četla se pak dobře a konečné rozuzlení bylo překvapivé.

12.02.2019 3 z 5

Obchůdek s knihami Obchůdek s knihami Rebecca Raisin

Pohodová oddychová kniha, nenáročné čtení co nezarmoutí.... Konec byl nejlepší....

21.02.2024 4 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Příběh hezký, ač sem nějaké stránky přeskočila. Toto je pro mě nejslabší kniha od autorky.

14.02.2024 4 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Tak krásna kniha, tolik emocí vyvolala.... Zasloužila by si klidně 10*

26.01.2024 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Vzhledem k tomu, že jsem prožila nedávno ztrátu matky, tak první kniha u které mi ukápla slza. Úžasná spisovatelka.

05.01.2024

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Je to úplně jiný žánr, než obvykle čtu. Ale kniha se povedla a doporučuji :) teď jdu na nějaký Thriller

26.03.2023 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Tak u tohoto dílu jsem se bála, byly chvilky, kdy jsem čtečku vypla :) Tak za mě zatím nejlepší díl, až na ten konec ten byl prostě mimo mísu a zkazil celou knihu. Ale i tak dávám 5*

19.10.2020 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Mně tento díl přijde jak poznámkový blok.. zaznamenány body a rychlost psaní je zvláštní. Alespoň pro mě. První díl byl lepší, a ani nevím zda mám číst třetí...

11.03.2020 3 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Já mám jeho knihy ráda, ale neměla takové grády, jako první série s Erikou Fosterovou. Tu asi težko předčí..
Ač zde jsou více popisovány detaily, tak akční je až konec.

22.11.2019 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren