_kadla_ _kadla_ komentáře u knih

Jak oškubat mafiány a zůstat naživu Jak oškubat mafiány a zůstat naživu William Boyle

I přes popis knihy jsem moc nečekala, a tak jsem nebyla zklamaná, když jsem ani moc nezískala. Takový příběh o ničem, postavy nesympatické (zejména Lucie, té bych občas za její chování vrazila facku) a ani mi to nepřišlo humorné. Sice to není náročné čtení, ale občas jsem přeskočila celý odstavec, jelikož se často objevoval popis filmů, krajiny a jiných věcí, které s dějem nijak nesouvisejí.

18.06.2020 2 z 5

Vražedný čas Vražedný čas T. J. MacGregor

Jedním slovem to bylo zmatené... V životě jsme nečetla knihu, kde bylo více hlavních postav. V kombinaci s cestováním v čase jsem se v ději prostě ztrácela. 3/4 knihy jsem váhala, zda jí neodložit, přišlo mi, že se nic neděje a neřeší, nakonec jsem vydržela a dočetla. Ke konci už to bylo napjaté, akční, ale celkový dojem to moc nezlepšilo. Přečetla jsem jednou a stačilo, s díky odkládám.

23.11.2019 3 z 5

Recepty do stovky pro 4 osoby Recepty do stovky pro 4 osoby Alena Winnerová

Nevím, zda vždy porce vyhovuje pro 4 osoby. Například z porce na masové topinky jsme se najedli 2. Chybí mi v kuchařce obsah roztříděný podle typu jídla (hlavní/sladký/omáčky,...) Ale recepty jsou psány stručně, jasně, výstižně, je dané i na kolik stupňů troubu předehřívat. A hlavně jsou ta jídla dobrá, takže za mě jo! Doporučuju :)

20.11.2019

Horečka nad ránem Horečka nad ránem Péter Gárdos

Mě ta knížka prostě nenadchla... Sice příběh silný, ale od začátku se dalo tušit jak to dopadne. Použití úryvků z dopisů bylo sice zajímavé, ale stejně jsem se u toho tak nějak nudila.. Sice jsem ráda že sem si knihu přečetla, ale s díky jsem jí odložila a už se k ní nevrátím.

22.01.2019 2 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Bohužel, první polovinu knihy jsem se zase tak moc nebavila, sice jsem byla zvědavá, co bude dál, ale zároveň mi to přišlo zbytečně natažené. Ale druhá polovina? Pecka!!! Navíc vyprávění z pohledu různých postav to ozvláštnilo, a kupodivu to bylo i přehledné.

23.07.2018 4 z 5