Kacula8 Kacula8 komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Něco tak příšernýho jsem už dlouho nečetla. S vypětím všech sil jsem zdolala první díl, druhý - pořád nemůžu uvěřit, že jsem to vydržela číst tak dlouho - jsem po první kapitole navždy odložila. Příšerný... Vážně nechápu ten humbuk kolem, vždyť je tolik pěkných knížek s erotikou.

12.11.2015

La Loba La Loba Alan Russell

KDO KNIHU NEČETL A CHCE MÍT PŘEKVAPENÍ, AŤ DÁL NEČTE :-)
Hodně dobrá kniha, velmi zajímavé téma. Jen bych víc uvítala podrobnější popis toho, jak se Nina připravovala na útěk. Takhle mi přišlo hodně nahonem, že se zhýčkaná slečna tak rychle zorientuje v přírodě a zvládne útěk, navíc v tak nehostinném prostředí zimní Aljašky. Přiznám se, že jsem se čtením knihy skončila ve chvíli, kdy se jí podařilo uprchnout, protože následující kapitola mi přišla jak jiný příběh, téměř jak z červené knihovny. Ale po přečtení recenzí od ostatních čtenářů jsem se ke knize vrátila a poslední stránky dočetla - a čekalo mne překvapení. Přesto mi to nedá a opět bych podotkla, že i zde bych uvítala trošku více stránek o tom, jak Nina Grega odhalila.
Celkově se mi kniha velmi dobře četla, takže dávám 5 hvězdiček.

03.10.2016

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Bohužel, stejné zklamání jako první díl. Průměrná detektivka.

19.03.2017 2 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Hodně jsem se na tuto knihu těšila, už v průběhu lehké zklamání. Hlavní postava mi nějak moc k srdci nepřirostla, byť byla pořád zmiňovaná jako výborný detektiv, některé její jednání bylo velmi amatérské. Určitě to nehodnotím jako bestseller, spíš průměrná detektivka.

19.03.2017 3 z 5

Manželka, která utekla Manželka, která utekla Tess Stimson

Moje první od této autorky, a odstartovala mou lásku pro její knihy. Téma mi sedlo, no která z nás nemá občas...dost často...chuť utéct od všech problémů doma a stresů v práci?

31.01.2017 4 z 5

Cizinec z Cornwallu Cizinec z Cornwallu Liz Fenwick

Cetlo se to dobre, ale nejak moc me to neuchvatilo. Milostny pribeh na muj vkus malo propracovany, proste se mi chlapik zabydli v kulne a je z toho laska jak tram, i kdyz o nem nic nevim...

30.01.2017 2 z 5

Ross Poldark - Návrat domů Ross Poldark - Návrat domů Winston Graham

Kniha mě chytla natolik, že jsem přečetla během jednoho dne. Moc hezky napsáno, už mám doma dokoupené ostatní díly :-) Líbí se mi i seriál, kromě barvy vlasů Demelzy se od knížek neliší.

22.02.2019 5 z 5

Kdo miluje nejvíc Kdo miluje nejvíc Tess Stimson

S hlavní hrdinkou se mi vrátily pocity z mojí mateřské... moc pěkné čtení, doporučuji.

31.01.2017 5 z 5

Dům v Cornwallu Dům v Cornwallu Liz Fenwick

Za mne nic moc, trosku zklamani. Pubertacka Hannah me kupodivu stvala min nez hlavni hrdinka Maddie, to neustale zpytovani zda se k Hannah chova spravne, a hlavne to neustale omlouvani a vtirani se nevlastni dceri. Ale to je nejspis nahled ceske matky, vychovane tradicni ceskou vychovou, kde plati, ze jedna dobre mirena facka vyda za sahodlouhe vysvetlovani...

30.01.2017

Mortina Mortina Barbara Cantini

Kniha se libila me sedmilete dceri i desetiletemu synovi. Precteno za chvilku, krasne ilustrace, prijemne vtipny pribeh. Urcite si precteme i druhy dil.

22.02.2019 5 z 5

Útěk do samoty Útěk do samoty Nicholas Sparks

Tak tohle pro mne bylo velké zklamání....

31.01.2017 1 z 5

Aféra v Cornwallu Aféra v Cornwallu Liz Fenwick

Tak tenhle pribeh me naprosto bavil, nemohla jsem knizku odlozit, sedela jsem nad tim celou noc az do posledni stranky. Za mne nejlepsi z tech tri u nas vydanych o Cornwallu.

30.01.2017 5 z 5

Pro lásku štěněte Pro lásku štěněte Kate Finch

Pěkné čtení, děti knížka moc bavila, hned jsme šli na druhý díl.

17.04.2017 5 z 5

Kočičí tajemství Kočičí tajemství Kate Finch

Moc pěkné čtení pro děti, vhodné i do první třídy na trénování.

17.04.2017 5 z 5

Ztracená medaile Ztracená medaile Juliette Parachini-Deny

Moc pěkný příběh, náš první z celé série. Určitě si přečteme i ostatní.

10.04.2017 5 z 5

Hra na lež Hra na lež Tess Stimson

Knížky téhle autorky mne vážně baví, neobvyklá témata, která člověka nutí zamyslet se, jak by se v dané situaci zachoval on.

31.01.2017 5 z 5

Mayský kodex Mayský kodex Douglas Preston

Naprosto úžasná kniha, moc mě bavila.

30.09.2016 5 z 5