kachnat kachnat komentáře u knih

Syn Stínu Syn Stínu Jon Sprunk

Příjemná, odpočinková fantasy. Nájemný vrah a krásná princezna..... Hezký, odpočinkový příběh který se dobře četl.

19.07.2020 4 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

Jako vždy přečteno jedním dechem. Příběh pokračuje, zamotává se a rozmotává. Jsme zvědavá, jak bude pokračovat. A kdo bude mít poslední slovo.

09.07.2020 5 z 5

Shannarův meč Shannarův meč Terry Brooks

Musím říct, že jsem se do čtení hodně nutila. Nápad úžasný, ale.... Děj se vlekl, místy až tak, že sem knihu musela odložit, jak mě nebavila. Dočetla jsem, ale s vypětím všech sil. Další díly vyhledávat nebudu.

17.06.2020 1 z 5

Skrytá píseň Skrytá píseň Valentina Nazarova

Nápad psát knihu formou zpráv na FCB, mi zprvu připadal zvláštní, ale nakonec to bylo stejné, jako psát kapitoly. Příběh je zajímavý, skvěle se četl. Jedna sestra se vydá po stopách té druhé, aby zjistila, co se vlastně stalo. Zda žije nebo ne. Mě se kniha líbila, přečetla jsme ji za 2 večery.

23.05.2020 5 z 5

Druhý život Druhý život S. J. Watson

Tak třetina knihy měla velmi rozvláčný děj, pak se to zlomilo a četla jsme jedním dechem. Hlavní hrdinka, Julie, pro mě byla trochu ujetá v tom smyslu, že reagovala na své životní zvraty naprosto nečekaně a nelogicky. Vyústění jsme nečekala, vrah a otec Connora - to bylo velké překvapení. A konec byl uspěchaný a jako čtenáři přede mnou, jsem nabyla dojmu, že zbraň obrátila proti sobě. Nečekala jsem, že mě kniha tak zaujme, ale i přes en rozvláčný začátek jsem ráda, že jsem knihu dočetla.

16.04.2020 3 z 5

Prokletí Schwartzovy vily Prokletí Schwartzovy vily Anna Beatrix Bártová (p)

Pěkný duchařský a strašidelný příběh. Příběh má velký potenciál, psané občas utahaně, občas mi přišlo, že autorka netuší, co vlastně je jádrem pudla. Ale i tak vcelku pohodová kniha, nebála jsme se, takže odpočinková.

23.03.2020 3 z 5

Žádný sex, je úterý Žádný sex, je úterý Tracy Bloom

Vtipně napsané, parádně se čte, odpočinkové :-) Musím říct, že mě mile překvapila. Láska, zklamání, těhotenství, otcovství, láska... Tak zhruba bych to viděla, ten děj :-) Vtipné poznámky. trocha cynismu. Super, super, super!

21.02.2020 5 z 5

Pan slušňák Pan slušňák Jennifer Miller

Trochu romantiky, trochu zklamání, trochu sexu.... Trochu lásky, trochu nenávisti…. V textu hodně chyb. Občas zmatené. Jako odpočinková a nenáročná četba vhodné. Nečekejte nic náročného a hlubokého.

09.02.2020 2 z 5

Ďáblova svatyně Ďáblova svatyně Marie Hermanson

Vybrala jsem do čtenářské výzvy.. Obálka, která se Vám nelíbí. A tímto potvrzuji, že podle obálky vybírat nelze :D Příběh mě vtáhnul do děje téměř okamžitě. Sice jsme od prvních stránek věděla, já zápletka v knize bude, ale i tak mě příběh dostal. Hezky se čte.

30.01.2020 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Lisa Renee Jones

Slabší než 1. díl, opět 50 odstínů šedi s detektivní zápletkou, pokračující z prvního dílu. Nenáročné čtení.

02.12.2019 2 z 5

V tvojí kůži V tvojí kůži Lisa Renee Jones

Nenáročné čtení, ve stylu 50ti odstínů, s lehkou detektivní zápletkou. Dobře se četla.

24.11.2019 3 z 5

Bez kože Bez kože Mads Peder Nordbo

Čekala jsem víc, ale i tak se dobře četlo.

20.11.2019 3 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Velmi čtivé, upíři, čarodejnice, démoni, nadpřirozeno, historie. Zápletka prochází všemi třemi díly, samozřejmě víte, že to dobře dopadne, ale stejně jste napjatí :-) Trochu se táhne děj, mnohdy bych zkrátila. Ale i tak se mi celá serie líbila.

26.10.2019 5 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Odpočinkové čtení, hezky napsané, příjemný FANTASY příběh. Občas malinko zdlouhavá, ale i tak se mi líbila. Rovnou jsme si koupila 2 a 3 díl :-)

16.10.2019 5 z 5

Temnota v něm Temnota v něm Alice Raine

Trochu kopie 50 odstínů šedi? Sex, sex, sex. O ničem dalším kniha prakticky není. Možná trochu těžkého dětství. Četla se dobře, rychle, ale je to fakt kopie odstínů šedi.

12.07.2019 3 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Tento díl mi trval trochu déle, než ostatní, nezaujal mě tolik jako jiné díly série.

12.07.2019 4 z 5

Poltergeist Poltergeist Kat Richardson

Stejně jako první díl. Odpočinková četba, nečekat žádný složitý příběh a děj. Mě se kniha líbila.

12.07.2019 5 z 5