K.a.t.a.r.i.n.a K.a.t.a.r.i.n.a komentáře u knih

Pod šeptajícími dveřmi Pod šeptajícími dveřmi TJ Klune (p)

Kniha byla pro mě zklamáním. Námět originální, začátek skvělý, vtipný, čtivý ale pak se z toho vyklubala gay love story a to už mě ani trochu nebavilo.

29.10.2023 1 z 5

Tahle knížka obletěla svět sociálních sítí a internetu a tak jsem ji četla spíš (vlastně hoooodně) ze zvědavosti.. Kniha je svižná a čtivá a přitom paradoxně velmi náročná a smutná.
Pořád váhám kolik dát hvězd - žádné wow se nekonalo ale možná kdyby neměla tak silný marketing a očekávání a objevila bych ji náhodou, byla by to pětka(?) Každopádně si tuto knihu budu pamatovat dlouho a I když to není váš šálek čaje, rozhodně stojí za přečtení..

30.09.2023 4 z 5

Černý dort Černý dort Charmaine Wilkerson

Asi půjdu proti proudu ale mně se kniha nelíbila. Přišla mi velmi plochá, charaktery postav málo propracované, téma rasismu nijak do hloubky, v podstatě ani žádný děj, zvraty. Ani se to dobře nečetlo, musela jsem se hodně soustředit abych se dokázala zorientovat v postavách, dějových linkách či čase. Hodně kvantity na úkor kvality.

25.09.2023 1 z 5