Junior.Ella Junior.Ella komentáře u knih

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Opravdu nádherná kniha... Hltala jsem stránku za stránkou jak jsem byla zvědavá jak se jisté situace vyvinou a když jsem před sebou měla už jen pár stránek tak jsem čekala kde se dočtu, že se John se Savannah k sobě vrátili... myslela jsem, že to dopadne jinak, ale tím líp... krásný, nepředvídatelný příběh o opravdové lásce... kdyby každý muž dokázal milovat věrně jako John :-))
Dostalo mě jak John se Savannah na konci knihy "společně" pozorovali úplněk a vzpomínali. - "... A po kratičký okamžik se skoro zdá, jako kdybychom byli zase spolu ." Ještě teď mi jde mráz po zádech a skoro tečou slzy...
Opakuji se, ale ... Kniha byla nádherná a krásně se četla ... Určitě stojí za přečtení. Už si stahuji i film :-)))

29.07.2012 5 z 5

Pozorovatelka Pozorovatelka Petra Braunová

Myslím, že po přečtení této krásně napsané knížky si každý bude o něco více vážit zdraví a života. Během čtení mi kolikrát šel mráz po zádech. Knížka vtáhne do děje, skvěle je v ní popsána každá situace, každá osoba. Sblíží vás s tím jak těžké to mají rodiny, lidé co takové neštěstí postihne. Moc se mi knížka líbila.

29.03.2013 5 z 5

Klub radostí dnešního dne Klub radostí dnešního dne Petra Braunová

Když si na tuhle knížku vzpomenu, vždy mě zalije zvláštní pocit. Nevím jestli je to tím tragickým koncem nebo výstrahou, která z knížky vychází. Znovu bych si ji asi nepřečetla, ale má něco do sebe.

29.03.2013 3 z 5

Vlčí jáma Vlčí jáma Jarmila Glazarová

Když jsem začala číst tuhle knížku, tak jsem si říkala, že se snad nikdy ke konci nepřelouskám. Upřímně musím říct, že mě ze začátku vůbec nebavila a někdy jsem ani nevěděla o čem čtu. Ale nevzdávejte to, pročetla jsem se k opravdu smutnému i hezkému příběhu a jeho konec jsem hltala jedním dechem. :)

29.03.2013 3 z 5

Malá sestra Malá sestra Martina Borger

Hodně zajímavá knížka. Moc se mi líbila.

Postřižiny Postřižiny Bohumil Hrabal

Četla jsem ji z důvodu povinné četby a musím říct, že mě zrovna nenadchla. Samozřejmě, že je psána krásně a silnější povahy se u čtení zasmějí, ale mě bylo pejska, kterému jen tak usekli ocas spíš líto. Ale když jsem se zmínila o téhle knížce zejména starším jedincům, tak si ji nemohli vynachválit a nazývali ji krásnou klasikou. Film jsem ještě neviděla, ale chystám se na něj podívat. Tak třeba změním názor.:)

28.03.2013 3 z 5

Dýchej Dýchej Anne-Sophie Brasme

Knížka je napsána velmi zajímavě. I když se dal konec předvídat už od poloviny knížky, tak mě přesto bavila víc a víc. Ano, ze začátku jsem si vždy přečetla kousek a knížku odložila, ale jednoho večera jsem se do ní tak začetla, že kdyby se mi nezavírala oči spánkem, tak ji přečtu dokonce. Určitě doporučuji přečíst. Popisuje se v ní neobvyklý příběh, podobný zatím s žádným z knížek, které jsem dosud četla.

Já žiju dál Já žiju dál Irena Brandejsová

Pěkná i smutná knížka o tom jak nevyspitatelný život je a jak těžké je se poprat se ztrátou milované osoby. Někdy se mi při čtení vykouzlil i úsměv na tváři, jindy vhrkli slzy do očí.

25.09.2012 4 z 5

Rozmarné léto Rozmarné léto Vladislav Vančura

Do poloviny knížky jsem snad ani nevěděla o čem čtu. Skoro nic mi na sebe nenavazovalo, byla jsem z toho celá popletená, ale přečíst jsem ji musela z důvodu povinné četby. Zakousla jsem se do toho a musím říct, že od druhé poloviny mě knížka i bavila. Styl psaní Vančury mi moc nesedl, ale jak už jsem psala, po té půlce je to už zábavnější.

29.03.2013 2 z 5

Začít znovu Začít znovu Barbara Bretton

Knížka se mi četla krásně. Taková sladká oddychovka. :)