Jrsnbl Jrsnbl komentáře u knih

Moře v 300 otázkách a odpovědích Moře v 300 otázkách a odpovědích Vincent Albouy

V knize dostanete přesně to, co říká název. Ve zjednodušené formě se vám vysvětlí spousta jevů. Některé jsou v knize dle mého názoru zbytečné, jiné zase postrádám, ale jinak jo, dobrá práce. ;) Jen mi trochu v hlavě rezonuje myšlenka, že autor si v některých částech protiřečí. Mluví o ochraně podmořského života, pak tam mluví o jednotlivých druzích ryb, jak jsou báječné na pánvi. Ale chápu, Francouz. :D

27.03.2021 4 z 5

Příprava na státní maturitu - Zeměpis Příprava na státní maturitu - Zeměpis Petr Karas

Učebnice, která si nic nehraje, je naučná, jednoduše srozumitelná a praktická. Doporučuji. ;) Občas mi tam ale nějaké informace chyběly.

05.12.2020 4 z 5

Přečteno za jeden večer. Hygge je sice čtivé, ale nemá takovou přidanou hodnotu jako autorovo druhé dílo Lykke. V Hygge se točí dvě stěžejní myšlenky - měj pohodlí a věnuj čas rodině. Zato Lykke vám toho řekne nespočetně více. Proto zde musím hodnotit poměrně negativně.

16.11.2020 3 z 5

Král Lear Král Lear William Shakespeare

Čteno v angličtině, dosti pěkný, ale tragický příběh.

15.09.2020 4 z 5