JohnnyKa JohnnyKa komentáře u knih

Večerní škola Večerní škola Lee Child

Tak za mne jednoznačně nejslabší ze série. Asi rozumím tomu o jakou amtosféru se snažil Lee Child. Bohužel se mu to moc nepovedlo. Málo akce a bitka s nácky byla jen aby se neřeklo. No a jak to všechno Jack Reacher přežil bez hektolitrů kafe nechápu ;)

09.06.2018 2 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Trochu slabší než předchozí dva díly v sérii. Ale každopádně další povedená "Carterovka" ;).

26.04.2018 4 z 5

Jizva Jizva China Miéville

Jde vidět, že se autor poučil a rozepsal. Už zde nečteme zdlouhavé popisy situace viděné minimálně ze tří různých pohledů, jako tomu bylo v Nádražní Perdido. Kde jsem si i chvilku musel zvykat na ten "pohádkový" svět. Smekám před prekladatelem. Tohle překládat musel být fak challange.

12.04.2018 5 z 5

Dobrák Dobrák Jiří Kulhánek

Cesta krve (obě knihy) je za mne to nejlepší co Jirka Kulhanků napsal. Vím, že jemu osobně se zdá jako nejslabší a také musím souhlasit s tim co napsal Ramiel. Ale i tak mne tato kniha vtáhla tak, že jsem nevnímal jak během čtení otáčím stránky. Mix sci-fi a zobie horroru byl pro mne to pravé ořechové.

11.04.2018 5 z 5

Tanec papírových draků Tanec papírových draků Petr Brožovský

Zbytečně až moc sprosté. Začátek vcelku dlouhý, nic moc originálního. Přečíst se to dalo.

04.05.2022 2 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Opět dobře čtivá kniha od začátku do konce. Jelikož čtu sérii s Robertem Hunterem postupně a mám už tak Chrise trošičku "přečteného" , tušil jsem kdo bude vrahem. I tak mne na závěr dokázal ještě prekvapit. Zároveň si však pokaždé přeji, aby se už Hunter nenechal na konci vrahem chytit. Garcia by se mohl konečne poučit a nastřelit Hunterovy pod kůži nějaký pokročilý GPS čip :) To by si to chlapci na závěr dost ulehčili.

10.04.2018 4 z 5