John6900 John6900 komentáře u knih

Dračice Dračice Jan Hlávka

Skvělé překvapení, které jsem od téhle knihy nečekal. Skvělý vývoj postavy, které ze začátku nesnášíte a na konci milujete. Přečteno jedním dechem. Už se těším na sérii Algor od tohoto dua autorů.

31.01.2021 5 z 5

Paměti katovské rodiny Mydlářů. Díl 1, Z magistra medicíny pacholkem katovým Paměti katovské rodiny Mydlářů. Díl 1, Z magistra medicíny pacholkem katovým Josef Svátek

Zajímavý náhled do kousku naší historie z trochu jiné strany. Díky jakési verzi staročeštiny, v které jsou knihy psány, je to zase o kus zajímavější. I když pravda, 1-2 stránky mi vždy trvalo, než jsem se začetl, ale pak už to šlo samo. Příběhově takový průměr, ale moc hezky a celkem detailně popsány různé druhy mučení a poprav.

10.02.2022 5 z 5

Drak Znovuzrozený Drak Znovuzrozený Robert Jordan (p)

Dějově dobrý, ale chvílemi mě to přišlo až moc natahované. Každopádně je to pořád skvělé čtení.

16.01.2022 4 z 5

Velké hledání Velké hledání Robert Jordan (p)

Tak tady se to konečně pořádně rozjelo. Jsem prostě nadšený. První polovina ještě taková vlažnější, ale druhá je prostě pecka a napínavá až do samotného konce. Těším se na další a doufám že kvalita vydrží.
Během čtení jsem shlédnul 6 epizod seriálu, tam už tak nadšený nejsem, ale zase mi to dost pomohlo se zorientovat v příběhu a hlavně v celkem velkém množství postav. I když spoustu jsem si jich představoval jinak - hlavně Egwain...

14.12.2021 5 z 5

Nová hlídka Nová hlídka Sergej Lukjaněnko

A opět další skvělý kousek puzzle do téhle skládačky. Napínavé od začátku do konce. A ten závěr...

14.09.2021 5 z 5

Temná hlídka Temná hlídka Vladimir Vasiljev

Čekal jsem od tohoto dílu všechno, jen ne to, že mě to bude tak bavit. Náhodou, ten příběh není vůbec špatný. Jasně, nové postavy, nové místa, tak toho popisování bylo víc, ale celkově jsem si knihu, stejně jako předchozí díly, užil.

31.08.2021 4 z 5

Šerá hlídka Šerá hlídka Sergej Lukjaněnko

Skvělé, tak pro mě zatím nejlepší díl. Přečteno jedním dechem. Každý z dílů krásně a postupně dovysvětluje fungování celého světa hlídek.

23.08.2021 5 z 5