Jirulka Jirulka komentáře u knih

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

Nudný začátek, perfektní prostředek,strohý konec.m

26.11.2019 4 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Nedosahuje to takových kvalit jako kniha Není úniku, ale je to napínavé a o zvraty tam není taky nouze

11.09.2019 4 z 5

Šance na štěstí Šance na štěstí Kristan Higgins

Oddechové čtení u kterého snad každý ví jak skončí. Pobavilo mě dohazování Paulie a Bryce :)

15.07.2019 3 z 5

To mi zaplatíš To mi zaplatíš Lisa Jackson

Knize by neuškodilo, kdyby byla kratší o polovinu a dala bych o hvězdičku více. Některé kapitoly mě nebavily, jiné zase ano. Na autorku nezanevřu, ale tohle se jí moc nepovedlo..

08.05.2019 2 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Krásné zakončení série, ale klidně bych brala nějaké pokračování :)

19.03.2019 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Mohlo to být malinko kratší, ale jinak super. Zápletka se mi moc líbila, u konce jsem pomalu ani nedýchala.

24.02.2019 4 z 5

Stále v tvém stínu Stále v tvém stínu Nora Roberts

Skvělé čtení, bavilo mě to od začátku až do konce.

13.01.2019 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Zatím nejlepší díl. Čte se to samo. Líbí se mi střídání pohledu očima Elly nebo Reeda. Docela mě mrzí, že v dalším díle už hlavní postava Ella a těžko říct zda se tam objeví. Oblíbila jsem si ji :)

30.12.2018 5 z 5

Proč? 13x proto Proč? 13x proto Jay Asher

Přetrpěla jsem to proto, že jsem chtěla vědět proč je Clay na pásce a dočetla jsem zbytek, ale žádný wau efekt se nekonal..

20.12.2018 1 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Začátek horší než se člověk orientuje v postavách, ale pak super, kniha se mi líbila, zápletka zajímavá.

20.10.2018 4 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Opět jsem měla stejný problém jako se Šelmou a to ten, že začátky jsou strašně nezáživné, ale kdo vydrží, dostane velmi slušně a originálně napsaný thriller. Theo je fakt sympaťák, líbí se mi jeho vyšetřovací metody.

11.12.2019 5 z 5

Na okraji Na okraji Lina Bengtsdotter

Čekala jsem malinko jiné rozuzlení, ale nakonec to nebylo špatné, četlo se to skoro samo :)

08.10.2019 4 z 5

Hra Hra Leopoldo Gout

I přes spoustu slovíček, kterým jsem nerozuměla se mi to líbilo. A chci už další díl

24.09.2019 4 z 5

Hotel Winterhouse Hotel Winterhouse Ben Guterson

I když nepatřím do věkové skupiny, pro které je tato kniha určená, tak se mi toto dobrodružství moc libilo. Klidně by mohl být další díl :)

13.09.2019 5 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Přišlo mi to zbytečně dlouhé. Finální rozuzlení malinko překvapilo

30.07.2019 2 z 5

Čistý Čistý Julianna Baggott

Vzdala jsem to po pár kapitolách. Škoda, námět zněl zajímavě..

26.07.2019

Až mi zítra budeš chybět Až mi zítra budeš chybět Heine Bakkeid (p)

Zbytečně dlouhé, spoustu pasáží skoro o ničem. Konec s rozuzlením bylo to jediné co se mi na knížce líbilo.

12.07.2019 2 z 5

Bezesný Bezesný Jørgen Brekke

Tohle mě úplně nechytlo, něco tomu chybělo

05.07.2019 2 z 5

Hrob pro mého manžela Hrob pro mého manžela Catherine Steadman

Začalo mě to bavit od cca 100 strany a pak to bylo chvíli nuda, chvíli dobrý, chtěla jsem vědět jak to dopadne. Není to špatný ale něco tomu chybí

28.06.2019 3 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

U knížky mě dokázal udržet až závěr, jinak jsem pořád odkládala po pár stránkách.

06.03.2019 3 z 5