Jirka92333 Jirka92333 komentáře u knih

Stopař Stopař James Fenimore Cooper

Na můj vkus se kniha táhne šíleným způsobem. Člověk se prokousává neskutečně zdlouhavým dějem. Málo akce a spousta nudných řečí o ničem. :-|

21.05.2018 2 z 5

Děti draka Děti draka Richard A. Knaak

Díl v kterém jsem se zatím orientoval nejlépe. Máme spoustu příležitostí být u zrodu. Teprve se vyvíjejícího světa. :-)

08.05.2018 4 z 5

Zuřící bouře Zuřící bouře Markus Heitz

Další výborná kniha od skvělého spisovatel!!! Díl byl opravdu slabší než druhý a třetí ale podle mě pořád kvalitní literatura. :-)

03.05.2018 4 z 5

Stínový hřebec Stínový hřebec Richard A. Knaak

Nejzajímavější díl který jsem zatím četl. :-)

18.04.2018 4 z 5

Temné stezky Temné stezky Markus Heitz

Když jsem dostal Legendy Alfů do rukou byl jsem k nim popravdě velmi skeptický. Nečekal jsem že by si mě příběhy získali tolik jako trpaslici, navíc ten samý děj jen z druhé strany. Velmi jsem se spletl!!! Příběhy jsou úžasné, skvěle se čtou a pro mě jsou vlastně dalšími díly jedné velké série která by se dala číst dohromady kdyby byla poskládaná do jedné časové linie.

14.04.2018 5 z 5

Příběhy o Drizztovi Příběhy o Drizztovi Robert Anthony Salvatore

Dobrý doplněk ostatních knihy. :-)

26.03.2018 5 z 5

Ledový drak Ledový drak Richard A. Knaak

Trochu jako motor co se musí zahřát :-D:-D. Tahle kniha mě bavila a příběh byl zajímavý. Draky zbožňuji. Ale příběhy se dlooooouuuuhhhoo zahřívá a než se rozjel měl jsem za sebou cca půl knihy. Proto 4/5 hvězdiček.

23.03.2018 4 z 5

Král duchů Král duchů Robert Anthony Salvatore

Pro mě další super série. Určitě by se příběh dal roztáhnout. V podstatě si myslím že každý z dílů by mohl dát vlastní sérii. Ale já si knihy s tímhle elfem nikdy nepřestanu užívat.

21.03.2018 5 z 5

Král pirátů Král pirátů Robert Anthony Salvatore

Každá kniha ságy Drizzta je pro mě jako šitá na míru. Hned se pouštím do dalšího dílu :-D.

19.03.2018 5 z 5

Osud trpaslíků Osud trpaslíků Markus Heitz

Heitz je geniální spisovatel!!! Jeho knihy mě asi nikdy nepřestanou bavit. Akční, napínavé, záhadné, já prostě nemám slov!! Kdyby byla možnost tak dám hvězdiček více !!! :-D:-D

14.03.2018 5 z 5

Král orků Král orků Robert Anthony Salvatore

Můj asi nejoblíbenější fantasy spisovatel. Ještě se mi nestálo aby mě kniha o drizztovi zklamala. A tak je to samozřejmě i teď. Akorát předehra a epilog byl pro mě trošičku spoiler :-D:-D. Ale jinak parádní čtení. Doporučuji!!

13.02.2018 5 z 5

Psovod Psovod José Giovanni

Kniha byla skvělá. Popis pravého přátelství člověka a jeho psů. Výborný konec který člověka téměř zvedá ze židle :-D:-D. Ovšem se zvláštním koncem který mě trochu zaskočilo. Tuhle knihu bych se nebál doporučit.

09.12.2017 5 z 5

Tajná křížová výprava Tajná křížová výprava Oliver Bowden (p)

Vím že tu na tuhle knihu byla celkem kritika. Ale mě se příběh líbil a kniha mě bavila. Pravda je že je námět ac tak silný že by si v některých situacích zasloužil detailnější popis. Ale otázkou zůstává jestli by zdlouhavé kapitoly neuškodili namísto svižné četby. Takže za mě 5/5 :-)

04.12.2017 5 z 5

Šibeniční lhůta Šibeniční lhůta Gerhard Harkenthal

Kniha nebyla špatná!! Velmi zajímavý příběh sicilské chudoby a politiky. Ovšem me očekávání bylo asi příliš velké:/

27.09.2017 3 z 5

Spravedlivý hněv Spravedlivý hněv Markus Heitz

Dej mě strhnul na tolik že jsem knihu zhltnul během chvilky. Tenhle spisovatel mě vždy dokáže naplno vtáhnout do děje. O to více je to umění když nejsem fanouškem temné strany. A přesto jsem si knihu užil maximálně!!

12.07.2017 4 z 5

Záhadný nápis Záhadný nápis Josef Janšta

Velmi klidná kniha, oddechová!! Příběh celkem poutaví ale předvídatelný a bez větších zvratů :)

12.07.2017 2 z 5