JIC JIC komentáře u knih

Zlatý řez Zlatý řez David Hewson

Prvni cas knizky mne velmi bavila, pak jsem docital knizku vice mene s povinnosti. Celkove jsem cekal vice , pote co jsem si precetl Zlocin 1, ktery byl naprosto skvely!

05.11.2017 3 z 5

Evangelium podle Piláta Evangelium podle Piláta Éric-Emmanuel Schmitt

Skvela knizka, doporucuji ke cteni!

17.04.2017 5 z 5

Vesmírná galerie Vesmírná galerie John D. Barrow

Skvela kniha! Vrele doporucuji !

20.03.2017 5 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Velmi zajimave cteni, povedena kniha, ktera ctenare potesi, ikdyz po pravde, predchozi autorovy knihy si mi o neco malo libily vice! Rozhodne knizka stoji za precteni!

20.03.2017 4 z 5

Panter Panter Nelson DeMille

Od knížky jsem čekal více, trochu mne nudila, četl jsem již od autora lepší tituly !

17.06.2016 3 z 5

Válka o černé díry Válka o černé díry Leonard Susskind

Skvele napsana kniha, vsem ctenarum,zajimavi se o tuto oblast, vrele doporucuji.

07.03.2016 5 z 5

O penězích a trhu: Svobodný trh a jeho úskalí pohledem slavného wallstreetského finančníka O penězích a trhu: Svobodný trh a jeho úskalí pohledem slavného wallstreetského finančníka Henry Kaufman

Velmi dobrá kniha o vývoji finančního systému Wall Street !

05.02.2016 5 z 5

Informace: Historie. Teorie. Záplava Informace: Historie. Teorie. Záplava James Gleick

Vyborne, ale nelehke cteni, pri kterem si ctenar moc neodpocine, ale hodne se dozvi.

04.02.2016 5 z 5

Druhý věk strojů Druhý věk strojů Erik Brynjolfsson

Výborná kniha, otevřenou mysl čtenáře jistě potěší.

22.01.2016 5 z 5

Nikola Tesla Nikola Tesla Marc J. Seifer

Skvele napsana kniha, ktera seznamuje ctenare s genialitou Tesly a s historickou zkusenosti zivota na sklonku 19 stoleti a 20 stoleti. Sam jsem se od knihy nemohl odtrnout. Vrele doporucuji vsem vnimavym ctenarum! *****

11.11.2015 5 z 5

Pomsta Pomsta Nelson DeMille

Velmi ctive a napinave, rozhodne se ctenar nebude nudit. Realny obraz maleho americkeho mestecka. Doporucuji ke cteni!

01.05.2015 4 z 5

Antifragilita – Jak těžit z nahodilosti, neurčitosti a chaosu Antifragilita – Jak těžit z nahodilosti, neurčitosti a chaosu Nassim Nicholas Taleb

Taleba mam rad, je to sice trochu narocne cteni, ale poucne a hlavne ma to hlavu a patu. Tato knizka se dobre cte a vsem zajemcum o veci kolem nas, vcetne nahodilych skutecnosti, tzv Black Swans (Cerne labute), vrele doporucuji! Davam *****

18.01.2015

Prave ctu tuto vynikajici knihu. Vsem uprimne doporucuji ke cteni. Taleb je nesmirne vzdelany a chytry autor, vsechny jeho knihy jsou velmi poucne, dobre se ctou a ctenar se hodne dozvi!*****.

11.01.2015

Odvetný úder Odvetný úder Nelson DeMille

Zajímavé téma na počteníčko, ale četl jsem již od Nelsona lepší knížky. Místy zdlouhavé, hlavně co se týče úvah a diskuse detektiva Johna Coreye s jeho maželkou. Oět se potvrdilo, že někdy méně je někdy více !

28.11.2014

Washingtonský dekret Washingtonský dekret Jussi Adler-Olsen

Vynikajici cteni, napinave a skvele napsane! *****

23.08.2014 5 z 5

Noční pád Noční pád Nelson DeMille

Jde o nove vydani jiz drive vydane knizky "Pad za soumraku", vynikajici a napinave cteni. Nema chybu!

23.08.2014 5 z 5