jesie jesie komentáře u knih

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

,,Hloupé sny. I ty hezké jsou špatné, protože člověku připomínají, jak mizerná je ve srovnání s nimi realita.´´

08.06.2016 4 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Podobné téma již bylo párkrát použito, přesto mi kniha přišla originální a nápaditá. Doporučuji.

08.05.2012 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Dokonalé

18.04.2018 5 z 5

Deset žen Deset žen Marcela Serrano

K této knize mne napadá jediné slovo: plytký, ani jeden z příběhů se mi nedostal pod kůži a neprožívala jsem ho s jeho autorkou,tak jak bych si od takovéto knihy představovala, spíš jako bych četla nějakou brožuru..kdy, kde, co, ale nijak se mě to nedotýkalo..

09.02.2016 1 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Krásný dojemný příběh k zamyšlení

22.12.2012 5 z 5

Ranní přání Ranní přání Natascha Lusenti

Kniha se ke mě dostala, přesně v dobu kdy jsem ji potřebovala. Ale uznávám, že asi není pro každého.

10.02.2021 4 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Strhující děj, překvapivý konec. Doporučuji.

08.05.2012 5 z 5

To je kočka, napsala To je kočka, napsala Markéta Matějková

Ne jedna slzička ukápla..obdiv všem těmto lidem, kterým není lhostejný osud jedné, třeba i nemocné, kočičky.

17.12.2013 5 z 5

Můj milý deníčku - Moje džíny jsou fakt děsný Můj milý deníčku - Moje džíny jsou fakt děsný Jim Benton

Celkem vtipná knížka, nenadchne ani neurazí.

18.12.2012 3 z 5

Kazisvěti našeho života Kazisvěti našeho života John Sims Townsend

I přesto, že se vždy snažím knihu dočíst do konce, jsem se přes půlku nedostala. Kniha mne nezaujala a poslední kapitoly ke kterým jsem se dostala, hlásaly jen ,,věřte v Boha´´... proti víře nic nemám, ale čekala jsem od knihy něco zcela jiného.

25.05.2012 2 z 5

Chuť krve Chuť krve Lisa Jane Smith

První díl mne vtáhl víc do děje, ale i tento se mi líbil.

16.05.2012 4 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Ani po přečtení si na tuto knihu nejsem schopná udělat jasný názor. Vzhledem k tomu,že dílo je údajně autentické, tak kdo v takovém zařízení a rozpoložení mysli nebyl, nejspíš nepochopí. Každopádně je to zajímavé dílo, které každého donutí k zamyšlení.

11.05.2012 4 z 5

A mám, co jsem chtěla A mám, co jsem chtěla Eva Procházková

Bohužel mám stejný názor jako Indiánka. Kniha mne nezaujala, i přes velikou snahu, knihu nechávám nedočtenou.

08.05.2012 1 z 5

Zrození Zrození Lisa Jane Smith

Tato kniha mne příjemně překvapila. Především tím jak se liší od Upířích deníků. Je napsaná jiným, poutavým stylem a hlavně se tam na každé stránce nebrečí, nevyvádí popřípadě neuctívá Elena :D. Kniha překvapila, těším se na další díly.

08.05.2012 4 z 5

Příběhy skutečné odvahy Příběhy skutečné odvahy Bear Grylls (p)

Vskutku příběhy skutečné odvahy :)

28.11.2017 5 z 5

Smrt v rodině Smrt v rodině Karl Ove Knausgård

,, Život je bol, povídala ta babka, co neuměla říkat j.´´

01.11.2016 3 z 5

Sádlonoška Sádlonoška Alena Čálková

Horší verze Úspěšné smolařky...

20.02.2015 3 z 5

Příběh muže, který zabíjel z lásky Příběh muže, který zabíjel z lásky Miroslav Skačáni

BOMBA, přečteno jedním dechem a zanechala po sobě mnoho pocitů a otázek, tak jak to podle mě, po správném čtenářském zážitku, má být.

27.04.2014 5 z 5

Nejčastější věty před smrtí Nejčastější věty před smrtí Petr Kapoun