jennefer jennefer komentáře u knih

Černé znamení Černé znamení Sebastien de Castell

Druhý díl potěšil, drží si laťku a Kellen dokonce pomalu ale jistě začíná tušit, kým se chce stát. Na další díly se budu těšit, krásně se čte.

17.07.2018 4 z 5

Učedník a válečný mág Učedník a válečný mág Taran Matharu

Celá trilogie dělá autorovi čest. Bavila mě, vždy jsem každou knihu zhltla. A poslední díl? Nemohl to napsat lépe:-)

25.10.2017 4 z 5

S čím kdo schází S čím kdo schází Alex Drescher

Pokračování běží pořád s vtipem a neotřelými hláškami, s Kloppem mě to opravdu baví - a tak si ráda přečtu "do třetice":-) Souhlasím, že román by mu také slušel.

10.09.2017 4 z 5

Ve stínu moruše Ve stínu moruše Jude Deveraux (p)

Pro mě jedna z vtipnějších a zajímavějších knížek od Deveraux, bavila jsem se. Jen škoda, že Lil s Mattem doma neměli víc rozbrojů ohledně jeho nábytku, to mohla být velká legrace;-)

24.08.2017 4 z 5

Město schodů Město schodů Robert Jackson Bennett

Dočteno. A jsem taková rozpolcená.. Na jednu stranu mi dalo spoustu práce se ke knize vracet a přelouskat první půlku, nejspíš by opravdu pomohlo zkrácení. Na druhou stranu se mi velmi líbily postavy a jejich motivace a chování, hlavně u Shary a Sigruda. Děj.. no, lze na něj aplikovat větu "You know nothing, John Snow". Ale konec byl fajn, vysvětlil spoustu věcí, což se u mnoha jiných knih nestává. Spíš než akci jsem nalezla příběh. A i takové knihy stojí za to číst.

03.03.2017 3 z 5