Jejunka Jejunka komentáře u knih

53 dopisů pro mou lásku 53 dopisů pro mou lásku Leylah Attar

Moc pěkný příběh, někdy v půlce jsem si říkala proč je taková zabržděná, vždyť ji čas utíká před očima. Mnoho zvratů, mnoho událostí, že jsem čekala do posledního listu, že se zase něco pokazí. Opravdu je člověk pořád ve střehu. Četla jsem labuť i mlhy a dle mého labuť je top, tohle druhé a mlhy třetí. Zatím jsem s autorkou spokojená

20.02.2020 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

S touhle sérií jsem spokojená a těším se na další díl.

20.01.2020 5 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Proti jedničce se mi to líbilo více teda. Přišlo mi to více opravdové. Oba dva díly jsou na mě teda moc hrrr, ale člověk se nemůže divit, když to má jen kolem 230 stran.

09.01.2020 5 z 5

Mlhy Serengeti Mlhy Serengeti Leylah Attar

Musím říct že mě propojení a epilog dostal. Ano bylo to romantické, ale to jsem čekala a proto jsem do toho šla. Ale samotný příběh, ten atentát, albíni... Díky mé představivosti a vžití se do situací to se mnou mávalo.

05.01.2020 5 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Mě se teda kniha líbila, přečetla jsem ji za 5 hodin. Ale to je tím že měla jen 240 stran. Na druhou stranu o to bylo vše rychlejší, žádné dlouhé popisy kdejakeho vybavení vzhledu budovy apod. Lamalo mi srdce v jaké situaci byla a čekala jsem jak si s tím autorka poradi, nechá ji potratit, nebo jako fakt porodí?!?! Neumím si představit chlapa který by to vše takto vzal. Čtivé rychle a příběh dobrý.

28.12.2019 5 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Sice tam bylo nástineno pár vážných témat, ale přesto to bylo bolestné i sladké zároveň. Příběh dobrý, věřím že holky týrané si zase najdou tyrana, prostě tak to bývá. Není to top ale nebyla ani špatná. Na odpočinek dobrá.

19.08.2020 4 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Samantha Youngová je prostě top autorka. Její knihy stojí opravdu za to. Těším se na další knihu!

10.08.2020 5 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

První kniha od tohoto autora a musím říct že dobrý. Rychle se čte, má to spád, dynamiku. Nepřijde mi to povrchní na to jak je to tenká kniha. Jdu do další

17.06.2020 5 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Za mě byla jednička lepší. On mi přišel jak labilní s výkyvy jak na houpačce, ona mi přišla že by skočila i z mostu, aby někomu pomohla, taková dobrá duše až blbá prostě to bylo na mě moc. A celkově mi to nepřišlo pořád takové opravdové ty rozhovory jako v té jedničce. On něco placal ona mu to odsouhlasi jen ať má klid. No uvidím co trojka. Na Jimmyho se těším. Mal se zklamal ptz v jedničce vystupoval fakt skvělé, tam žádné labilní sklony neměl, ani nějaké ustrelky apod, přitom časová linka je téměř totožná s prvním dílem,rozdíl pár měsíců max.

15.05.2020 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Jako dobrý ale ne top. Strašně dlouhá kniha zbytečně ještě že se to dobře četlo díky vzkazům mezi sebou. A ta hrdinka mi vadila, nevím proč, ale já takové hlupacky, co si nechají od chlapa líbit kde co, nemám rada.

14.05.2020 4 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Pěkné, jsem spokojená. Četlo se to dobře těším se na další díl.

30.03.2020 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Podobné prvnímu dílu ů. Až se mi nechce číst další díly. Obávám se že tahle série bude pořád dokola.

30.03.2020 3 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Bylo to dobré jen mi přišlo trošku zvelicene chování hlavní hrdinky v rámci svých problémů z minulosti. Cam patřil opět k velice trpělivým postavám z knih. Až jsem si říkala tak se na ni vyprdni. A na závěr mi přišlo že na to jak se s tím ona placala skoro celou knihu najednou mávnutím kouzelného proutku neměla problém během pár stran obrátit svůj postoj k minulosti. Mno dobrý ale četla jsem lepší.

16.03.2020 5 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Konečně trošku jiný příběh než pořád dokola. Mě se to líbilo.

14.03.2020 5 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

Neměla jsem druhý díl číst hned po prvním. Strašné ty myšlenkové pochody a jejich rozebírání klidně na dvě strany, to bylo něco! Pitvání se v ničem. Miluje mě nemiluje mě jak slepice. A ty jeho pochody je moje ať chce nebo ne. Takže jsem to jejich pitvání přeskakovala. Kdyby to tam nebylo, tak by to bylo pěkný. Zamilovat se do boubelky jsou bonusové body, ptz vesměs jsou v knihách všichni krásní a dokonalí. Děj byl, ale dost předvídatelný. Krom pitvání se v ničem, se to jinak četlo poměrně dobře a bylo to občas i úsměvné. Ale další díl by byl už nad mé síly.

09.03.2020 4 z 5

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Jako dobrý ale ne super. Strašně mě vytáčí ty pochody a rozebírání každé prkotiny na několik odstavců, popisování těch myšlenkových pochodů bylo až trapné. Ale děj byl pěkný, vtipný. Fakt jsem se dost nasmála v určitých částech.

09.03.2020 4 z 5

Spoutaný Spoutaný Emma Chase

Opět pěkný, čtivý a hezký zakončení série. Tenhle díl byl fajn, ale u 4. dílu už to bylo pro mě pořád dokola.

09.03.2020 5 z 5

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Tahle série je pěkná, oddechová, jednoduchá a dobře čtivá. Neočekávejte ovšem nic velkolepého.

09.03.2020 5 z 5

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Druhý díl byl dobrý. Vůbec mi nevadí ta přímá řeč na mou osobu. Příběh fajn, ale teda to nepochopení se mezi sebou, chyba v komunikaci, to aby mě šlak trefil!

03.03.2020 5 z 5

Rozhodnutie Rozhodnutie Michaela Zamari (p)

Zajímavá kniha. Líbila se mi. Ale není to top. Něco ji tam k tomu chybělo. Příběh dobrý, postavy taky ale nemělo to něco. Možná to bylo tou slovenštinou, netuším.

05.02.2020 4 z 5