Jeckyyy Jeckyyy komentáře u knih

Cat&Cook 2 Cat&Cook 2 Ivana Jindřichová

Stejně jako první díl, tak i druhej je topovej :) skvělé, výborně popsané recepty + jako bonus nádherné fotky ♥ cokoliv jsem z kuchařky uvařila tak se povedlo, všichni chválili. Určitě doporučuju :)

09.01.2020 5 z 5

Dreamologie Dreamologie Lucy Keating

A mně se knížka líbila :) krásný nápad na příběh, oddechovka....jediné, co musím vytknout, je český překlad a chyby v knize. Bylo jich tam tolik, že mi to teda vadilo fakt hodně. Ale za to autorka nemůže :)

12.03.2019 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Já si do dneška myslela, že dvojka je ze všech nejslabší....ale asi ne. Líbilo se mi to jako jednička a uvidím, jak budu pokračovat, jestli alespoň o nějakém dokážu říct, že je horší :D

09.11.2018 5 z 5

Cat & Cook Cat & Cook Ivana Jindřichová

Tato kuchařka obsahuje plno výborných, skvěle popsaných receptů a jako bonus nádherné fotografie nejen pokrmů, ale i kočičky Mindy :) Radost prohlížet a vařit podle ní ♥

19.09.2018 5 z 5

Mrazivé léto Mrazivé léto Manuela Martini

A mně se náhodou knížka líbila....vybrala jsem si ji jen kvůli tomu, že se mi názvem hodila do výzvy a nic jsem od ní nečekala, tudíž mě příjemně překvapila. Je čtivá, dokonce napínavá i přes to, že se dá hodně brzo usoudit kdo je vrah, ale ve finále to ani moc nevadí :)

14.08.2018 4 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Kniha byla zajímavá chvilku, že jsem poznala jak to vidí a jak přemýšlí druhá z hlavních postav.....ale tak od půlky už nuda. Musela bych být sakra velký fanoušek, aby mě mohla bavit tato kniha i tři knihy předcházející...a to nejsem :)

09.04.2018 2 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Tak tuhle knihu jsem si vytáhla u matury... Vím, že mě v tu dobu moc nezaujala, tudíž se nechystám ji číst někdy znovu. Pro mě jen splněná povinná četba.

27.11.2017 3 z 5

My Cooking Diary My Cooking Diary Kateřina Lustigová

Strašně ráda vařím podle blogu této foodblogerky, proto bylo víc než jasné, že knížku musím také mít :) Kačí je vynikající kuchařka a navíc strašně fajn člověk. Byla jsem si pro kuchařku přímo na její autogramiádě a jsem za to moc ráda. Už se těším, až zkusím nějaký z receptů, který jsem ještě nedělala ♥

20.11.2017 5 z 5

Jíme zdravě s Fitrecepty II. Jíme zdravě s Fitrecepty II. kolektiv autorů

Kuchařka je skvělá, už z fotografií se sbíhají sliny :) recepty napsané všechny tak, aby zvládl uvařit opravdu každý a Tipy navíc + vysvětlivky u méně známých potravin jsou také velké plus :) Mám doma již oba díly a jsem nadšená!

20.11.2017 5 z 5